Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Recommended Posts

Vand Kawasaki ER5 din 97, stare foarte buna de functionare, cu acte in regula, VT 2011.

Am schimbat de curand uleiul, filtru aer si bujii.

Anvelopele si franele sunt ok. Prezinta cateva zgarieturi pe rezervor. Are parbriz Puig.

Motocicleta merge foarte bine si suna foarte bine - are toba Leovince SBK. Este o motocicleta foarte fiabila si puternica dar iertatoare - ideala atat pentru incepatori cat si pentru cei mai avansati.

Motorul trage bine inca din turatiile joase si se simte in largul lui in oras. Consumul este redus.

Se poate vedea si proba in Cluj sau Arad.

Pret nou: 690 euro negociabil.

Raspund la orice intrebari pe forum sau la tel 0752875161

post-13053-12759434265_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand Kawasaki ER5 din 97, stare foarte buna de functionare, cu acte in regula, VT 2011.

Am schimbat de curand uleiul, filtru aer si bujii.

Anvelopele si franele sunt ok. Prezinta cateva zgarieturi pe rezervor. Are parbriz Puig.

Motocicleta merge foarte bine si suna foarte bine - are toba Leovince SBK. Este o motocicleta foarte fiabila si puternica dar iertatoare - ideala atat pentru incepatori cat si pentru cei mai avansati.

Motorul trage bine inca din turatiile joase si se simte in largul lui in oras. Consumul este redus.

Se poate vedea si proba in Cluj sau Arad.

Pret nou: 690 euro negociabil.

Raspund la orice intrebari pe forum sau la tel 0752875161

SALUT

Sunt interesat de aceasta motocicleta,dar am o mare rugaminte la tine!!!!!!,sa pui cateva poze din diferite unghiuri !!!!!!!: MERSI!!!!

Link la postare

SALUT

Sunt interesat de aceasta motocicleta,dar am o mare rugaminte la tine!!!!!!,sa pui cateva poze din diferite unghiuri !!!!!!!: MERSI!!!!

Salut

Ok, o sa pun mai multe poze zilele astea.post-13053-12762764511577_thumb.jpg

post-13053-12762764860489_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.