Mergi la conţinut

Bmw Camp


zigzag

Recommended Posts

Pe baza de urgenta: repede o scuza sa nu particip la nunta unei foarte bune prietene!!! :unknw:

Nunta e in 17 cu incepere de la orele 14.

Oricum nu merg la nunta,pt ca imi doresc sa vin in drumetie, dar tre sa ma scuz cumva , nu? :biggrin:

zi si tu ca meri la batalie cu ursu'...ca vad ca si asa era in tema... :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa gasesc eu o scuza pana la urma...stiti vorba aia de la nunta: n-o mancat si no baut... o suta de euro!!!! Dar hai totusi sa ramanem on topic.

................

Din vestul tarii se arata cineva, care sa treaca prin Cluj? Arad, Timis, Bihor? Poate ne cuplam cumva. :thumbsup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt doua saptamani :Jumpy:,deja incep sa ma gandesc ce sa bag in traista.Cred ca o sa ma orientez spre conserve mici de carne ,pate si peste .Cred ca o sa iau si vreo 6 oua fierte,niste castraveti,branza topita,paine,3 mere, cafea solubila la plic,1 litru de palinca. Care mai are si alte idei de alimente care se pot cara acolo sa bage aici ca eu sunt in pana de idei.

Rog pe cei care nu ati trecut in FORMULAR ziua si ora la care credeti ca ajungeti (cu aproximatie) sa o faca pt, ca vrem sa stim la ce ora sa plecam Sambata dimineata dupa carnea de gratar. .Vrem sa asteptam pe toata lumea si apoi sa plecam la cumparaturi ca poate vor si cei care ajung mai tarziu sa cumpere ceva.Merci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu.

Faceti si ceva tura sambata pe drumurile de munte,un lacu'Vulturilor prin pasul Boncuta/Tabla Butii/creasta?

O plimbare prin cheile Vaii Stanei?

Facem ca doar nu mergem sa dormim.Are Angi un traseu misto.Trece-te si tu in formular.O seara buna!:drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog pe cei care nu ati trecut in FORMULAR ziua si ora la care credeti ca ajungeti (cu aproximatie) sa o faca pt, ca vrem sa stim la ce ora sa plecam Sambata dimineata dupa carnea de gratar.

Pe langa asta, e bine sa stim cand veniti ca sa vedem si cam pe la ce ora "deschidem taraba" vineri. Nu in ultimul rand, ar fi o confirmare a prezentei voastre la intalnire.

Pana acum sunt 12 "confirmari". Daca ne strangem macar 20 de motoare, eu ma declar pe deplin multumit.

Multumesc tuturor :thanks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe langa asta, e bine sa stim cand veniti ca sa vedem si cam pe la ce ora "deschidem taraba" vineri. Nu in ultimul rand, ar fi o confirmare a prezentei voastre la intalnire.

Pana acum sunt 12 "confirmari". Daca ne strangem macar 20 de motoare, eu ma declar pe deplin multumit.

Multumesc tuturor :thanks:

13, ca noi venim pe patru roti (adica doua mobre)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am observat as fi sigurul care ajunge in jurul pranzului :scooter:

Vineri de la ce ora vom gasi lume acolo?

Ramane sa va anuntam cu cateva zile inainte de intalnire la ce ora se "deschide taraba" :scooter: "Startul" va fi si in functie de orele la care preconizati voi ca veti ajunge.

Dar, in pricipiu, cred ca ora de incepere va fi pe la un 14.00 - 15.00

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane sa va anuntam cu cateva zile inainte de intalnire la ce ora se "deschide taraba" :scooter: "Startul" va fi si in functie de orele la care preconizati voi ca veti ajunge.

Dar, in pricipiu, cred ca ora de incepere va fi pe la un 14.00 - 15.00

Eu sunt liber de vineri si as pleca cat mai de dimineata.:scooter: Partea proasta e ca nu sunt sigur ca nimeresc locu` . .Daca mai e careva amator.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt liber de vineri si as pleca cat mai de dimineata.:scooter: Partea proasta e ca nu sunt sigur ca nimeresc locu` . .Daca mai e careva amator.....

O sa nimeresti bine daca vei urmari indicatoarele pe care sper sa ajung impreuna cu Angi sa le punem.

Locul cu pricina va fi marcat cu Banner.

post-29582-078298400 1278361874_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o mica nelamurire...cu ploile astea,a mai verificat cineva paraul acela?Sa nu se fi umflat(Doamne fereste)

Are cineva posibilitatea sa verifice?

@papilon Daca e ok poate plecam impreuna de dimineata...eu am spus dupa ora 14:00 ca nu stiu cat fac pe drum si sa nu zic mai devreme si sa nu pot sa ajung.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor...da sambata facem ceva plimbare ...nu?

Pe unde...are cineva habar? Sau la nimereala :yahoo: ''just spinnig the wheel''

Va fi si plimbare sambata :thumbsup:

Am o mica nelamurire...cu ploile astea,a mai verificat cineva paraul acela?Sa nu se fi umflat(Doamne fereste)

Are cineva posibilitatea sa verifice?

Eu in weekendul asta muncesc, deci nu sunt sigur ca pot, dar, poate mai pe seara, voi incerca sa dau o tura pe acolo.

Oricum, raul ala e prea mic si nu are cum sa inunde pajistea.

..eu am spus dupa ora 14:00 ca nu stiu cat fac pe drum ...

Din Buc. pana la Cheia faci aproximativ 2 ore. Iar de acolo, pe drumul fara asfalt, daca mergi incet, mai pierzi vreo 30 min. maxim.

-----------------------------------------------------------------------

Din ciclul "ce sa avem la noi", nu stiu cum e cu tantarimea pe acolo, dar ar fi bine sa aveti la voi o solutie anti-tantari :hunter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:thumbsup: salutare...

EU stau in Maneciu toata vara....va pot spune ca l-am tinut pe Angy la curent cu vremea pana astazi ...

de 10 zile ploua in fiecare zii ...mai tare sau mai putin tare..dar poua..:(

La Antena 1 s-a spus ca dupa data de 14- 15 vremea se indreapta si nu v-a mai ploua..sa speram ca nici acolo..:)

" Rauletu " nu este unflat si nu a fost pericole de inundatie la aceea inaltime ...de asta sa fiti siguri ca nu v-a fii...

In privinta " Ursilor "..se stie mancarea in afara cortului si agatata intr-un pom...dar va asigur ca acolo nu vine ursul in aceasta perioada a anului ...poate toamna dupa fructe de padure....

Ursii sunt in Brasov si spre muntii...nu lasa ursul tomberoanele din Brasov pentru trei lulele de oase...fripte in 2 zile..

Si daca vine ursul ...mai intai trebuie sa treaca prin satul acela de Tigani '..si se v-a satura cu 2 - 3 ciorii ...:))))

Am sa stau in drum la Maneciu si am sa va astept...sa ma cuplez de voi ...

drumul este OK .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti cumva cum ii spune respectivului sat?

Probabil se refera la cartierul de tigani din Sacele, la iesirea spre Cheia.

Un sfat, mergeti usor pe acolo, dar nici prea incet, daca opriti, se aduna tot cartierul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai este benzinarie si prin Maneciu sau cea din Valeni e baza? Tre' sa -mi fac un plan ca mobra mea e cam betiva si are si rezervor mic,iar eu visez la super plimbari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai este benzinarie si prin Maneciu sau cea din Valeni e baza? Tre' sa -mi fac un plan ca mobra mea e cam betiva si are si rezervor mic,iar eu visez la super plimbari.

Este o benzinarie mica in Maneciu Pamanteni, dupa ce treci de calea ferata, urmeaza o portiune dreapta si curba la dreapta (mergand spre Cheia), exact la intrarea in curba, pe stanga, este benzinaria.

Nu am alimentat niciodata de acolo si nu stiu nici programul, care, banuiesc ca este ceva mai scurt.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru ca tot vine vorba de plimbarea de sambata iar eu nu sunt sigur ca voi putea sa va insotesc,

vi-l prezint cu surle si trambite pe omul de baza la capitolul asta: GABIIIIIII :jump:

Deci, Gabi, ai cuvantul :biggrin:

---------------------------------------------------------

In alta ordine de idei, vad ca vremea nu se indreapta deloc.

Sper sa nu, dar tare mi-e teama ca va trebui sa luam in calcul varianta decalarii cu o saptamana..... :sad:

---------------------------------------------------------

Pentru orice eventualitate, va las si nr. meu de tel: 0724.330.352

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...