Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Oaspete Adrian Petreanu

vand For Sale - Harley Davidson Nightster 1,200Cc

Recommended Posts

Oaspete Adrian Petreanu

Harley Davidson Nightster 1,200 cm3 custom black , Screaming Eagle stage 1 engine tuning, Vance & Hines Shotgun black exhaust pipes, side mounted license plate, large handle grips, front mounted highway foot rests, many other extras.Motocicleta a fost inmatriculata in UK 2008 prima data si adusa in Romania unde a fost inmatriculata de acelasi proprietar. Motocicleta este de vanzare pentru ca proprietarul se intoarce in UK. Numar special "B-888-HOG" este inclus in pret.

Contact proprietar:

apetreanu@mac.com or mobil 0744666088

post-28346-12733982736329_thumb.jpg

post-28346-12733983396209_thumb.jpg

post-28346-12733984004417_thumb.jpg

post-28346-12733984348018_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca ma bag si eu ca musca-n lapte ... da ce-i asa special la B 888 HOG ? :)

Link la postare
Oaspete Adrian Petreanu

Pretul cerut este 8,750 EUR . Daca cumparatorul nu doreste sa pastreze numarul, il tin eu si fac reducere la 8,500EUR.

Link la postare

Pretul cerut este 8,750 EUR . Daca cumparatorul nu doreste sa pastreze numarul, il tin eu si fac reducere la 8,500EUR.

Totusi, de ce e asa special nr ala ? :smile:

Totusi, de ce e asa special nr ala ? :smile: Bafta la vanzare. Motoru e superb.

Link la postare
Oaspete Adrian Petreanu

Banuiesc ca sti de unde vine HOG. Iar numarul 888 este considerat a aduce noroc in unele culturi din Asia. De exemplu, conform Wikipedia, numarul de circulatie " A88888 " a fost pus la vanzare in regiunea Hangzhou pt RMB 1.12 million (aproximativ USD164,000). Cum am mai zis, numarul vine gratis cu motoru si daca noul proprietar nu-l vrea il pastrez eu si ii dai si n iste bani pe el. Merci de interes si apreciere, intradevar motorul este deosebit. Din pacate insa nu am timp sa-l apreciez cum se cuvine.

Bafta si asfalt uscat!

Link la postare

Banuiesc ca sti de unde vine HOG. Iar numarul 888 este considerat a aduce noroc in unele culturi din Asia. De exemplu, conform Wikipedia, numarul de circulatie " A88888 " a fost pus la vanzare in regiunea Hangzhou pt RMB 1.12 million (aproximativ USD164,000). Cum am mai zis, numarul vine gratis cu motoru si daca noul proprietar nu-l vrea il pastrez eu si ii dai si n iste bani pe el. Merci de interes si apreciere, intradevar motorul este deosebit. Din pacate insa nu am timp sa-l apreciez cum se cuvine.

Bafta si asfalt uscat!

Da, stiu ce inseamna HOG. Merci pt explicatie. Numai bine si bafta la vanzarea motorului.

Link la postare
Oaspete Adrian Petreanu

S-a vandut, anuntul nu mai este valabil. Multumesc de interes!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.