Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

adilovesbikes

vand Un Moto Ingrijit:)

Recommended Posts

salutare salutare ,.... vand sau schimb si eu un motor frumusel ... anume un cbr f4 ... din 2000 ingrijit el cum se cuvine ... cu vopsea originala si carene la fel..... cu 20 000 de km .... si o toba leo vinci ....facuta shorty: ...:) ... un sunet mai frumos:)...

mici zgarieturi pe carena din dreapta dupa cum se vede in poze .

astept si eu niste oferte .... pretul de schimb il stabilim impreuna cu ofertantul

0748 212 647

post-13063-12761664278961_thumb.jpg

post-13063-1276166446499_thumb.jpg

post-13063-12761664710655_thumb.jpg

post-13063-12761665030606_thumb.jpg

post-13063-12761665485995_thumb.jpg

post-13063-12761667186452_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salutare salutare ,.... vand sau schimb si eu un motor frumusel ... anume un cbr f4 ... din 2000 ingrijit el cum se cuvine ... cu vopsea originala si carene la fel..... cu 20 000 de km .... si o toba leo vinci ....facuta shorty: ...:) ... un sunet mai frumos:)...

astept si eu niste oferte .... pretul de schimb il stabilim impreuna cu ofertantul

0748 212 647

te intereseaza anuntul meu ?

Link la postare

un volvo s40 td te aranjeaza?

Link la postare

ma amuza astia cu 20 mii km la moto de 10 ani, dar mai ales cei cu "shorty" pe partea cazuta......foarte "ingrijit"

ai tu motor mai bun??? sau avea rost totusi comentariul tau??? :giljotiini:

Link la postare

Cumpar plachete frana second fatza-spate pt un Srad de 750 in stare cat mai buna (din dezmembrari nu din inlocuiri normal) deoarece consider ca 75 lei/pereche noi mi se pare exagerat...astept pm cu oferte!.........

mai intai uita-te la tine ce calitate (second-hand)....alegi sa iti pui pe motor findca 75 lei is bani prea multi..... eu unu is satul da dinastai ca tine care stau toata ziua cu mana in fund in fata calculatorului .... si o scot si ei ca sa lase un post de genu ca al tau;).... bafta la vanzare nene ....

Link la postare

Cumpar plachete frana second fatza-spate pt un Srad de 750 in stare cat mai buna (din dezmembrari nu din inlocuiri normal) deoarece consider ca 75 lei/pereche noi mi se pare exagerat...astept pm cu oferte!.........

mai intai uita-te la tine ce calitate (second-hand)....alegi sa iti pui pe motor findca 75 lei is bani prea multi..... eu unu is satul da dinastai ca tine care stau toata ziua cu mana in fund in fata calculatorului .... si o scot si ei ca sa lase un post de genu ca al tau;).... bafta la vanzare nene ....

ahhahaha . Bine spus Adi :)) . In fine bafta la vanzare . Ai un motor foarte frumos :) .

Link la postare

0748 212 647

salut un matiz din 2002 te intereseaza

Link la postare

Se pare ca nu iti convine cand se fac comentarii pe seama motorului tau ...

asa ca daca nici tu nu comentezi de alte moto , nici altii nu vor mai comenta de moto al tau .

bafta la vanzare si pe viitor incearca sa te abtii de la comentarii daca nu esti interesat de achizitionarea unui obiect sau altceva.

P.S. LUMEA MOTO ESTE INCA MICA , MAI ALES IN RO

Link la postare

fara suparare .... incearca sa intrebi un moderator sa vezi cand cate posturi am eu aici ... rar cand comentez ceva de vreun motor ... fiindca nu imi sta in fire ... las omu sa vanda ce are de vandut .. si nu ii ideea ca ma supar cand comenteaza cineva de motoru meu ..... fiecare are parerea lui la fel cum o am si eu pe a mea ... insa sa comenteze in mod politicos ... nu am nici o treaba ... nu ma deranjeza .. dar cand am auzit de la ala ca vrea sa isi cumpere placute de frana second ca noi is scumpe 70 lei:).... nu m-am putut abtine ...si asa ca si completare pun si poza cu toba originalac care o dau la motor sa nu fie vreaun dubiu:).

in legatura cu ce ai scris u ... dak am comentat ceva aiurea ... voi intra sa vad si imi cer scuze asa oficial pe topic:)....

in legatura cu matizul .... nu ma intereseaza ... bafta la vanzare sa ai;)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.