Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

moto.gp

vand Vand Honda Cbr600 Rr 2006 4900 Euro

Recommended Posts

incalec de mult motorete frumosule...libidinosule...lingaule...mare mafiot care tu esti..:))

trebuie sa-ti dau reply pe fiecare topic sa iti dai seama si u intr-un final ca am motor de ceva timp...

anunt valabil=))....auzi..pai degeaba e valabil...fa-l si "vanzabil"=))...

tot in 4000 o vinzi?ca de la un 3500 in jos negociem daca te intereseaza:))

apropo..vezi ca mai am rveo 2 topicuri pe care nu mi-ai dat reply...ca poate mai vrei sa faci comunicare si acolo cu mine...:))ca vad ca de la un timp..unde scriu yo..hop si u...ca aia mica, neagra, cu aripi care zboara si se baga peste tot=))

Esti de toata jena,faci referire la Vanghelie dar esti mai agramat decat el.Imi pare rau ca trebuie sa ma cobor la nivelul tau,sa-ti dau o replica pe care nu o meriti.Probabil te astepti sa te plateasca omul,sa-i cumperi motoreta

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza unora ca tine ne-am dus pe p**a. UP ca motoreta merita fiecare euro !!!!

Mersi Cazonline

Subscriu la cele spuse de tine...

Esti de toata jena,faci referire la Vanghelie dar esti mai agramat decat el.Imi pare rau ca trebuie sa ma cobor la nivelul tau,sa-ti dau o replica pe care nu o meriti.Probabil te astepti sa te plateasca omul,sa-i cumperi motoreta

Daca nu si permite omu sa se apropie de un astfel de model ce sa zica si el....precum vulpea (plina de frustrari )care nu ajunge la struguri: sunt acri ,nu sunt buni...

Ce draq pretentii sa ai de la un astfel de om ,nu i ai citit comentarile tehnice despre cbr-ri..??/am ras cu lacrimi..habar nu are dar e zmeu din spatele tastauri... Cel mai corect din partea noastra sa urmam urmatorul sfat: Nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita !!!

Asfalt uscat Daniel !!!!!

Am vazut mobra arata impecabil.Nevopsita sau cu alte alea

Mersi Sandu!!

Unde ai vazut o ,esti vecin de garaj cu mine??

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.