Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

punkz

vand Vand R6 2004

Recommended Posts

Stare perfecta functional si optic, discuri frana Braking Wave, manete GRG, mansoane+capete de ghidon Rizoma, toba MIVV/carbon, stop leduri cu semnale incluse, crash pads, consumabile noi (ulei, filtre, bujii iridium, baterie), inmatriculata, fabricatie 2004, 26000 km, pret 4000 Eu.

0752.217.585 Mihai

pics

:to_become_senile:

post-25328-12735602812939_thumb.jpg

post-25328-12735602867242_thumb.jpg

post-25328-12735602959251_thumb.jpg

post-25328-12735603009542_thumb.jpg

post-25328-12735603071692_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

de ce vrei sa treci pe cbr 600 rr???

daca ar avea cbr-u zvacnetu si violenta r6-lui...ar fi viss...pacat de aspectul cbr-ului ca nu e mai violenta si zvacneata, sa fie cel putin ca r6 daca nu mai mult...oare o merge sa pui motor de r6 pe cbr?:))cu modificarile necesare...glumeam.......

acum pe bune...ce motive ai avea sa treci pe cbr-u?

Link la postare

de ce vrei sa treci pe cbr 600 rr???

daca ar avea cbr-u zvacnetu si violenta r6-lui...ar fi viss...pacat de aspectul cbr-ului ca nu e mai violenta si zvacneata, sa fie cel putin ca r6 daca nu mai mult...oare o merge sa pui motor de r6 pe cbr?:))cu modificarile necesare...glumeam.......

acum pe bune...ce motive ai avea sa treci pe cbr-u?

Pur si simplu imi place mai mult cbr-ul, este mai lenes poate dar oricum nu am destula experienta sa profit la maxim de motor si in plus, asta mica, se ridica prea repede pe o roata, involuntar evident. :)

3800e

Link la postare

Pur si simplu imi place mai mult cbr-ul, este mai lenes poate dar oricum nu am destula experienta sa profit la maxim de motor si in plus, asta mica, se ridica prea repede pe o roata, involuntar evident. :)

3800e

pai si e o senzatie frumoasa sa o ridici pe o roata:))....este mai frumos intr-adevar...pacat de aspect,,ca puteau sa-i faca un motor mai puternic...vad ca la profil scrie ca detii R1...??

Link la postare

pai si e o senzatie frumoasa sa o ridici pe o roata:))....este mai frumos intr-adevar...pacat de aspect,,ca puteau sa-i faca un motor mai puternic...vad ca la profil scrie ca detii R1...??

Pai daca te uiti la posturile mele din urma, vezi ca am avut un R1 luat la "oferta" de la o firma de leasing pe care l-am dat pe ceva mai mic si singura oferta buna de atunci a fost acest R6+banuti, desi atunci vroiam tot 600RR :). Sunt tanar si nelinistit nehotarat, asta e. :to_become_senile:

Link la postare

:download:

Bonus: o casca Shoei X-Spirit Kiyonari Blue + viziera dark smoke masura M + manusi Alpinestars Octane negre mas. L + ghete Dainese gen touring mas. 43 purtate f putin. Nu se dau separat, doar odata cu motorul. Pret fix. :man_in_love:

post-25328-12778174852598_thumb.jpg

post-25328-12778174902765_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.