Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

gossip

cumpăr Cumpar

Recommended Posts

da sunt interesat lasa un id sa vb sau daca nu posteaza aicea cateva poze si da niste detalii si pret .!

id este nothus00...poze nu am cu el ca este inca pe mobra. daca il demontez zilele astea, pun si poze, dar cred ca dupa 1 mai. are cam 40000 km si inainte sa fac o boroboata majora cu motocicleta functiona foarte bine. din ce am vazut nu are prinderi rupte si dupa impact nu a curs deloc ulei de motor, deci teoretic este in regula. ca hiba, stiu doar ca are intinzator de lant distributie de zx7r, dar eu nu am avut nicio problema din cauza asta (am rulat cam 20000 km de cand am cumparat-o astfel). oricum, am si piesa asta (2nd hand)...in rest, schimburi la fiecare 5000 km si nu prea pot sa zic ca am reusit sa scot vreodat' untul din el :)) la pret, habar n-am ce si cum dar nu sper sa ma imbogatesc, u know...mai intreb si eu, mai propui si tu si se face de la sine. daca ai minute porcoi si nu mai stii cum sa scapi de ele, 0720331261...asfalt uscat.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

eu am scris ca vreau sa cumpar o motocicleta cred ca unul dintre noi a inteles gresit :) bafta si asfalt uscat acolo la mare

Link la postare

eu am scris ca vreau sa cumpar o motocicleta cred ca unul dintre noi a inteles gresit :) bafta si asfalt uscat acolo la mare

dap, ai dreptate...acu vazui :)) de la titlu mi se trage si cum mi s-a nazarit sa vand propulsorul ca nu mai am ce face cu el, m-a luat pe dinainte...scuze de off topic si succes in cautare. bafta

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.