Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

kati

vand Vand Gsx-R K3 600!

Recommended Posts

Are cateva defecte optice am scapato pe jos la 20 kmh din neatentie.crash pad indoit si carena sparta 2 cm.Motorul este brici ulei schimbat de 200-300 km janta fata noua,cea veche era stramba rau si nu mai merita efortul indreptarii!

0724247894 sau 0763988054

post-27378-12721350335365_thumb.jpg

post-27378-12721350530503_thumb.jpg

post-27378-12721350641518_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Are cateva defecte optice am scapato pe jos la 20 kmh din neatentie.crash pad indoit si carena sparta 2 cm.Motorul este brici ulei schimbat de 200-300 km janta fata noua,cea veche era stramba rau si nu mai merita efortul indreptarii!

0724247894 sau 0763988054

frumoase ghete.......

Link la postare

Greu cu saracia in ziua de azi.Afecteaza si creierul vad :( Nu stiu de ce lumea este pasionata de scormoneala aberanta pe dealaturi subiectului.

up

Link la postare

Greu cu saracia in ziua de azi.Afecteaza si creierul vad :( Nu stiu de ce lumea este pasionata de scormoneala aberanta pe dealaturi subiectului.

up

cate minciuni :jawdrop:

Link la postare

Cum de la o motoreta scapata pe jos la 20km/h necesita ulterior schimbarea jantei si o revopsire aproape completa?

Uite, aici se discuta despre tine si motocicleta ta, se pare ca esti faimos deja!

Link la postare

Cum de la o motoreta scapata pe jos la 20km/h necesita ulterior schimbarea jantei si o revopsire aproape completa?

Uite, aici se discuta despre tine si motocicleta ta, se pare ca esti faimos deja!

da da ai mare dreptate. combinezonu de pe el cica era nou cand mi l-a dat dar era un rapan julit si murdar. apropo mai vrei casca aia a ta arai? ziceai ca esti la drept? drept p-la esti omule. cocalar scrie pe tine. lasate de motociclism, ne faci de rusine si nu de alta da o sa dam cu RIP si ne afectezi imaginea. am sa pun si poze cu casca aia a ta ARAI sa vada lumea ce coaja de om esti. credeai ca o sa iti mearga sami dai teapa? da nu ai reusit.

am uitat sa le zic la oameni ca te mai ascunzi si sub id-ul asta pe aici http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=68579 am sa pun si datele de contact sa te stiw lumea, sa se fereasca de tine

catalin spirache, str aurel vlaicu nr 10 bl F1 ap 1 loc chitila jud ilfov nr tel 0724247894

asta e adresa de pe care miai dat pachet. ai incercat sa te scoti spunandu-mi ca e adresa de la servici, dar nu cred ca poti pune la posta de pe adresa de servici. deci nu ti-a mers.

Link la postare

:gathering: ce l-au turnat baietii

ce sa faci. asta se intampla cand un cocalar se pune cu motociclistii. nu cred o sa mai aiba dea face cu motociclismul. poate o sa isi ia un motor si sa isi faca o gasca ce cocalari :thumbdown:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.