Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

fechete_alin1988

expirat Se Poate Sterge

Recommended Posts

Cumpar cross-enduro, cu far, stop si semnalizari. An fabricatie min 2003 si sa fie puternic de min 400cmc. Ma intereseaza in special KTM. Ofer pretul pietei. astept ofertele voastre. MS. tel 0765327426. id mess: alin_fechete1988. mail alin_fechete1988@yahoo.com

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar cross-enduro, cu far, stop si semnalizari. An fabricatie min 2003 si sa fie puternic de min 400cmc. Ma intereseaza in special KTM. Ofer pretul pietei. astept ofertele voastre. MS. tel 0765327426. id mess: alin_fechete1988

Link la postare

am un honda crf 450 r din 2002 in stare perfecta de functionare, si estetica. l-am cumparat de 3 saptamani, din reprezentanta din germania. il vand ca e prea puternic pentru mine, si imi trebuie un enduro, sa po sa-l imatriculez. vreau pe el 2200 de euro. -am cumparat cu 2300. stiu ca o sa zici ca la pretul asta iti iei din 2004-2005, sa sti ca in romania nu sunt adevarate.cerele seria de sasiu, si a 8 cifra din orice parte citesti iti zice anul.pe langa asta multi le vand ca sunt deja forajate, si nu mai au mult, asta inseamna ca bagi inca 600 de euro in ea. crede-ma pe cuvant ca nu-ti vand gogosi!!

am un honda crf 450 r din 2002 in stare perfecta de functionare, si estetica. l-am cumparat de 3 saptamani, din reprezentanta din germania. il vand ca e prea puternic pentru mine, si imi trebuie un enduro, sa po sa-l imatriculez. vreau pe el 2200 de euro. -am cumparat cu 2300. stiu ca o sa zici ca la pretul asta iti iei din 2004-2005, sa sti ca in romania nu sunt adevarate.cerele seria de sasiu, si a 8 cifra din orice parte citesti iti zice anul.pe langa asta multi le vand ca sunt deja forajate, si nu mai au mult, asta inseamna ca bagi inca 600 de euro in ea. crede-ma pe cuvant ca nu-ti vand gogosi!!

Link la postare

ms de oferta dar si eu vreau sa imi iau ceva inmatriculabil.salut

Cumpar cross-enduro, cu far, stop si semnalizari. An fabricatie min 2000 si sa fie puternic de min 400cmc. Ma intereseaza in special KTM, Ofer pretul pietei. astept ofertele voastre. MS. tel 0765327426. id mess: alin_fechete1988

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.