Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Kelu

Capirossi si Checa in Bucuresti

Recommended Posts

Sambata 21 mai 2005 la club Bamboo au fost prezenti pilotii din MotoGP Loris Capirossi si Carlos Checa, mecanicul sef de la Ducati din MotoGp si nu in ultimul rand Cris Pffeifer. Au raspuns la intrebari, au oferit materiale promotionale, au dat autografe, Pffeifer a oferit un show de stunts riding intr-un loc nu foarte bine ales dar per total a fost interesant.

Parerea mea este ca daca partea de organizare nu lasa asa de mult de dorit ar fi iesit ceva de exceptie, asa ne-am multumit cu prezenta invitatilor si cu show oferit de Pffeifer.

Un articol pe aceasta tema a fost publicat pe siteul oficial motoGP.com:

http://www.motogp.com/en/motogp/news_info/...1.htm?menu=news

P.S. daca ati fost acolo cum vi s-a parut?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Show-ul facut de cei doi a fost super,dar organizarea a fost mizerabila.Si totul a culminat cu faptul ca multi cei care nu au reusit sa mai intre in club, au fost tratati ca niste prosti de catre retardatii de bodyguarzi ai clubului respectiv.Rusine Philip Morris.

Link la postare

A fost super showul lui Chriss, dar pacat de organizare. Abia am putut filma si eu cateva cadre. Iar la sfarsit, faza cu intratul in club, mi-a lasat un gust amar. Am inteles ca a iesit patronul intr-un final si a mai lasat cativa sa intre dupa felul in care erau imbracati. In rest cei 2 din MOTOGP sunt super. Am vorbit cate ceva cu ei, mi-am luat si autografele pe o sapca ducati etc.

Alte pareri ? nu pot sa cred ca numai 2 au mai fost !

:beer:

Link la postare

De acum nu va veti mai putea plange, ca a ars pana la temelii.

Ia-ta ce se vedea de la mine de pe bloc.

Oricum cred ca e club de bashinosi.

post-3965-1119877932_thumb.jpgpost-3965-1119877802_thumb.jpgpost-3965-1119877966_thumb.jpg

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.