Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

moto.gp

vand Vand Honda Cbr600 Rr 2006 4900 Euro

Recommended Posts

VAND HONDA CBR600 RR MODEL 2006 INSCRISA 2007

IMPECABILA TEHNIC SI ESTETIC ; TINUTA IN GARAJ ; NECAZUTA

22.000 KM REALI ; PRIMUL PROPIETAR

ACCEPT ORICE TEST

5600Euro disc. Pret nou= 4900 Euro

-SEMNALE RIZOMA

-CRASHPAD RIZOMA

-GUME NOI MICHELIN PILOT POWER

Bonus: schimb de ulei motul 300v si placute fata (sbs)

nu accept variante

se poate vedea in zona Baba-Novac (Bucuresti)

0726755240

0764637946

www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=69485

post-11435-062077100 1283121749_thumb.jp

post-11435-071428000 1283121786_thumb.jp

post-11435-020303500 1283121793_thumb.jp

post-11435-053035800 1283121798_thumb.jp

post-11435-031231800 1283121804_thumb.jp

post-11435-089213500 1283121810_thumb.jp

post-11435-014552300 1283121826_thumb.jp

post-11435-044883700 1283121831_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

iti ofer 4200 pe ea...si maine vin si o iau...trebuie sa fii constient ca chiar daca e inscrisa in 2007...pretul modelului 2006 nu e 5600 si n-o sa-ti iei niciodata pe ea atata avand in vedere ca de la 5100 in sus iei modelu 2007 total imbunatatit si diferit...si daca nu o dai sezonu asta....la anu apare 2011...deci iar mai scade..

cum zici...gandeste-te si astept un raspuns...merci...nu te supara daca consideri ca o subevaluez ca na...fiecare cere cat vrea pe bunu lui, dar trebuie sa fim un pic si realisti...

bafta

Link la postare

iti ofer 4200 pe ea...si maine vin si o iau...trebuie sa fii constient ca chiar daca e inscrisa in 2007...pretul modelului 2006 nu e 5600 si n-o sa-ti iei niciodata pe ea atata avand in vedere ca de la 5100 in sus iei modelu 2007 total imbunatatit si diferit...si daca nu o dai sezonu asta....la anu apare 2011...deci iar mai scade..

cum zici...gandeste-te si astept un raspuns...merci...nu te supara daca consideri ca o subevaluez ca na...fiecare cere cat vrea pe bunu lui, dar trebuie sa fim un pic si realisti...

bafta

Tu oferi pret de 2004-2005,cu bani astia vrei sa cumperi model 2006 care este impecabila ...

Mai bine o tin inca un sezon decat sa o dau pe Moca"

Link la postare

Am auzit ca mai lasi doua sutici la pret pentru un set de cauciucuri noi si moi :thumbup1:

Bafta, motoreta este in stare foarte buna !

Ai auzit bine Cesar ,doua sutici pentru un set de gume noi si moi ))

Pret nou :

5400 IEPUROI !!

Da,o motoreta ok.Curata.Sunt rare din pacate.

Multumesc pentru aprecieri Classalex !!!

ASFALT USCAT!

Link la postare

Ai auzit bine Cesar ,doua sutici pentru un set de gume noi si moi ))

Pret nou :

5400 IEPUROI !!

Multumesc pentru aprecieri Classalex !!!

ASFALT USCAT!

un 4500 azi, maine???

Link la postare

Up pt o motocicleta super intretinuta!

super faina , mai ales schema de culori ... bafta la vanzare cu frumoasa asta :heart:

Link la postare

KM noi: 21000

Revizie ulei, placute fata, filtre.

Cauciucuri noi si moi Michlin Pilot Power

Carte service

Pret nou: 5100 E

ohooo...a ajuns la 5100 in plin sezon???de la 5600...

ce pot sa zic...pana la urma se pare ca o sa ajungi la vorba mea si o sa o dai in 4000 in septembrie sau un 4200-4500 acum daca te incumeti...

drum bun la pret in jos si asfalt uscat pe strada...se pare ca ai ajuns sa ceri pe ea pret de cbr 2003-2004 cum ziceai u cand ti-am oferit pe ea acum 2 luni...

Link la postare

ohooo...a ajuns la 5100 in plin sezon???de la 5600...

ce pot sa zic...pana la urma se pare ca o sa ajungi la vorba mea si o sa o dai in 4000 in septembrie sau un 4200-4500 acum daca te incumeti...

drum bun la pret in jos si asfalt uscat pe strada...se pare ca ai ajuns sa ceri pe ea pret de cbr 2003-2004 cum ziceai u cand ti-am oferit pe ea acum 2 luni...

Cum le sti tu pe toate Karate-Kid ,..))) imi place despre tine ,sa cumperi tu motoretea buna si sucara (la bani putini)sa

te vaza lumea in comuna cand schimbi tu butelia la centru ...prinde bine si la gagigile care sta la poarta, ai o bila in plus de la ele..

In nici un caz nu o sa l dau la bani aia la care visezi tu,cel putin anu asta.. sau poate in visele tale erotice o sa ti cumperi motoreta sucara la bani putini....

Nici nu cumperi nu vinzi nimic si ti dai cu parerea din spatele tastauri,mai inebunnnnit pana acum cu cunostintele tale,despre cbr-ri. Lasa ne frate ca suntem noi satui de cunoscatori de astia care nu au bani de motoreta..

Daca nu ti convine preturile sh.dute si cumpara ti una noua !!! si nu ne mai fute atata cu comentarile tale de taran basit ))))

ASFALT USCAT !!!

Link la postare

Cum le sti tu pe toate Karate-Kid ,..))) imi place despre tine ,sa cumperi tu motoretea buna si sucara (la bani putini)sa

te vaza lumea in comuna cand schimbi tu butelia la centru ...prinde bine si la gagigile care sta la poarta, ai o bila in plus de la ele..

In nici un caz nu o sa l dau la bani aia la care visezi tu,cel putin anu asta.. sau poate in visele tale erotice o sa ti cumperi motoreta sucara la bani putini....

Nici nu cumperi nu vinzi nimic si ti dai cu parerea din spatele tastauri,mai inebunnnnit pana acum cu cunostintele tale,despre cbr-ri. Lasa ne frate ca suntem noi satui de cunoscatori de astia care nu au bani de motoreta..

Daca nu ti convine preturile sh.dute si cumpara ti una noua !!! si nu ne mai fute atata cu comentarile tale de taran basit ))))

ASFALT USCAT !!!

pretene...tovaraseeeeeeee...saracule....rabla de om..panarama care esti tu....:)

invata bai baiatule sa scrii intai, sa articulezi cuvintele, sa pui al doilea "i" unde-i e locu...si apoi vino u sa imi explici mie ce faci u la tine-n sat cu butelia si altele....;)nu trebuie sa ne spui cum procedezi u acolo la tine...daca nu-ti convine preturile auzi....:))vai de capu tau...rade lumea de tine pe forum =))bai ultimule jeg al ultimului santz...ultima piele a ultimei puli...si nimeni nu vrea tinere sa aiba ceva sucar cum iti doresti tu ca probabil asa ai invatat urmarind taraf toata ziua...lumea vrea doar sa dea un ban pe ceva ce merita..un pret corect.nu doar ca e sucar...ramai cu sucareala ta..vanghelie al mic...care esti..lumea e prea ocupata cu lucrurile serioase ca sunt sigur ca daca ar avea timp multi mi s-ar alatura in a desista tentativa ta de inselaciune a oamenilor care vor sa sa-si cumpere un motor pe care u ceri un pret foarte mare si nereal...saraculeeeeeeee..vorba nikitei...fernando de caransebes nedescoperit care esti tu...

asfalt uscat si tie ca avem nevoie pe ploile astea;)

Link la postare

pretene...tovaraseeeeeeee...saracule....rabla de om..panarama care esti tu....:)

invata bai baiatule sa scrii intai, sa articulezi cuvintele, sa pui al doilea "i" unde-i e locu...si apoi vino u sa imi explici mie ce faci u la tine-n sat cu butelia si altele....;)nu trebuie sa ne spui cum procedezi u acolo la tine...daca nu-ti convine preturile auzi....:))vai de capu tau...rade lumea de tine pe forum =))bai ultimule jeg al ultimului santz...ultima piele a ultimei puli...si nimeni nu vrea tinere sa aiba ceva sucar cum iti doresti tu ca probabil asa ai invatat urmarind taraf toata ziua...lumea vrea doar sa dea un ban pe ceva ce merita..un pret corect.nu doar ca e sucar...ramai cu sucareala ta..vanghelie al mic...care esti..lumea e prea ocupata cu lucrurile serioase ca sunt sigur ca daca ar avea timp multi mi s-ar alatura in a desista tentativa ta de inselaciune a oamenilor care vor sa sa-si cumpere un motor pe care u ceri un pret foarte mare si nereal...saraculeeeeeeee..vorba nikitei...fernando de caransebes nedescoperit care esti tu...

asfalt uscat si tie ca avem nevoie pe ploile astea;)

Bai saracule o sa ajungi ca tipu din reclama cu halatul : scump ,scump"dincolo era mai ieftin".

Si cand vei ajunge la batranete nu o sa mai poti incaleca motoreta ,ca ala din reclama care si a vazut visul cu ochii )))) :giljotiini::russian_roulette:

De plescari ca tine sunt satul )))

Anunt valabil !!!!!!

Link la postare

Bai saracule o sa ajungi ca tipu din reclama cu halatul : scump ,scump"dincolo era mai ieftin".

Si cand vei ajunge la batranete nu o sa mai poti incaleca motoreta ,ca ala din reclama care si a vazut visul cu ochii )))) :giljotiini::russian_roulette:

De plescari ca tine sunt satul )))

Anunt valabil !!!!!!

incalec de mult motorete frumosule...libidinosule...lingaule...mare mafiot care tu esti..:))

trebuie sa-ti dau reply pe fiecare topic sa iti dai seama si u intr-un final ca am motor de ceva timp...

anunt valabil=))....auzi..pai degeaba e valabil...fa-l si "vanzabil"=))...

tot in 4000 o vinzi?ca de la un 3500 in jos negociem daca te intereseaza:))

apropo..vezi ca mai am rveo 2 topicuri pe care nu mi-ai dat reply...ca poate mai vrei sa faci comunicare si acolo cu mine...:))ca vad ca de la un timp..unde scriu yo..hop si u...ca aia mica, neagra, cu aripi care zboara si se baga peste tot=))

Link la postare

Costica te rog sa te calmezi ca sa nu fiu nevoit sa iau masuri dure cu tine. Sectiunea de vanzari nu este ca sa comentezi tu preturile. Cine este interesat de motorete suna si negociaza. Se accepta o gluma, o ciupitura dar cu masura. Tu ai intrecut de mai multe ori masura. Nu ma intereseaza motivele tale. Este ultimul avertisment.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.