Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

catvic

vand Susuki Gsxr-2002 Replica Rizla

Recommended Posts

Suzuki GSXR din 2002, 600 cmc, replica Rizla, 3000 euro.

2800 euro (pret nou ca e criza) Ambreiaj nou, pinionul mic schimbat (are cu un dinte mai putin). Arata si functioneaza impecabil. Motocicleta nu a fost implicata in accidente, a fost facuta (vopsita Rizla) pe casco la Bardaci (am toate facturile - doar vopseaua a costat 43 mil.).post-22844-12716989879029_thumb.jpg

0766.374.107 begin_of_the_skype_highlighting 0766.374.107 end_of_the_skype_highlighting

post-22844-12716990815015_thumb.jpg

post-22844-12716991546677_thumb.jpg

post-22844-12716993825451_thumb.jpg

post-22844-12716994760554_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Suzuki GSXR din 2002, 600 cmc, replica Rizla, 3200 euro. Ambreiaj nou, pinionul mic schimbat (are cu un dinte mai putin). Arata si functioneaza impecabil. Motocicleta nu a fost implicata in accidente, a fost facuta (vopsita Rizla) pe casco la Bardaci (am toate facturile - doar vopseaua a costat 43 mil.).post-22844-12716989879029_thumb.jpg

0766.374.107

Superba motocicleta. Cred ca si Bautista ar fi incantat sa o vada :).

Acum fara glume, asta este ultimul pret? Este intr-adevar o motocicleta reusita, dar cred ca ar mai merge un pic negociat pretul. Astept un raspuns. Multumesc si UP de la mine fiindca arata exceptional!

Link la postare

Superba motocicleta. Cred ca si Bautista ar fi incantat sa o vada :).

Acum fara glume, asta este ultimul pret? Este intr-adevar o motocicleta reusita, dar cred ca ar mai merge un pic negociat pretul. Astept un raspuns. Multumesc si UP de la mine fiindca arata exceptional!

:biggrin: Asa o fi daca zici tu. Da si tu un telefon, hai sa o vezi si mai vorbim. Bafta!

UP!

UP

Anunt valabil!!!!

UP!

UP!

Link la postare

Frumoasa mobra! Te-am vazut azi in Dr T. Bafta la vanzare!

Sa fie! Multam frate, asa o fi ca stau in zona. Poate ne-om intalni intr-o zi la Moghioros, dar nu luna asta ca nu mai am permis :chair: !

Sa fie! Multam frate, asa o fi ca stau in zona. Poate ne-om intalni intr-o zi la Moghioros, dar nu luna asta ca nu mai am permis :chair: !

UP!

Link la postare

UP!

Asta nu e bine :( ... iti trebuie o mobra mai linistita :superstition:

Link la postare

Asta nu e bine :( ... iti trebuie o mobra mai linistita :superstition:

Nu cred ca de la motoreta mi se trage ca eram cu masina cand depaseam coloana de masini peste linia continua :russian_roulette:

UP!

UP!

UP!

UP!

2800 euro! :giljotiini:

Link la postare

Arata bine motorul insa nu am decat 2400 euro.Daca nu reusesti sa o vinzi ma cauti ca sunt interesat. Motoreta o stiu de la niste prieteni, asa ca nu e nevoie sa ne mai tiganim. :punk:

Link la postare

Arata bine motorul insa nu am decat 2400 euro.Daca nu reusesti sa o vinzi ma cauti ca sunt interesat. Motoreta o stiu de la niste prieteni, asa ca nu e nevoie sa ne mai tiganim. :punk:

Pai atunci mai strange putini bani si ti-o dau ca dupa cum se vede nu se prea misca treaba sau imi dai avans si restul mai tarziu dar sa stii ca nu o dau in 2400. Astept propuneri!!! :gathering:

up!

Anunt valabil!

Up!

Link la postare

Salutare,

ti-am trimis o oferta in PM. Te-ai gandit la ea? Astept un raspuns.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.