Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

razvan_Andrei

pana in 125cc Vand Aprilia Leonardo 250 Cmc

Recommended Posts

vand scuter aprilia leonardo 250 cmc(motor schimbat,in acte apare de 150 de cmc). toate actele in regula,neinscris niciodata in Romania.Carenele nezgariate(nu are nici un accident la activ:D) km:31200 motor in 4 timpi,frana pe discuri ventilate(fata spate)racire pe apa.mai multe detalii la nr de tel:0768038468 sau pe messenger la id-ul : office_radiomillenium. pretul este de 2500 (lei)

post-27553-12715963238152_thumb.jpg

post-27553-12715963419457_thumb.jpg

post-27553-12715963574935_thumb.jpg

post-27553-12715963731026_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

vand scuter aprilia leonardo 250 cmc(motor schimbat,in acte apare de 150 de cmc). toate altele in regula,neinscris niciodata in Romania.Motorul functioneaza perfect,carenele nezgariate(nu are nici un accident la activ:D) km:35000 motor in 4 timpi,frana pe discuri ventilate(fata spate)racire pe apa.mai multe detalii la nr de tel:0767410873.

kt ceri pe el?

Link la postare

atentie la cauciucul spate! mai bine nu mai puneai pozele....burnout!

cauciucul spate trebuie schimbat.nu inteleg de ce te tot bagi tu aiurea!si daca s-a dat burn cu el care e treaba.........

Link la postare

cauciucul spate trebuie schimbat.nu inteleg de ce te tot bagi tu aiurea!si daca s-a dat burn cu el care e treaba.........

nu ma bag deloc aiurea. vreau sa stiu pe ce dau banii. treaba e ca a cam fost omorat, deci m-ai pierdut de client. acum ca m-am lamurit,gata, nu mai postez....

Link la postare

nu ma bag deloc aiurea. vreau sa stiu pe ce dau banii. treaba e ca a cam fost omorat, deci m-ai pierdut de client. acum ca m-am lamurit,gata, nu mai postez....

Cu replici rautacioase.........

Link la postare

ATENTIE, TEAPA!

Am cumparat de la paulino_aprilia (numele sau este Florea Paul, mai are pseudonime si paulino^aprilia, love^aprilia, paulinoyyou sau paul1974) pe 13 aprilie un HDD de 160GB, despre care acesta m-a asigurat ca este functional si ca ar mai avea garantie inca 7-8 luni. Cand am ajuns acasa, am constatat ca HDD-ul vandut este defect (nu este recunsocut de calculator, sa aude in interior cum tacane). Am incercat sa-l mai sun pe paulino_aprilia pe telefonul sau, 0766.323.471, dar nu mi-a mai raspuns la telefon (in zilele precedente era foarte prompt in a raspunde). Am trimis si SMS la 0766323471, am incercat si pe site-ul de unde am cumparat, si am primit un raspuns evaziv a doua zi care nu s-a mai materializat. Intre timp am mai sunat la 0766323471, unde ba nu a raspuns, ba era telefonul oprit.

De aproape o saptamana ma chinui sa dau de paulino_aprilia sa-i returnez HDD-ul si nu mai dau de el.

Pare sa fie o indeletnicire mai veche a sa - contul sau de pe okazii (http://www.okazii.ro/comunitati/okazia-lui/paulinoaprilia.html) a fost suspendat.

Nu este vorba de bani, este vorba de atitudinea persoanei respective.

Aveti grija sa nu patiti la fel

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.