Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mihai_fzr

vand Se Poate Sterge

Recommended Posts

,,,,,,,,,,,TOP CASE GIVI VANDUT,,,,,,,aripa fata vanduta,,,,,,carena fata vanduta,,,,,,,,,,,,melc km vandut.....disc frana fata vandut....cdi vandut......electromotor vandut........motor complect vandut....aripa spate + stop vandute......carene laterale spate vandute.....flansa carburator vanduta .......aparatori furca si disc vandute,,,,,suporti scarite spate + scarite vandute......set semnale vandute.....amortizor spate vandut.....patina lant vanduta.......carene laterale fata vandute,,,,,,,,,,

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Jantele si suportul de top case se potrivesc la un fmx?

NU STIU DACA SE POTRIVESC JANTELE ,,,,SUPORTUL DE TOP CASE A FOST MONTAT PE O APRILIA PEGASO DAR PLACA SE POTRIVESTE LA TOP CASE GIVI SI KAPPA

Link la postare

Buna ziua,

Am si eu nevoie de o toba pentru xl-ul de 600. Ma intereseaza sa se potriveasca fara modificari, dar pentru asta trebuie sa vin cu motorul sa vedem cum stau lucrurile.

Care ar fi pretul pentru toba?

Multumesc mult.

Link la postare

Buna ziua,

Am si eu nevoie de o toba pentru xl-ul de 600. Ma intereseaza sa se potriveasca fara modificari, dar pentru asta trebuie sa vin cu motorul sa vedem cum stau lucrurile.

Care ar fi pretul pentru toba?

Multumesc mult.

Buna ziua,

Astept inca raspunsul, la care va rog sa mai adaugati aripa fata.

Multumesc mult!

Link la postare

Buna ziua,

Astept inca raspunsul, la care va rog sa mai adaugati aripa fata.

Multumesc mult!

nu stiu daca se potrivesc tobele pe xl ,tobele le vand cu tot cu galerie pret 360 ron aripa fata 110 ron

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.