Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mobilstarlatcau

vand Honda Cbr1100Xx White Pearl

Recommended Posts

:thumbsup: Este vorba de HONDA CBR1100XX ,din 1999, carburatie, 164cp,km 34.870 reali, adusa din germania, super ingrijita si de vechiul proprietar(thanks bogdan),a fost folosita si pregatita de touring.

Avand in vedere ca lucrez la TOYOTA, mi-a placut foarte mult culoarea de pe LEXUS GS540HYBRID si am zis sa fie UNICAT!!!inclusiv troboscoape politie... :thumbup1::thumbup1:

Are ca si accesorii suplimentare genti laterale GIVI 35 litri, TOPCASE in culoarea motocicletei, priza de 12V, bec xenon cu inca un kit si bec rezerva, parbriz fumuriu,gentuta de navigatie speciala GIVI, toate filtrele, uleiurile schimbate, tobe sport cu sunte demential.

Pun in zilele urmatoare si niste poze, dar cel mai bine este la fata locului, credeti-ma merita vazuta sunt multe accesorii!!!!

Mentionez ca am schimbat de curand si cauciucurile -METZELER-, si se vinde cu revizia facuta.

Pret: 3900 Euro

Tel:0744.288.388 - Mircea sau PM

As fi interesat si de schimburi cu KAWASAKI ER 5, sau cu auto de preferinta DUBITA.

Motorul are acuma si tobe sport facute la comanda.

http://video.yahoo.com/watch/5777944/15130139- tobele

post-6285-12741286946179_thumb.jpg

post-6285-12741287099295_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc ..frumoasa motocicleta...dar daca il schimb ma gandeam la ceva touring de preferinta ENDURO gen SUZUKI VSTROM, HONDA DEAUVILLE, sau schimb cu autoutilitara sau camion..

OFERTA LIMITATA pana in 15.07.2010 pretul scade la 3500euro, daca nu se vinde nici asa nu o mai dau!

Multumesc ..frumoasa motocicleta...dar daca il schimb ma gandeam la ceva touring de preferinta ENDURO gen SUZUKI VSTROM, HONDA DEAUVILLE, sau schimb cu autoutilitara sau camion..

OFERTA LIMITATA pana in 15.07.2010 pretul scade la 3500euro, daca nu se vinde nici asa nu o mai dau!

Link la postare

schimb cu un vtr te intereseaza?...tobe remus sport, filtru aer k&n, set de anvelope noi noute pe care le montez saptamana asta, 34.oookm, parbriz double bouble, etc ....mersi

schimb cu un vtr te intereseaza?...tobe remus sport, filtru aer k&n, set de anvelope noi noute pe care le montez saptamana asta, 34.oookm, parbriz double bouble, etc ....mersi

Link la postare

Pune si tu o poza te rog si povestim..cat ai mai da diferenta?

Baieti schimb si cu auto, de preferinta duba, daca insa careva e interesat de un schimb cu un motor mai mic, avand in vedere ca il folosesc mai mult in oras... sunt deschis la tratative...

Hai cu ofertele!!! :thumbsup:

Link la postare

:thumbsup: Este vorba de HONDA CBR1100XX ,din 1999, carburatie, 164cp,km 34.870 reali, adusa din germania, super ingrijita si de vechiul proprietar(thanks bogdan),a fost folosita si pregatita de touring.

Avand in vedere ca lucrez la TOYOTA, mi-a placut foarte mult culoarea de pe LEXUS GS540HYBRID si am zis sa fie UNICAT!!!inclusiv troboscoape politie... :thumbup1::thumbup1:

Are ca si accesorii suplimentare genti laterale GIVI 35 litri, TOPCASE in culoarea motocicletei, priza de 12V, bec xenon cu inca un kit si bec rezerva, parbriz fumuriu,gentuta de navigatie speciala GIVI, toate filtrele, uleiurile schimbate, tobe sport cu sunte demential.

Pun in zilele urmatoare si niste poze, dar cel mai bine este la fata locului, credeti-ma merita vazuta sunt multe accesorii!!!!

Mentionez ca am schimbat de curand si cauciucurile -METZELER-, si se vinde cu revizia facuta.

Pret: 3900 Euro

Tel:0744.288.388 - Mircea sau PM

As fi interesat si de schimburi cu KAWASAKI ER 5, sau cu auto de preferinta DUBITA.

Motorul are acuma si tobe sport facute la comanda.

http://video.yahoo.com/watch/5777944/15130139- tobele

Salut daca esti interesat da-mi un semn

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/71623-schimb-auto-cu-moto/

Link la postare

Am fost la intalnire la Salard langa Oradea, si m-am urcat pe un chopper cu nevasta (kawasaki vn900) iar pentru ca stilul meu de mers cu motocicleta este destul de incet m-am gandit ca poate altcineva va pune la treaba cei 165 cp pe care ii are HONDA CBR1100 XX ...Asa ca accept schimburi si cu Choppere ,de preferinta mai noi INTRUDER800M,BOULEVARD, HARLEY DAVIDSON 883 sau 1200...

Hai baietii ca dau diferenta la un CHOPPER bun si msai nou..,..

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.