Mergi la conţinut

CONCURS PRO BIKE (nr. 2)


NDR

Recommended Posts

Incepand cu Luni30Mai 2005 ora 00.00 pana Duminica 05 Iunie 2005 ora 24.00 Pro Bike organizeaza un nou concurs pentru userii forumului Pro Bike care continua seria inceputa cu putin timp in urma.

Toate raspunsurile la intrebarile concusului le veti gasi in site-ul si forumul Pro Bike .

Premiile sunt oferite de sponsorul de lubrifianti, pentru motoare si intretinerea motocicletei, VALVOLINE .

Premiile sunt urmatoare :

Locul I - Un schimb de ulei + spray lant + spray degripant + spray uns + spray degresant + o cutie vaselina

Locul II - Un schimb de ulei + spray lant

Locul III - Spray lant + spray degresant + spray uns

REGULAMENT :

1. Poate participa la acest concurs orice user inregistrat al Forumului acestui site mai putin membrii clubului Pro Bike.

2.Participanti au dreptul sa completeze o singura data chestionarul.

3.Nu este admis ca participantii sa-si creeze mai multe conturi pentru a beneficia de mai multe sanse .Orice incercare in acest sens va duce la stergerea definitiva si permanenta a tuturor conturilor persoanei in cauza.

4. O data inceput chestionarul trebuie raspuns la toate intrebarile, fara limita de timp, nefiind permis accesul de mai multe ori.

5. Castigatorii vor fi cei care raspund corect la cele mai multe intrebari.

6. In caz de egalitate numele castigatorilor vor fii hotarate prin tragere la sorti cu ajutorul calculatorului.

7. Castigatorii vor fi anuntati in maxim 3 zile de la incheierea concursului in cadrul acestui topic si prin e-mail.

8. Daca vor exista castigatori din alte orase premiile vor fi trimise prin posta .

Va dorim succes iar daca am omis ceva in regulament, in functie de sugestiile voastre, vom aduce modificari ulterioare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau mar, premiu de consolare ca am dat-o in bara. Pe primele 2 le-am gresit. Oricum e ceva avand in vedere ca n-am gasit raspunsurile si vre-o 4 le-am pus din burta :D. Auzi, trimiti si tu premiul prin posta? Sau ne reglam conturile pe la vre-un party?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa anunt ca a doua editie a concursului a avut de suferit pe partea organizatorica in special din partea mea pentru ca nu am avut timp sa ma ocup de el (am avut motoreta stricata si am ajuns la complicatii ceea ce mi-a ocupat tot timpul meu liber).

Din cauza posturilor si de natura lor din acest topic am impresia ca nimeni nu va mai citi informatiile serioase legate de concurs. :aggressive::pokey: to dogg si coxanelu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kelu, vezi ca io nu mai vreau sa castig !!! Nu de alta dar am deja un tub de vaselina in dulap si apoi imi ies vorbe. (vezi postul lui Coxa).

Pe de alta parte, felicitari pentru continuarea seriei, inseamna ca chiar aveti un camion de "goodies" !

Doar ca... ma tot intreb ce naiba faceti cu-atata vaselina :D

(sorry, couldn't help myself =)) )

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite bre ca se misca si pe aici lucrurile.... :thumbup:

10 raspunsuri corecte si 0 raspunsuri gresite
:banana:

Haideti cu ranomize ala electronic ca nu mai am moto pe cardan si capra asta de acuma papa spray de lant pe paine :download::scooter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Userii care au raspuns corect la toate intrebarile sunt:

f_zoltan

Conu' Nae

LeoParaleo

Shobolanu9

Axa cu Scame

ALIANCE-STEEL

MOTO RACER

mad_mihai

P.S. se vede ca a propus Noni intrebarile, foarte putine raspunsuri corecte :blum:

In curand vom anunta si castigatorii prin tragere la sorti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze dar se pare ca vom intarzia putin cu anuntarea castigatorilor.

Acest fapt are loc ca urmare a unor nereguli din partea unora si trebuie sa luam o decizie inainte de a face tragerea la sorti.

P.S. Unii chiar isi bat joc de munca noastra si de tot ceea ce oferim userilor acestui forum si nu in ultimul rand fata de ceilalti.

Editat de Kelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare pt moderatorii acestui forum si in special pt cei care se ocupa de acest concurs : "Cum putem afla si noi raspunsurile corecte la intrebari ???"

Nu de alta dar sa stim si noi ceilalti unde am gresit !!! Cred ca toti userii care nu au raspuns corect la toate intrebarile ar dori sa afle ce au gresit si mie unu mi se pare normal si corect sa aflam raspunsurile corecte !!!

Multzumesc anticipat !!! Vali alias Feroce !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze dar se pare ca vom intarzia putin cu anuntarea castigatorilor.

Acest fapt are loc ca urmare a unor nereguli din partea unora si trebuie sa luam o decizie inainte de a face tragerea la sorti.

P.S. Unii chiar isi bat joc de munca noastra si de tot ceea ce oferim userilor acestui forum si nu in ultimul rand fata de ceilalti.

<{POST_SNAPBACK}>

eu cred ca nu v-au iesit combinatiile cu castigatorii :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare pt moderatorii acestui forum si in special pt cei care se ocupa de acest concurs :  "Cum putem afla si noi raspunsurile corecte la intrebari ???"

Nu de alta dar sa stim si noi ceilalti unde am gresit !!! Cred ca toti userii care nu au raspuns corect la toate intrebarile ar dori sa afle ce au gresit si mie unu mi se pare normal si corect sa aflam raspunsurile corecte !!!

Multzumesc anticipat !!! Vali alias Feroce !!!

<{POST_SNAPBACK}>

Dai click pe concurs si apoi pe rezultate.

Tu ai gresit intrebarile 1 si 5...

Nu fii necajit o sa avem si alte sanse :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca nu v-au iesit combinatiile cu castigatorii  :D

Tinere ce bine ar fi sa fie cum zici tu, dar nu e asta, e vorba ca pur si simplu ca unii ne ignora si ii ignora pe toti si nu voi inghiti genul asta de comportament niciodata.

P.S. am alergie la hoti, mancinosi, etc ... si urmarile se vor vedea mai curand decat crezi :jump:

@Feroce daca apesi pe linkul Concurs vei vede acolo toate editiile concursului pro bike, in dreptul fiecaruia ai un link Rezultate. Apesi pe el si vezi raspunsurile date de tine si chiar si raspunsurile celorlalti si timpul in care au raspuns la intrebari. Trebuie sa mentionez ca la acei useri la care nu apar raspunsurile inseamna ca li s-a inregistrat raspuns invalid (cauzele acestui fapt le-am explicat in postul de la editia 1 a comcursului)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dai click pe concurs si apoi pe rezultate.

Tu ai gresit intrebarile 1 si 5...

Nu fii necajit o sa avem si alte sanse :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Mersi Sher ca m-ai lamurit !!! Nu vedeam unde scrie "concurs" ca sa ii dau click :bash: !!! Ce intrebari de incepator am gresit nu imi vine sa cred !!! Asta e poate data viitoare !!! :beer::beer::beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa indelungi deliberari numai 3 useri au intrat in extragerea premiilor:

f_zoltan, Shobolanu9 si Axa cu Scame

Conu' Nae nu a mai fost introdus pentru premii deoarece mai castigase odata un premiu pro-bike. LeoParaleo este un apropiat al membrilor Pro Bike si nu a fost inscris din motive evidente.

ALIANCE-STEEL si MOTO RACER sunt declarate clone (impreuna cu inca 2 conturi) si a incercat pana acum prin diverse metode si dovezi sa ma convinga ca m-am inselat dar am prea multa experienta sa ma prosteasca pe fata.

mad_mihai a fost exclus de la extragere impreuna cu clona Sher.

Cei depistati cu nereguli au fost suspendati si le spun doar sa nu incerce prin diverse metode sa protesteze si sa convinga ca m-am inselat pentru nu au nici o sansa (am sapat prea mult ca sa mai existe dubii in decizia pe care am luat-o)

Asadar sortii au decis:

locul 1 - f_zoltan

locul 2 - Axa cu Scame

locul 3 - Shobolanu9

Castigatorii sunt rugati sa ma contacteze prin Mesaj Privat pentru a stabili o metoda de a intra in posesia premiilor.

Hai ca am mai uns 3.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D bai, pana la urma io sunt cel mai f... ... daca tot era sa fiu scos macar era bine sa stiu si eu de la inceput :D (new rule required)

anyway io tot sunt happy si decizia de a ma elimina o consider super fair.. ce dracu sa fac cu-atatea sprayuri...? plus ca uleiul abia l-am schimbat :jump:

Felicitari Zoltan, Axa, si Shobolanu !!!

:thumbup: WELCOME TO THE CLUB ! :thumbup:

PS: Am si eu o intrebare: Voi mai putea "vreodata" sa castig si eu ceva? (preferabil altceva decat vaselina =))...) sau sunt banned forever :mega_shok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...