Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorman34

cumpăr Cumpar Suzuki Bandit...

Recommended Posts

la rugamintea unui amic care nu are (inca )cont pe pro-bike,caut pentru el un suzuki bandit dupa 1998,stare super ok la pret acceptabil.astept oferte .multumesc.

nu mai vinde nimeni pe aici suzuki bandit?baiatul dispune de 2000eu,iar la nevoie poate sa mai faca rost de 2-300eu....nu are nimeni nimic de oferit?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut, daca amicul tau vrea un fel de bandit dar de 750, adica un GSX Inazuma din '98 cu toate consumabilele schimbate si in stare buna am eu unul la 1500E....

Link la postare

amicul meu vrea un bandit de 600cmc,daca e posibil varianta carenata....dar nu neaparat..i sa pus pata pe modelul asta...baga totusi niste foto sa vada si el,poate se razgandeste.multumesc.

Link la postare

amicul meu vrea un bandit de 600cmc,daca e posibil varianta carenata....dar nu neaparat..i sa pus pata pe modelul asta...baga totusi niste foto sa vada si el,poate se razgandeste.multumesc.

SALUT, LOCUIESC IN ITALIA, SI MA OCUP DE MOTO SI PIESE- DACA ESTE INTERESAT II POT PROCURA DE AICI- AM DISPONIBIL -BANDIT S-2000,FAB- ALBASTRA, PRET-1900 , CU RADIERE, FARA TRANSPORT- TRANSPORTUL ESTE IN JUR DE 200 EUR, SI IL PLATESTI ACASA, LA DESCARCARE- DACA ESTI DIN BUCURESTI, ITI POT DA UN NR DE TEL , DE LA UN AMIC CU CARE COLABOREZ, SI ARE SERVICE MOTO- SALUT

Link la postare

multumesc pentru oferta..dar amicul e un om comod(daca nu si-a facut inca nici cont pe pro-bike :spiteful: )..l-am sfatuit si eu sa caute in alta parte,dar nu are timp de hartogarie..vrea una cu nr ro sa nu mai piarda timpul cu inscrierea...apoi,la cat va ajunge motorul cu toate cheltuielile in ro,depaseste bugetul lui..

Link la postare

ok, bafta!

Link la postare

Salutari,

Am eu un Bandit an 2002, mecanic impecabil, optic usoare zgarieturi, are spate o roata de 190 ( standard 160), dar sincer nu l-as da sub 2500 euro.

Uite cateva poze.

Daca te intereseaza....

post-25793-1274087213614_thumb.jpg

post-25793-12740872410272_thumb.jpg

Link la postare

la rugamintea unui amic care nu are (inca )cont pe pro-bike,caut pentru el un suzuki bandit dupa 1998,stare super ok la pret acceptabil.astept oferte .multumesc.

nu mai vinde nimeni pe aici suzuki bandit?baiatul dispune de 2000eu,iar la nevoie poate sa mai faca rost de 2-300eu....nu are nimeni nimic de oferit?

Salut ,

Daca nu e fixat pe bandit, am un Hornet din 2000 la pretul de 2100 inmatriculat sau 1900 neinmatriculat si un SV 650 din 2002(varianta carenata cu doua faruri), la pretul de 2300 inmatriculat sau 2100 neinmatriculat.

Link la postare

Salut ,

Daca nu e fixat pe bandit, am un Hornet din 2000 la pretul de 2100 inmatriculat sau 1900 neinmatriculat si un SV 650 din 2002(varianta carenata cu doua faruri), la pretul de 2300 inmatriculat sau 2100 neinmatriculat.

multumesc ptr oferta,dar tipul vrea bandit...a vazut motorul lui ares,ia placut insa nu are atatia bani.mai analizeaza o oferta,iar daca nu,si ares e dispus la negocieri,e posibil sa ia motorul lui...sant banii lui,sant gusturile lui..eu sant doar intermediar.am fost rugat sa-l ajut.

Link la postare

Pana una alta, uita-te aici sa iti faci o parere (an/km, pret etc) apoi stii +,- ce isi permite prietenul tau si ce nu. Nu te uita la faptul ca sunt anunturi din Italia, fa-ti numai o parere.

http://www.secondamano.it/iad/auto-e-moto/moto-vendita/suzuki/gsf-bandit-600/

Link la postare

2500 ... ce gluma :lol:

Prietene eu stiu ce vand. Nu sunt absurd iar omul cumpara ceea ce vede. Nu am zis ca pretul este fix. Atat consider eu ca face motorul. Stiu ca este criza si toata lumea are nevoie de bani sau dupa caz sa cumpere cat mai ieftin. Cum necum eu tot ies in pierdere cu el. Asa ca mai subtire .....

Link la postare

in mare cunosc cat de cat piata moto din italia.r6 si gpz din italia mi le-am adus personal.stiu ca e mai avantajos sa le aduci din afara,dar tipul e comod..e student si are timpul limitat.vrea ceva cu nr ro.i-am propus sa-i aduc eu din madrid in august cand ajung in ro.dar el vrea acum si repede.abia si-a luat permisul si e nerabdator sa traga niste betii pe la intrunirile moto.sant banii lui,gusturile lui..ia ce-i place.

Link la postare

in mare cunosc cat de cat piata moto din italia.r6 si gpz din italia mi le-am adus personal.stiu ca e mai avantajos sa le aduci din afara,dar tipul e comod..e student si are timpul limitat.vrea ceva cu nr ro.i-am propus sa-i aduc eu din madrid in august cand ajung in ro.dar el vrea acum si repede.abia si-a luat permisul si e nerabdator sa traga niste betii pe la intrunirile moto.sant banii lui,gusturile lui..ia ce-i place.

Pai daca nici nu s-a obosit sa isi faca user pe acest forum si sa ceara cate o parere ... e comod rau de tot. Esti prieten bun de ii faci acest serviciu, dar ... nu exagera. Numai bine.

Link la postare

Prietene eu stiu ce vand. Nu sunt absurd iar omul cumpara ceea ce vede. Nu am zis ca pretul este fix. Atat consider eu ca face motorul. Stiu ca este criza si toata lumea are nevoie de bani sau dupa caz sa cumpere cat mai ieftin. Cum necum eu tot ies in pierdere cu el. Asa ca mai subtire .....

Prietene (?)(cu cine esti tu prieten nu stiu), tu nu vinzi nimic pe topicul asta. Este un topic de cumparare si pretul pus de tine este hilar. Fraier sa fie sa iti dea cineva atatia bani pe ea. Da, stiu ce vinzi, este o motoreta atat de puturoasa incat o intrece un renault clio diesel cu acceleratia la fund. Nu ma face sa insir o lista de probleme care costa bani si care trebuiesc verificate la o astfel de motoreta. Prima care imi sare in ochi este legata de cauciucuri care tare ma tem ca sunt vechi si trebuiesc aruncate si acei etrieri binecunoscuti pentru faptul ca fara servisare se blocheaza si frana fata nu mai este in parametri. Pe deasupra guma fata de un fel si spatele de alt fel nu prea se face.

Fa-ti topic de vanzare si iti garantez ca nu vei vedea comentarii la pret. Lasa vrajeala asta cu mine si mai bine treci pe la incepatori sa te prezinti.

nu vrei comentarii... da, se poate, du-te la baicsop si pune anunt acolo si va fi fara comentarii. aici este cu comentarii.

Link la postare

am eu un bandit de vanzare este de 600cc din 96 albastru cu rezervorul colantat carbon in stare ff buna pret 1700

Link la postare

Pai daca nici nu s-a obosit sa isi faca user pe acest forum si sa ceara cate o parere ... e comod rau de tot. Esti prieten bun de ii faci acest serviciu, dar ... nu exagera. Numai bine.

intamplator ,tipul respectiv mi-e nepot...unul din motivele ptr care mi-a cerut ajutorul ,iar eu m-am oferit sa-l ajut...apoi,e baiatul lui tata...asta nu a tinut o lopata in mana in viata lui..da tata bani...iar chestia cu motorul...a vazut ca e la moda si ca da bine la gagici sa ai motor..vrea un bandit carenat,dar nu neaparat..dar vrea bandit..si e hotarat sa il ia pana la sfarsitul lunii...

Link la postare

nu,multumesc...depaseste bugetul amicului...

am un suzuki sv650s 2004 iar un prieten are o honda cbf600s 2007 , dar ar mai trebui sa mai faca rost de cateva sute de euro

iar eu am doua motoare..si daca vrei,iti insir si masinile..a mea si a sotiei..si ce-i cu asta?

Link la postare

Salutari,

Am eu un Bandit an 2002, mecanic impecabil, optic usoare zgarieturi, are spate o roata de 190 ( standard 160),

:thumbdown: din cate stiu eu,daca schimbi configuratia originala a mobrei, schimbi ciclistica and shit si e posibil sa te versi cu o super mare gratie (acu, daca japonezii aia au pus roata de 160, s-or fi gandit ei la ceva, nu?). :stretcher:

Link la postare

nu mai aveti nici o iferta?hai,ca-l mananca tare pe tip sa isi ia motor.... :spiteful:

Link la postare

anuntul n mai e valabil...amicul si-a luat motor si a reusit intre timp sa-l imprastie pe sosea.acum e la reparat.. :biggrin:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.