Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cezarzanf

vand Vand Kawasaki Gpz 500S (Cu Poze)

Recommended Posts

Se vinde Kawasaki GPZ 500s din 1995. Adus anul trecut din Italia cu 35500 facuti si inmatriculat in Ro.

Are bujii pe iridium noi puse acum o saptamana.

Ulei si filtru de ulei schimbate acum 500km.

Are furtune frana racing si vopseaua din fabrica.

Cauciucurile sunt noi. Micheline Pilot Activ

Nu a fost cazuta dupa cum se vede.

Motorul arata impecabil din toate punctele de vedere, inclusiv la motor. Am toate actele la ea si cele din Romania si cele din Italia.

Asigurarea platita pana in luna august 2010.

Accept si schimburi si diferenta din partea mea cu motoare de 600 gen CBR, ZX6R, ZZR600 peste 1995 an de fabricatie.

Pret: 1500e negociabil.

tel: 0721.806.200 sau id mess zanfirescu_cezar

Uploaded with ImageShack.us

fatamedium.png

furtuneracing.png

lateraldreapta.png

roataspate.png

spate.png

Sus cu ea

Up! E frumoasa foc si merge impecabil.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Frumos motor, am si eu unul, merge brici si face toti bani, din pacate nu sunt apreciate la valoarea lor.

Iti doresc bafta si spor la vanzare.

Link la postare

Pret nou!

1300 euro.

Motorul este dupa cum se vede impecabil.

UP!

1300 euro.

La cum arata si cum merge merita! Are forta in ea si dar e si cuminte cand trebuie!

Accept si schimburi + diferenta (daca este cazul) cu motoare mai mari!

Sus cu ea

SUs cu ea!

Link la postare

Pret nou!

1300 euro.

Motorul este dupa cum se vede impecabil.

UP!

1300 euro.

La cum arata si cum merge merita! Are forta in ea si dar e si cuminte cand trebuie!

Accept si schimburi + diferenta (daca este cazul) cu motoare mai mari!

Sus cu ea

vezi la mine

SUs cu ea!

Link la postare

Placute frana fata EBC schimbate acum o saptamana. Spatele mai are destul de multa carne. Sus cu ea!

Carburatie facuta acum 2 zile.

Pret 1300e !

Link la postare

domnilor posesori de gpz nu le mai vindeti pe degeaba...sunt motoare foarte bune si pacat ca nu le pastrati valoarea

pt un motor de 88'-93' se comporta foarte bine fata ce altele de aceiasi varsta....vanzare buna

Link la postare

:scooter:Frumoasa "baba". E pomana la felul cum arata. Am si eu una din '99 care arata bine, dar asta parca e impecabila. Bafta la vanzare (tine de pret ca face banii).

Eu l-am luat incepator fiind dar fara nicio problema oricine poate merge cu el. Nu ma refer la cei cu SS care poate vor sa se dea tare si cu genunchiul jos. Acolo se schimba foaia si nu se compara. Cred ca e un motor care te iarta ca sa zic asa destul de mult. Si chiar daca are cauciuc subtire pe spate (fata de una sport sau SS) se inclina de poti sa pui genunchiul jos daca ai sange. Eu am patit sa ma inclin cu ea si cu pasager de nu mi-a venit sa cred ca poate sa faca asa ceva. Am avut putina viteza si am prins curba periculoasa dreapta si nu am mai avut ce sa fac decat sa o inclin cat poate ea si uite ca am reusit si nu am cazut. Normal ca am mai invatat ceva si din patania asta si ca am avut noroc cu carul. :D

Se vinde, nu se vinde nu e pb. Eu o recomand (nu neaparat pe a mea) ca o motocicleta fiabila si care de duce si cu care te si intorci fara probleme.

Eu am intrat tare pe viraj stanga nu foarte strans si urma viraj dreapta strans. A trebuit sa o inclin maxim (era si ingusta soseaua, un drum de tara asfaltat intr-un sat) si am dat cu cricul central de asfalt si tot nu a derapat... asa ca... cine vrea sa se dea cu motocicleta, asta ii este suficienta zic eu. :thumbup:

Link la postare

Salut. Multumesc frumos pentru "note". Da arata chiar cum este in poze si nu este nimic modificat in PS sau restu. :)

@talpespeed as dori tot ceva gen ST ceva de genul zzr600, cbr 600, vfr750, gsxf (dar aici ma mai gandesc ca nu sunt foarte incantat de model), rf600. Si SV-ul pare interesant. Ca an ma intereseaza de la 1994 in sus.

Pe langa am si un kit de lant nu nou dar care arata destul de bine. Primit cadou de la un prieten.

Pentru cei cu oferte de 1000e sau ceva de genul asta: Nu va chinuiti sa imi oferiti suma asta ca nu se accepta. Motocicleta este ok, fara probleme si nu arde baraca sa o dau ca sa scap de ea.

Link la postare

Motocicleta este intr-o stare foarte buna,bafta la vanzare.

P.S.:Daca nu le dam,nu avem nimic de pierdut pentru ca anul asta si anul viitor avem cu ce sa ne plimbam fara sa mai investim ceva in ele.

Link la postare

Pret 1200e !

Sus cu ea!

Schimb GPZ-ul meu cu Kawasaki GPZ 1100 an peste 1995 + mica diferenta din partea mea.

Sau 1200e pret vanzare.

Link la postare

frumos motor... daka nu raspunde baiatu ala cu kawasaki am sa apelez la tine.... ultimul pret? eu sunt din HD si daka e sa il cumpar vreau si asigurare valabila makar o luna... salut

Link la postare

frumos motor... daka nu raspunde baiatu ala cu kawasaki am sa apelez la tine.... ultimul pret? eu sunt din HD si daka e sa il cumpar vreau si asigurare valabila makar o luna... salut

nici nu esti pretentios.... :confused:

Link la postare

Asigurarea este valabila pana luna viitoare pe data de 15.

Eu am 1.6 inaltime. Si ating cu toata talpa jos. Se mai poate cobora sau ridica fara probleme. Aceeasi problema am avut-o la inceput si eu. Nu stiam cum stau pe ea dar nu am avut nicio problema pana acum.

Sus cu ea! NImeni interesat? Nu are nimic...eu merg cu ea pana o vrea cineva.

Link la postare

Se prelungeşte asigurarea începând cu 15 septembrie. Am pus plăcute sbs st ls spate noi azi. Am pus folie pe ea transparenţă pentru a o proteja care a costat 100 lei. Se mai da o plasa şi o husa bonus

PRET 1200!

hai sus cu ea . 1200 e

1200e! Negociabil!

Asigurarea platita azi pentru inca 6 luni de zile.

1200 Euro negociabil!

Pret nou

1150e !

1150 e

Se prelungeşte asigurarea începând cu 15 septembrie. Am pus plăcute sbs st ls spate noi azi. Am pus folie pe ea transparenţă pentru a o proteja care a costat 100 lei. Se mai da o plasa şi o husa bonus

PRET 1200!

hai sus cu ea . 1200 e

1200e! Negociabil!

Asigurarea platita azi pentru inca 6 luni de zile.

1200 Euro negociabil!

Pret nou

1150e !

1150 e

1150 ! Sus cu roscata

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.