Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

TufY

vand Vand Suzuki Gsx-R 600 K7

Recommended Posts

Cumparat in aprilie 2008 (iese din garantie aprilie 2010) de la reprezentanta RO (BS MOTORS), carte service, revizii la zi la reprezentanta (facturi), 9.250 km, xenon (faza scurta, lunga), capac monopost (+sa pasager), toba sport leo vince (cu amortizor de sunet) .......... revin cu poze reale !!

pret 5600

tufan_alexandru@yahoo.com

tel : 0722.355.046 Alex

poze calde

uppp valabil

post-12051-12719604306044_thumb.jpg

post-12051-12722223137828_thumb.jpg

post-12051-12722223179419_thumb.jpg

post-12051-1272222322094_thumb.jpg

post-12051-12722223260757_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca este o diferenta intre poza originala si bestia ta. mai bine scoate poza originala

ce diferenta?? suportul de la nr? monopostul? toba?

Link la postare

ce diferenta?? suportul de la nr? monopostul? toba?

deasupra farului scrie DUDUKI parca deci carenuta revoxita, nu trebuie sa fie cu supy prietene ca in aceeasi situatie sunt si eu, adica scapat mobra prosteste cand o parcam undeva si a cazut dupa cric , urmari: cadruletul de bord nou 130 si ceva de epuro, oglinda julita (lasat asa ca nare nici pe drak) si revoxit carena frontala ca sa crapat , ca si a ta desigur.

Asa ca femeie ne babardita si motocicleta ne pleznita nu gasesti, Am uitat sa zic ca am vopsit-o eu ca mai repar din cand in cand si nu am dat nimic, i fine bestia ta este foarte foarte frumoasa si merita fiecare banut, asa ca nbafta la vanzare ca ai ce vinde (ca si mine_)

Precizez ca gixerul dela k4 incoa(E) cadrul de bord este un punc foarte sensibil ca si la R1.

Inca odata bafta si sa ajunga pe maini bune.

Link la postare

deci (trecem direct la concluzii)

1.vrei sa o cumperi??

2. un acctipild (duduki) se poate duce (dezlipi) si de la jetul de apa cand o speli la spalatorie si nu in curte........

3. ghinion dk ai schimbat atatea la a ta (garantez ca la asta nu a fost schimbat cadrul de bord si nici macar crapat fisurat nu e si nici nu a fost)

4. daca pe a mea gasesti vre-o crapatura, lipitura eu ti=o dau CADOO dar daca nu gasesti mi-o dai pe a ta CADOO ????

Link la postare

deci (trecem direct la concluzii)

1.vrei sa o cumperi??

2. un acctipild (duduki) se poate duce (dezlipi) si de la jetul de apa cand o speli la spalatorie si nu in curte........

3. ghinion dk ai schimbat atatea la a ta (garantez ca la asta nu a fost schimbat cadrul de bord si nici macar crapat fisurat nu e si nici nu a fost)

4. daca pe a mea gasesti vre-o crapatura, lipitura eu ti=o dau CADOO dar daca nu gasesti mi-o dai pe a ta CADOO ????

Nu omule ma enervez cand ma duc cu prietenii mei care vor sa-si cumpere motociclete "impecabile" care sunt pe net, bat drumul pana acolo, transpir de ma ia dracu si gasesc numa petarde, asta am!

DECI .. carena fata nu este originaliti a motocicletei, poti sa scri ce vrea muskiu tau, unde ai auzit tu ca sare abtipildul ala de acolo? Deabea se ia cu suflanta, te inteleg ca o bagi si tu pasta cu jetul dar nu crede nimeni, mor pa destia care nu spun istoria motocicletei. Si asa pentru ca esti clontos si nu iei drept o lauda spusele mele te mai intreb odata, UNDE ESTE ABTIPILDUL DE ACOLO CARE DEABEA SE IA CU SUFLANTA CU AER CALD LA 350 DE GRADE?????????? Recunoaste ca este cazuta si este totul ok, cazuta dupa cric desigur. Tu ai pus niste poze pe un site public, vede toata tara, astia care intra aici sunt si mecanici si vopsitori si baieti destepti , sunt de toate mainile, nu sunt toti tantalai gen axinte vacanta mare!!!!!!!!

Link la postare

Nu omule ma enervez cand ma duc cu prietenii mei care vor sa-si cumpere motociclete "impecabile" care sunt pe net, bat drumul pana acolo, transpir de ma ia dracu si gasesc numa petarde, asta am!

DECI .. carena fata nu este originaliti a motocicletei, poti sa scri ce vrea muskiu tau, unde ai auzit tu ca sare abtipildul ala de acolo? Deabea se ia cu suflanta, te inteleg ca o bagi si tu pasta cu jetul dar nu crede nimeni, mor pa destia care nu spun istoria motocicletei. Si asa pentru ca esti clontos si nu iei drept o lauda spusele mele te mai intreb odata, UNDE ESTE ABTIPILDUL DE ACOLO CARE DEABEA SE IA CU SUFLANTA CU AER CALD LA 350 DE GRADE?????????? Recunoaste ca este cazuta si este totul ok, cazuta dupa cric desigur. Tu ai pus niste poze pe un site public, vede toata tara, astia care intra aici sunt si mecanici si vopsitori si baieti destepti , sunt de toate mainile, nu sunt toti tantalai gen axinte vacanta mare!!!!!!!!

m-ai intrebat tu pe mine daca a fost trantita??? si nu am raspuns???

si ca sa te enervez mai rau ( esti inrudit cu VADIM ca numai ala o ia razna asa fara motiv.....) carena fata este ORIGINALA A MOTOCICLETEI, actipildul l-am vandut separat lu unu care avea motocicleta cazuta :)))))))))))))))))))

man actipildul ala lipseste de cand am luato, posibil sa fie revopsit dar nu prea cred deoarece nu am vazut cand am cumparato nici o urma de lipitura a carenei, doar pe partea dreapta e zgariata scarita putin, stikerele originale pe ea......... sunt al 2-lea proprietar......... oricum moto e tzipla fata de multe altele care se vand la 5500e...... de asta pretul putin mai mare..........

Link la postare

m-ai intrebat tu pe mine daca a fost trantita??? si nu am raspuns???

si ca sa te enervez mai rau ( esti inrudit cu VADIM ca numai ala o ia razna asa fara motiv.....) carena fata este ORIGINALA A MOTOCICLETEI, actipildul l-am vandut separat lu unu care avea motocicleta cazuta :)))))))))))))))))))

man actipildul ala lipseste de cand am luato, posibil sa fie revopsit dar nu prea cred deoarece nu am vazut cand am cumparato nici o urma de lipitura a carenei, doar pe partea dreapta e zgariata scarita putin, stikerele originale pe ea......... sunt al 2-lea proprietar......... oricum moto e tzipla fata de multe altele care se vand la 5500e...... de asta pretul putin mai mare..........

Hai sa lasam gargara si bafta la vanzare, ca face banutii.

Link la postare

Hai sa lasam gargara si bafta la vanzare, ca face banutii.

motoreta e impecabila impecabila merita banii o stiu din oras !!! bi-xenon monopost si e necazuta !!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.