Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

gringo34

vand Honda Vf500F Din 1985,pret 900 Euro

Recommended Posts

Se da Honda VF500f din 1985,inmatriculata,500cc,70cp,75000km,culoare albastru cu alb,stare buna ,placute de frana noi,bujiile le am,dar nu le-am schimbat,la fel uleiul si filtrul,cauciucuri bune,lantul are cca.5000km,functioneaza bine,ideala pentru incepatori,ITP 07/2011.

Pret 900 Euro.

Locatia :Targoviste

Telefon:0721809660 sau 0766761321

Se da Honda VF500f din 1985,inmatriculata,500cc,70cp,75000km,culoare albastru cu alb,stare buna ,placute de frana noi,bujiile le am,dar nu le-am schimbat,la fel uleiul si filtrul,cauciucuri bune,lantul are cca.5000km,functioneaza bine,ideala pentru incepatori,ITP 07/2011.

Pret 900 Euro.

Locatia :Targoviste

Telefon:0721809660 sau 0766761321

Hai lume ieftin si bun!! :thumbup:

N-o sa va para rau!

post-20598-12719569589634_thumb.jpg

post-20598-12719573172553_thumb.jpg

post-20598-12719573400692_thumb.jpg

post-20598-12719573852848_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

superba...o adevarata legenda...si pretul e mai mult decat ok...daca as fi in tara,mi-ar placea sa am asa ceva in garaj...cat despre incepatori,slaba sperante sa-i intereseze asa ceva...la experienta lor,vor numai SS.succes la vanzare... :thumbup1:

Link la postare

superba...o adevarata legenda...si pretul e mai mult decat ok...daca as fi in tara,mi-ar placea sa am asa ceva in garaj...cat despre incepatori,slaba sperante sa-i intereseze asa ceva...la experienta lor,vor numai SS.succes la vanzare... :thumbup1:

mulatam!

ai dreptate dar eu trebuie s-o dau pentru ca mi-am luat un bmw f650 st si nu pot tine 2 motoare :giljotiini::to_keep_order:

inca este valabil

Link la postare

cat consuma? ce ulei folosesti? si de ce o dai atat de scump?

5/100,15w40,si nu consider ca este scump,dar daca te intereseaza vino sa o vezi,sa dai o tura si apoi vorbim.

uleiul si filtru sunt in punga si le dau cumparatorului sa le schimbe singur,alaturi de bujii.

eu n-am apucat sa fac asta

se adauga la, cerere, si un topcase de vreo 42L cu tot cu suport si tot ce trebe pentru 50euro,si tot la cerere si un rucsac de rezervor Louis

ce sa zic ?decat sa plece omu cu tot ce-i trebe pentru o plimbare frumoasa

:thumbsup:

Link la postare

cat consuma? ce ulei folosesti? si de ce o dai atat de scump?

mie nu-mi pare foarte scumpa...daca e in stare buna si a fost ingrijita-motorasul asta ,la fel ca multe din anii 80 ,ingroapa multe fabricate dupa 90.pana la urma nu tot ceea ce-i nou are valoare.bafta la vanzare!

Link la postare

mie nu-mi pare foarte scumpa...daca e in stare buna si a fost ingrijita-motorasul asta ,la fel ca multe din anii 80 ,ingroapa multe fabricate dupa 90.pana la urma nu tot ceea ce-i nou are valoare.bafta la vanzare!

Multam de apreciere,si chiar este asa...

Cine vrea ,sa vina sa se convinga!

:clapping:

anunt valabil!

astept inca cumparator!

Link la postare

Multam de apreciere,si chiar este asa...

Cine vrea ,sa vina sa se convinga!

:clapping:

anunt valabil!

astept inca cumparator!

Sa vandut

Se poate inchide

Motorasul si-a gasit propietar... :drinks:

:scooter:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.