Mergi la conţinut
METAL_RIDER

INCA UN R.I.P. PT UN RIDER DIN ARAD !

Recommended Posts

IERI 29.05.05 PE VALEA MURESULUI SA MAI DUS UNUL DINTRE NOI. R.I.P. NELUTU. INTR-O CURBA A IESIT DE PE SOSEA. MAI ERAU CATIVA RIDERI CU EL CARE AU VAZUT PE VIU TOATA TRAGEDIA !!!! UNUL DINTRE EI A SI RENUNTAT DEJA LA BIKERIT'.

(NELUTU_CEL CU BMW AR-55-KIL CE LUCRA LA LUPUL SINGURATIC)

ERA PE UN KAWA NINJA DE 750.

SE PARE CA IN ARAD IN FIECARE SAPTAMANA SE MAI DUCE UNU'.....PACAT

VAD CA NUMAI ANUNTURI DE ASTEA AM.SPER SA NU AMI FIE CAZUL!!! ATENTIE LA VITEZA SI LA CEI NEEXPERIMENTATI. NICI SOFERII DIN ROMANIA NU SUNT OBISNUITI CU MOTOCICLETELE (CARE SA RECUNOASTEM NU CIRCULA CU 50KM/H SAU 100 AFARA)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

[C :blum: OLOR=green] Dumnezeu sa-l ierte shi sa-l odihneasca!!!sincer Nelutzu nu merita asa ceva era un "inger "de om!!!tot pe astia buni ii ia Dumnezeu langa el!!!Sper sa ramana in amintirea tuturor celor cunoscutzii.... :throb: Am avut norocul sa fiu una dintre persoanele care l-au cunoscut!!!Sincere condoliante pentru totzi cei indureratzi...Sper sa ne vada de SUS!a trebuit sa moara 2 persoane de la noi ca sa realizeze shi ceilaltzi ca motoarele sunt "MOARTE pe 2 rotzi" Mie una nici nu-mi vine sa cred inca dar asta e... :sweat:

pentru totzi cei care mai merg cu motoarele :scooter: avetzi grija va rog!!!!!!!!

Link la postare

multzumiti-va cu ce avetzi pana nu v-il ia Dumnezeu!!!!!R.I.P.

Nelutzu te iubim shi sper sa ai grija de noi de acolo sus asa cum ai avut grija de noi aici(sau cum ai vrut)....R.I.P.--->de la figuranta,scrofitza TA!!!!!!!! =((

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!!!!L-A luat langa El pentru ce era un om deosebit!!!

Nu pot crede dar asta e viatza :shout: !!Vom merge mai departe cu Nelutzu in suflete

Link la postare

R.I.P

Mi-e groaza sa mai si deschid aceasta pagina a forumului ca iar vad ca s-a mai dus unul dintre noi!

Condoleante familiei si celor apropiati!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.