Mergi la conţinut

Bmw Camp


zigzag

Recommended Posts

Duminica sa pleaca pe undeva? E ceva planuit?

Sigur ca da.Am planuit ca duminica sa mergem in plimbare spre casa :thumbup:

Lasa ca daca ajungi sambata mai apuci o bauta:beer:

Iata si printscreenul promis.Din pacate s-au mai inscris dupa ce am salvat asta si SJJ sau Grumpy si nu stiu daca si-au lasat telefoanele,dar o pot face dac vor.

post-29582-021187800 1279214274_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va plimbati voi,cu astea mai enduro,noi,cei cu vapoare,stam si bem bere :beer:

Inca nu m-am hotarat pentru sambata, dar cel putin vineri, si pe mine tot bere scrie :beer:

Pana la urma, scopul intalnirii asteia este socializarea. Ne intalnim, ne cunoastem, stam la bere si, de ce nu, devenim prieteni :drunk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata dimineata, din Targoviste pleaca "Carpe_diem!" insotit de alte 4biciclete. Ma intalnesc cu MCN, asta inseamna ca vom fi si noi poate 6 mobre, cu catel si purcel pentru 2 zile. Sper s'avem zile senine si mult soare, ca meritam dupa atata udatura. Eu am cobutile facute de start.

Pentru cei ce trec prin Targoviste, pentru BMW Champ numarul meu de mobil: 0766679637

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, la drumul de intoarcere, Papilon cu Gabi au avut un accident. Stateau pe marginea drumului si unul cu masina a intrat in ei. Papilon e la spital undeva pe la Buzau, daca nu ma insel.

Daca-l cunoaste cineva pe Papilon mai bine si stie cum sa ia legatura cu familia lui, va rog faceti-o urgent!!!!!

Nr. lui Gabi este 0724.097.211. Orice fel de ajutor este binevenit!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, la drumul de intoarcere, Papilon cu Gabi au avut un accident. Stateau pe marginea drumului si unul cu masina a intrat in ei. Papilon e la spital undeva pe la Buzau, daca nu ma insel.

Daca-l cunoaste cineva pe Papilon mai bine si stie cum sa ia legatura cu familia lui, va rog faceti-o urgent!!!!!

Nr. lui Gabi este 0724.097.211. Orice fel de ajutor este binevenit!!!!!

am ajuns si noi...

god damn :mad: ...cum naiba a putut sa se intample asa ceva? cum pe margine adrumului sa dea in tine cu masina...?

da ceva mai multe detalii...in ce stare sunt?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incredibil ! am vrut sa plec si eu cu ei dar la plecare dupa ce am trecut raul mi-a intrat apa pe la electrica la mobra si a cedat (bobina ) cred ,fortat de imprejurari mobra a ramas la cheia dupa ce Gabi si cu Papilon m-au ajutat sa o duc ampinsa an curtea unui prieten. Fortat de amprejurari am ajuns la cheia la microbuz pt bucuresti. Am aj acum 10 min si ....................... sunt stupefiat ce au patit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am vorbit din nou cu Gabi. Se pare ca Papilon cica ar fi "bine". Inca nu am reusit sa dam de familia lui s-o anuntam.

Gabi se duce la spital sa vada ce si cum, poate reuseste sa afle un nr. de tel. sa anunte familia.

Nu stiu nici eu foarte multe.

Il mai sun maine pe Gabi sa vad ce-a mai putut sa rezolve.

Detalii despre accident va vor da ei. Nu stiu ce s-a intamplat cu exactitate.

Sa speram ca totul va fi bine!!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am aflat de la Grumpy, Gabi e ok, doar socat, Papillon e-n spitalul judetean din Buzau si are dureri de cap si spate. Cand l-a luat salvarea era constient.

Cine-i contacteaza familia, sa le zica sa insiste sa-l mute la Bucuresti la Bagdasar la neurochirurgie cu salvarea. Este extrem de important, chiar daca trebuie sa se certe sau sa dea spaga.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa punem mana si sa-l ajutam.haideti sa facem o cheta,sa dam pe la doctori.am vorbit cu gabi si spune ca pappilon are fractura de bazin,e la spitalul judetean buzau,dar ar trebui adus la bucuresti.plec astazi la buzau sa vad ce si cum.nr meu de tel este:0769270423.daca vrea careva sa vina cu mine,sa ma sune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, se pare ca nu toti am avut un happy ending la intalnirea asta...tinand cont ca si eu doar azi dimineatala 04.00 am scapat din mana celor de la UPU Cluj, dupa ce a trebuit sa semnez ca nu sunt de acord cu suturatiile.

O sa va dau mai multe detalii putin mai incolo, acum chiar nu pot sta la calculator din cauza piciorului.

Sanatate lui Papilon si Gabi si insanatosire cat mai urgenta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Abia acum am ajuns in fata calculatorului, nu imi vine sa cred ca sa intimplat asa ceva; daca pot sa ajut cu ceva va rog sa imi spuneti. Si eu am avut un drum plin de peripetii, catre BMW Camp, care sa incheit la doi pasii de camping. Cind dupa ce am luptat cu intunericul si namolul 3-4 km am "reusit " sa trintesc autobuzul ( r1150gs ) si am indoit engine guard-ul pe partea stinga, s-a spart protectia cilindrului sting si mi s-a infipt o tapuse de lemn in roata fata facindu-mi o gaura de 2cm in ea, astfel incheindu-se calatoria mea catre voi. Am fost nevoit sa ma intorc, cu pneul fata complet desumfalt, pina la Cheia unde vazusem mai devreme citeva corturi pe malul riului si am ramas acolo. Simbata, dupa ce am sunat toti prieteni, am reusit sa rezolv problema cu ajutorul unor baieti din Brasov carora le mai multumesc inca odata pentru ajutor. Acum astept urmatorul eveniment BMW si imi doresc sa ne vedem acolo. Insanatosire rapida baietilor implicati in accident si astept informatii in legatura cu ei.

Toate cele bune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, se pare ca nu toti am avut un happy ending la intalnirea asta...tinand cont ca si eu doar azi dimineatala 04.00 am scapat din mana celor de la UPU Cluj, dupa ce a trebuit sa semnez ca nu sunt de acord cu suturatiile.

O sa va dau mai multe detalii putin mai incolo, acum chiar nu pot sta la calculator din cauza piciorului.

Sanatate lui Papilon si Gabi si insanatosire cat mai urgenta.

Ce-ai patit yzule?

da ceva detalii cand poti

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

precizeaza concret de ce fel de ajutor este vorba.

Concret, sincer nici eu nu stiu. Poate cel mai bun exemplu este dat de Gabi si Adi care se vor duce maine sa-l ia pe Papilon de la Buzau si-l vor aduce cu masina si pe socoteala lor la Bucuresti, la Floreasca.

Asa ca, daca va vine orice fel de idee despre cum ati putea ajuta, va rog sa-i sunati direct pe unul din cei doi.

Nr. lui Gabi este 0724.097.211 si cel al lui Adi este 0769.270.423

===============================================================================

Yzule, tu ce-ai patit??????? Esti ok???

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...