Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

aladin

pana in 125cc Skimb Nrg Tuning Cu Bicicleta

Recommended Posts

skimb NRG TUNING FOARTE JMEKER unicat

, ambielaj , muzicuta carbon, transmisia varioator curea arculete etc , discuri ventilate, toba si mai multe alea, dau la skimb pe o bicicleta foarte jmekera , montan bike, preferabil cu frana pe disk cu likid, daca este mai slabuta bicla se mai da ceva, un telefon ceva ne combinam, VREAU SA DAU BURTOIUL JOS.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

, ambielaj , muzicuta carbon, transmisia varioator curea arculete etc , discuri ventilate, toba si mai multe alea, dau la skimb pe o bicicleta foarte jmekera , montan bike, preferabil cu frana pe disk cu likid, daca este mai slabuta bicla se mai da ceva, un telefon ceva ne combinam, VREAU SA DAU BURTOIUL JOS.

salut.... ma intereseaza.... id meu: maricel_1995 sau 0757810121 ..... vreau sa vb urgent... stima

Link la postare

kiar nu vrea nimeni scuterul asta!!!!! precizez ca scuterul merge ireprosabil, nu bate nimic in motor pentru ca NU are 1000 km facuti cu setuletul asta. Motivul este foarte real VREAU BICLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! am si prelata la el deia dupa louis.de frumoasa de 50 lei.

Sau pretul lui este de 2500 lei fix dau eu o bere dupa sau un suc.

Link la postare

smeker raw scuteru

Link la postare

danute dar tu nu ai burta din cate stiu eu :wink:

Link la postare

kiar nu vrea nimeni scuterul asta!!!!! precizez ca scuterul merge ireprosabil, nu bate nimic in motor pentru ca NU are 1000 km facuti cu setuletul asta. Motivul este foarte real VREAU BICLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! am si prelata la el deia dupa louis.de frumoasa de 50 lei.

Sau pretul lui este de 2500 lei fix dau eu o bere dupa sau un suc.

uite frate.... daca te int.....ma poti anunta

post-30313-12756833975963_thumb.jpg

post-30313-12756834686761_thumb.jpg

post-30313-12756872367694_thumb.jpg

post-30313-12756873120676_thumb.jpg

post-30313-12756874001601_thumb.jpg

post-30313-12756874680257_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.