Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bh99mes

vand Honda Vtr

Recommended Posts

- an 1998 67.000 km (as putea sa dau inapoi km la bord, dar chiar sunt mandru ded cifra asta fiindca motorul merge perfect, nici macar la pastilele de la tacheti nu are uzura!!!)

- vopsit proaspat (la salonul mercedes, uscat in cuptor) culoare foarte interesanta (cu perle portocalii stil repsol)

- cauciucuri inca foarte bune

- filtrtu sport

- bujii noi iridium

- tobe sport (www.vick-exhaust.com) :thumbsup:

- bugspoiler

- suspensie spate WP pe gaz reglabil in 7 pozitii

- capac monopost

- furtune racing

- discuri de frana aproape noi racing (nici un mm de uzura)

- xenon

- stop cu leduri

- kit dynojet

- kit lant nou (500 km)

daca mai sunteti curios si de altceva ceeacee nu am reusit sa scriu, ma puteti contacta la 0745 68 11 04 (victor)

niste poze noi...

hm? :dance:

post-5943-12734052937903_thumb.jpg

post-5943-12734053529355_thumb.jpg

post-5943-12735832865976_thumb.jpg

post-5943-12735833024318_thumb.jpg

post-5943-12735833116285_thumb.jpg

post-5943-12735833233388_thumb.jpg

post-5943-12735833371782_thumb.jpg

post-5943-12735833502358_thumb.jpg

post-5943-12735833609654_thumb.jpg

post-5943-12735833704524_thumb.jpg

post-5943-12735833839351_thumb.jpg

post-5943-12735833939547_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Un schimb cu HONDA CBR1100XX alba merge? :thumbup:

Bafta la vanzare super motocicleta!!!trebuie vazuta live, pozele nu arata exact frumusetea acestei motociclete!!

Daca esti interesat suna 0744288388 Mircea oradea :thumbup1:

Link la postare

mersi baieti, schimburi nu ma mai intereseaza... ma doare inima sa zic asaceva dar cred ca renunt la motoare...habar nu am cum se poate asaceva dar a cam disparut "nebunia aia" nu stiu, nu ma mai tenteaza asa... deci ramane valabil sau eventual accept schimb cu masina numai cu cutie automata. daca e cazul ofer diferenta.

Link la postare

pai si un pret ?

Am primit mesajul, dar spune-mi te rog de cand ai motorul asta tu?este primul vtr sau ai avut mai multe?Capacitatea cilindra?E carburatie sau injectie? Multumesc. Si ma gandesc serios la oferta si se pare un deal foarte bun. Ne auzim!

Link la postare

atentie baieti am o oferta imbatabila dar valabila numai o saptamana max 10 zile. am mare nevoe de bani, deci care vine cu 1500 euro cash are un super motor.

ATENTIE!!! motorul nu are nicio problema, garantez pentru ea, doa ca ma doare inima sa-l vad prafuita in fata casei :sadwalk: plus ca am si eu o oferta pentru o masina buna....

chiar nimeni? nu-mi vine sa cred...

Link la postare

i-mi spune cineva ce se intampla in tara asta? :confused:

nu vrea nimeni un motor super ok la mai putin de jumatatea pretului pe care l-am dat eu pe ea? :mellow:

Link la postare

Puteai sa nu te tiganesti si sa comanzi suruburi originale pentru discurile fata, nu sa pui inbusurile alea obosite cu saibe.

Poze cu partea stanga nu stie sa faca motoreta? :biggrin:

Link la postare

Puteai sa nu te tiganesti si sa comanzi suruburi originale pentru discurile fata, nu sa pui inbusurile alea obosite cu saibe.

Poze cu partea stanga nu stie sa faca motoreta? :biggrin:

te intereseaza motorul sau numai te bagi in seama? acuma fara suparare... :blahblah1:

habar nu am ce suruburi trebuia sa aiba dar sincer nici nu ma intereseaza...dupa cum am observat, motorul se opreste foarte bine si cu astea :yes:

Link la postare

up si de la mine....chiar pomana la banii astia....ce pm sa mai zic...piata romaneasca e saraca....dar lipsa de informatie e cea mai mare problema....

imi pare rau ca sunt multi "Ilie "mobre"" negativi pe forumuri..

Succes Viktor!

Link la postare

te intereseaza motorul sau numai te bagi in seama? acuma fara suparare... :blahblah1:

habar nu am ce suruburi trebuia sa aiba dar sincer nici nu ma intereseaza...dupa cum am observat, motorul se opreste foarte bine si cu astea :yes:

Fara suparare - da :D Mi-au trecut prin curte motorete la care nu am gasit in anumite parti ale motorului nici macar un surub original. Am desfacut la locul secret si surpraiz - jumatate din filete erau M6 - za original ca sa ma intelegi in ticalosia mea. Si in rest am descoperit M8, M10 si chiar M7 :D M vine de la metric, ala de filete carevasazica. In rest, motorul tipla, doar curge putin ulei pe la distributie - jumatate de bidon la saptamana. D-aia cand vad suruburi transformate din za original in rocast, bricostor, prctiker, etc, mi se ridica parul pe maini si imi vine .... cum sa zic, sa ma bag in seama, nu? :thumbsup:

Vii la pro-bike la forum la noi la vanzari si sunt destui oameni interesati. Aici nu-ti discutam pretul - corect, fac politie si aplic regulamentul, la regulament zice ca la pret poata sa ceara si un milion de dolari daca vrea. Cine nu intelege regulamentul am eu grija sa ii dau amenda si sa-i tai chitanta. Dar motoreta ti-o vorbim si de rau si de bine indiferent ca e rosie sau albastra :D Nu se accepta minciuni si defaimari, restul e la liber.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.