Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Remrk

vand Honda Hornet Cb600 1996 + Accesorii

Recommended Posts

Vand Honda Hornet 2006 (negru) + diverse ( casca, geaca piele, pantaloni, husa, coburi etc ) 3500Eur. Are 18000km si merge impecabil. URGENT!!!

Ii fac si poze daca e cineva interesat.

tel: 0722628000

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand Honda Hornet 1996 + diverse ( casca, geaca piele, pantaloni, husa, coburi etc ) 3900Eur. Are 18000km si merge impecabil. URGENT!!!

Ii fac si poze daca e cineva interesat.

tel: 0722628000

Spune-mi si mie, te rog, cum ai reusit sa ai motor de 14 ani cu 18.000 de km? Ai facut 1.500 de km pe an? Sau e vechea poveste cu cumparatul din Germania de la un batranel care nu prea mergea cu ea, iar atunci cand o facea nu o lovea peste 3500 de ture, nu?

Nu mai umblati fratilor la kilometraj, nu mai luati de prosti cumparatorii!

Vezi ca la banii pe care ii ceri tu se gasesc Horneturi cu cel putin 10 ani mai tinere.

Link la postare

Spune-mi si mie, te rog, cum ai reusit sa ai motor de 14 ani cu 18.000 de km? Ai facut 1.500 de km pe an? Sau e vechea poveste cu cumparatul din Germania de la un batranel care nu prea mergea cu ea, iar atunci cand o facea nu o lovea peste 3500 de ture, nu?

Nu mai umblati fratilor la kilometraj, nu mai luati de prosti cumparatorii!

Vezi ca la banii pe care ii ceri tu se gasesc Horneturi cu cel putin 10 ani mai tinere.

am gresit anul .... e 2006. daca tot esti moderator poate faci corectia cuvenita.

merci

Link la postare

am gresit anul .... e 2006. daca tot esti moderator poate faci corectia cuvenita.

merci

Pai vezi? Asa mai da! Pune si niste poze, iti cresc sansele, nu astepta sa ti le ceara lumea!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.