Mergi la conţinut
Halogen

Purtarea Semnului De Incepator Pe Moto

Recommended Posts

Azi mi-am luat o scurta foarte vizibila de la o firma care vinde mat. de protectia muncii,e in Buc. pe Doamna Ghica 133,direct din birou ca nu au magazin. Am vazut multe modele de ghete care ar merge pe moto,cam la 52 de lei dar nu aveam bani la mine... Scurta are niste captuseala,nu e chiar de vara asa ca va trebui sa o "operez" sa o fac mai subtire si sa-i cos protectii pe interior. Cred ca ajuta mult mai mult decat semnul acela de incepator.

post-28002-12726240557007_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Ha, pentru o clipa am crezut ca esti chiar... politist. Daca iti iei si un bmw o casca alba poti sa iesi sa faci un ban "cinstit" :)

In alta ordine de idei, admir perseverenta ta de a face din cacat bici, inteleg bugetu chestii socoteli, dar fiecare maruntis are rolul lui, eu iti recomand sa nu-ti cosi nici o protectie, in schimb poti purta pe dedesubt o armura care sta fixa si chiar iti foloseste. Stiu ca ai o varsta si nu incerc sa dau sfaturi oamenilor de la care le-as putea lua, doar ca in cazul asta...

Link la postare

Multumesc de sugestii,asa am sa fac,armura si... chitantier :))

Am zis sa cos protectii pentru ca exista protectii facute special ca sa le cosi,mai treci prin magazine daca nu esti la curent.

Link la postare

am sa il rog pe cumnatul meu, a fost incepator pe moto in bucuresti,ce patea zilnic din cauza ca purta lamaia! dupa insistentele mele, a dat-o jos! sa va zica diferenta!

va salut, numa bine!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.