Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

JMK

vand Vand Yamaha R6 2004 Urgent !

Recommended Posts

R6 2004-evacuare arrow oval titanium,k&n,semnale spate tuning,culoare custom alb perla+albastru de serie,12 spikes,tankpad keiti,manete crom,capete ghidon crom,mansoane harris,parbriz double boubble fabbri,sei custom,scarite sport,scarite spate negre+suporti,impecabila tehnic si optic.link cu moto filmat- http://video.yahoo.c...645924/20310441 relatii la telefon 0745 172 179. pret 4000 euro

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Da frateeee? Bine Frateeee! Era sa-ti iei un ban pentru spam cu link-uri cu tarfe pe sectiunea de vanzari, frateeee.... M-au cautat membri sa-mi zica ce panarame scriu pe sectiunea de vanzari.

Citeste regulile frateeee.... Sunt simple - informatii despre motocicleta, pret si poze (daca ai).

Iti recomand sa treci pe la incepatori pe forum sa iti bagi dosarul ca sa nu cred ca ai aterizat aici doar din interese comerciale.

Link la postare

Da frateeee? Bine Frateeee! Era sa-ti iei un ban pentru spam cu link-uri cu tarfe pe sectiunea de vanzari, frateeee.... M-au cautat membri sa-mi zica ce panarame scriu pe sectiunea de vanzari.

Citeste regulile frateeee.... Sunt simple - informatii despre motocicleta, pret si poze (daca ai).

Iti recomand sa treci pe la incepatori pe forum sa iti bagi dosarul ca sa nu cred ca ai aterizat aici doar din interese comerciale.

frateeee ce important esti.am auzit de tine.....astia din prima banca,nici aici nu scap de ei....

Link la postare

sa revenim la motoreta.o stiu si este facuta cu gust si de calitate.up de la mine si nu va mai certati ca mai gresim toti.bafta la toti

:thumbsup:

Link la postare

Ti-as lua-o eu insa nu cred ca ma voi descurca pe ea....

cum crezi...daca vrei poti sa vz daca ti se potriveste,oricum mie imi pare rau ca o dau la banii astia...

:scooter:

Link la postare

valabil:blahblah1:

R6 2004-evacuare arrow oval titanium,k&n,semnale spate tuning,culoare custom alb perla+albastru de serie,12 spikes,tankpad keiti,manete crom,capete ghidon crom,mansoane harris,parbriz double boubble fabbri,sei custom,scarite sport,scarite spate negre+suporti,impecabila tehnic si optic.link cu moto filmat- http://video.yahoo.c...645924/20310441 relatii la telefon 0745 172 179. pret 4000 e. URGENT!!

up

sus!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.