Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Carturaru'

vand Vand Evacuari Akrapovic Carbon

Recommended Posts

Tobele sunt slip-ons, ovale, carbon, Akrapovic SP Series. Au fost montate pe ZZR-ul meu 1400, dar evident merg la o groaza de modele. Le vand pentru ca am avut un accident si mi-am luat alte tobe. Rezultatul accidentului s-a soldat in cazul tobelor in infundarea usoara a celei din stanga, dar se remediaza ieftin, exista pe net persoane care se ocupa de asa ceva. La tobe am si silencers. Pretul ansamblului de nou este de la 1.000 eur incolo. Evident, le dau substantial mai ieftin. Chiar si pe bucati (toba / tobele separat, intermediarele separat etc. Arcurile se dau celui care ia intermediarele, colierele se dau la tobe).

Mai jos cateva poze cu ele inainte de accident. Pe dreapta arata la fel si acum, o sa revin cu poze pentru toba din stanga.

post-28739-12717574177428_thumb.jpg

post-28739-12717574250361_thumb.jpg

post-28739-12717574315781_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ma insel, configuratia la F4 pentru evacuare este 4-1-1, ceea ce inseamna ca iti trebuie toba mea dreapta, cu o intermediara titan. Te costa 300 eur in acest sens. Daca vrei ambele tobe, trebuie sa te gandesti cum o pui pe a doua, de stanga....

Apropos, astea sunt pozele tobelor, asa cum arata ele acum. Aia pe dreapta este neatinsa, cea pe stanga este cum se vede. Se poate remedia infundatura aia.

post-28739-12731252361407_thumb.jpg

post-28739-12731252486544_thumb.jpg

Link la postare

Nu asigur montajul, ca nu sunt mecanic. Pentru montaj mergi unde sunt tobele, adica la baietii de la Bardak Motors (intrarea in Clinceni, cum iesi din Prelungirea Ghencea spre Domnesti, la cca 2 km de linia de cale ferata). Nu cred ca iti iau mare lucru pentru montaj. Te duci la service, il cauti pe Radu, ii zici ca din partea mea si te intelegi cu omul. Sau le iei si le montezi unde vrei tu, la altcineva sau alt service, nu e bai.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.