Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

KTM

vand Ktm Exc 450

Recommended Posts

KTM EXC 450

- folosit pentru hobby,merge impecabil

- accesorizat,piese originale KTM

- neinmatriculat dar cu acte in regula

- inclusiv echipament original KTM :

- casca,ochelari,cagula si sapca antitranspiratie,cizme,

sosete,pantaloni enduro,pantaloni cross,tricou cross,

manusi,fular,rucsac cu rezervor de apa 2 L.,borseta briu,

protectie briu,husa moto,stader,accesorii etc.

+ protectie genunchi,camasa cu protectoare marca acerbis

Pret : 5700 eur neg.

Informatii la tel. 0745-330107

Cluj-Napoca

post-4740-12735148404118_thumb.jpg

post-4740-12735148553103_thumb.jpg

post-4740-12735148768885_thumb.jpg

post-4740-12735148902811_thumb.jpg

post-4740-1273514899091_thumb.jpg

post-4740-12735149084366_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

cit tupeu... cu 5800 iti iei una noua de la dementor, exc 530

observ ca iti face o deosebita placere sa latrii la anunturile oamenilor.cred ca ar trebuii sa iti gasesti activitati mai inteligente,de exemplu poti incerca Farmville,sunt sigur ca o sa iti placa

woof woof....5000 de euro ??? wooof woof

PS:nu scrie inapoi ca strici topicul omului (oricum l-ai f****,da-mi pm daca vrei sa latrii )

Link la postare

observ ca iti face o deosebita placere sa latrii la anunturile oamenilor.cred ca ar trebuii sa iti gasesti activitati mai inteligente,de exemplu poti incerca Farmville,sunt sigur ca o sa iti placa

woof woof....5000 de euro ??? wooof woof

PS:nu scrie inapoi ca strici topicul omului (oricum l-ai f****,da-mi pm daca vrei sa latrii )

pai cam merita sa ii strice topicul daca este adevarat, poate lucreaza la Dementor, asa ca nu ii strica sit topicul lui

Link la postare

pai cam merita sa ii strice topicul daca este adevarat, poate lucreaza la Dementor, asa ca nu ii strica sit topicul lui

altu frate,ma rog de ce merita sa ii strice topicul ??? uite omul s-a razgandit si nu mai vrea 5800 pe ea,s-a gandit ca 9800 ar fii un pret foarte potrivit pentru motoreta lui,CE PLM VA FUTE PE VOI CAT CERE OMU PE FIERU LUI ???

plin de latrai frate

Link la postare

e ceva ce tu si cel care a initiat topicul nu o sa inteleaga niciodata, se numeste "comunitatea a motociclistilor"

poti vinde motorul in tirg la ce pret vrei tu, daca o dai pe forumul asta si o sa stiu cel mai mic detaliu care ar putea ajuta vreun cumparator sa evite eventualele viitoare probleme o sa o fac.

nu lucrez la dementor, pur si simplu m-am saturat de tepari.

@KIDROCK- ce am avut sa-ti spun tie ti-am spus pe topicul tau, dati tepe in talcioc, aici sunt motociclisti

Link la postare

e ceva ce tu si cel care a initiat topicul nu o sa inteleaga niciodata, se numeste "comunitatea a motociclistilor"

poti vinde motorul in tirg la ce pret vrei tu, daca o dai pe forumul asta si o sa stiu cel mai mic detaliu care ar putea ajuta vreun cumparator sa evite eventualele viitoare probleme o sa o fac.

nu lucrez la dementor, pur si simplu m-am saturat de tepari.

@KIDROCK- ce am avut sa-ti spun tie ti-am spus pe topicul tau, dati tepe in talcioc, aici sunt motociclisti

saracutul de tine,as da orice sa aflu cum ai ajuns tu la concluzia ca eu sau initiatorul topicului am fii tepari.chiar ma pui pe ganduri

te rog frumos daca mai raspunzi,da-mi un raspuns inteligent

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.