Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

KawaFan

vand Vand/schimb Kawasaki Zzr 400

Recommended Posts

Vand Kawasaki ZZR, capacitate cilindrica 399 cmc, consumabile schimbate, inclusiv:releu de incarcare, CDI, buji NGK bobine inductie.Piesele sunt luate dupa un ZZR600 si motocicleta este dusa cam la 60CP(Original 55).

Pretul ar fi de 1600 euro, insa as prefera schimbul(+/- diferenta). Zezerica mea "sangereaza" putin avand carena dreapta jumulita,dar acum se afla la doctor (in vopsitorie). Asadar motocicleta la vanzare nu va avea defecte optice.

Atasez si o poza facuta inainte de a-i da carenele jos.PS:Pupam "fetita" si mi-am permis sa nu stric poza cu chipul meu angelic. :man_in_love:

post-23224-12732358181517_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand Kawasaki ZZR, capacitate cilindrica 399 cmc, consumabile schimbate, inclusiv:releu de incarcare, CDI, buji NGK bobine inductie.Piesele sunt luate dupa un ZZR600 si motocicleta este dusa cam la 60CP(Original 55).

Pretul ar fi de 1600 euro, insa as prefera schimbul(+/- diferenta). Zezerica mea "sangereaza" putin avand carena dreapta jumulita,dar acum se afla la doctor (in vopsitorie). Asadar motocicleta la vanzare nu va avea defecte optice.

Atasez si o poza facuta inainte de a-i da carenele jos.PS:Pupam "fetita" si mi-am permis sa nu stric poza cu chipul meu angelic. :man_in_love:

post-23224-12732358181517_thumb.jpg

BUNA TREABA DACA SE CASTIGA 5 CALUTI DIN SCHIMBAREA CONSUMABILELOR SI A CELORLALTE PIESE...:clapping:

SPOR SI BAFTA,,:thumbup:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.