Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

StefanMNT

vand Aprilia Rs125 2009

Recommended Posts

Vand Aprilia RS125 2009 replica Spain's No. 1. Motocicleta e ca noua, nu are nici o problema, a fost intretinuta foarte bine, a mers doar cu ulei Castrol si Motul. E limitata la 11kw. Are doar evacuare completa Giannelli si fuge aprox. 160km/h testat! Reviziile au fost facute la zi la United Motors Pipera. Primul proprietar.

post-26339-12763504930456_thumb.jpg

post-26339-12763508454233_thumb.jpg

post-26339-12763516817097_thumb.jpg

post-26339-12763518149482_thumb.jpg

post-26339-12763519390102_thumb.jpg

post-26339-12763519837013_thumb.jpg

post-26339-12763521105283_thumb.jpg

post-26339-12763521980898_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand Aprilia RS125 2009 replica Spain's No. 1. Motocicleta e ca noua, nu are nici o problema, a fost intretinuta foarte bine, a mers doar cu ulei Castrol si Motul. E limitata la 11kw. Are doar evacuare completa Giannelli si fuge aprox. 160km/h testat! Reviziile au fost facute la zi la United Motors Pipera. Primul proprietar.

pret pentru motor de 600 :mega_shok:

Link la postare

pret pentru motor de 600 :mega_shok:

Lasa'ma cu janghinele de 600 fabricate prin '90. Aici vorbim de motociclete noi, fabricate cu un an in urma, nu 20. Calitatea si vechimea se regasesc in pret, stai linistit. Ms de parere!

Link la postare

Lasa'ma cu janghinele de 600 fabricate prin '90. Aici vorbim de motociclete noi, fabricate cu un an in urma, nu 20. Calitatea si vechimea se regasesc in pret, stai linistit. Ms de parere!

testeaza piata sa vezi ce iti cumperi la 2600 euro, si mai vorbim dupa...

bafta la vanzare oricum :thumbup:

Link la postare

Scuze...dar la 16 ani nu poti conduce un motor de 600 sau 1000 ;)

Pentru un pusti de 16 ani e lux acest motor.

Bafta la vanzare!

normal k e foarte fain un model ca si asta si plus de asta si fuge rau unu delimitat cu power valve, doar k sunt scumpe rau ... sa nu se interpreteze gresit nu am nimik cu baiatul sau motorul lui, doar k mi-am spus parerea despre pretul lor in general

bafta la vanzare

Link la postare

iti dau 1000 de euro stiu de ce ? up up

Esti terminat ma? Tu mai lipseai aici... Nici nu ai 1000euro in portofel dar faci oferte :))

Link la postare

@ MNT sa fiu admin pe acest forum imediat ti-as da cel putin avertisment.

Omu ti-a facut o simpla oferta iar tu incepi cu dume de cocalar inputit, tu ce crezi mai ca daca el iti face o oferta nu are bani si trebuie sa il jignesti

Esti terminat ma?

Pacat ca forumul asta nu are moderatori si un administrator care sa aibe grija de cocalari ca si tine.

Numai bine, iar legat de pret este o perioada de criza, vezi piata cu cat se vinde o mobra ca a ta pe timpul asta (si daca se vinde si la pretul ala) si pana la urma vei ajunge sa iti dai seama ca de bani aia iti iei ceva mult mai bun decat o jucarie de 125;).

Numai bine!

Link la postare

Ma saracule eu ma cunosc cu baiatul ala si e treaba mea ce glume am cu el. Nu inteleg, tu nu ai viata ? Te bagi in seama asa aiurea ? Cauta'ti de lucru in alta parte si nu mai comenta aiurea de pret pt ca altceva nu ai ce sa zici. Motoru e 5200 plus cat am mai dat si pe toba, dar daca ar fi dupa voi saracilor nu ati da nici 1500 de euro pe ele. Eu crezi ca am negociat ceva cand am luat'o din reprezentanta ? Le'am spus alora: "Hai ma nene, las'o la 2.500 ca n'am bani. Da' o vreau!" Nu mi'am permis asta. Asa ca nu te mai baga in seama aiurea cretinule. Comentezi aici total aiurea si imi strici mie anuntul pt ca nu ai alta ocupatie decat sa te bagi in seama. Daca esti un sarac treaba ta, du'te si ia'ti un R1 la 800euro si sa imi spui si mie cat te'ai plimbat cu el. Hai pa ;)

Cine mai are ceva de zis despre pret il rog sa se abtina si sa navigheze pe alt anunt. Nu am nevoie de pareri si propuneri despre cum sa imi vand motocicleta. Astept doar intrebari legate despre motocicleta si nu despre alte subiecte cum ar fi: pretul sau atentionari la limbaj, ca stiu cum si cu cine sa vorbesc si singur.

Link la postare

Ma saracule eu ma cunosc cu baiatul ala si e treaba mea ce glume am cu el. Nu inteleg, tu nu ai viata ? Te bagi in seama asa aiurea ? Cauta'ti de lucru in alta parte si nu mai comenta aiurea de pret pt ca altceva nu ai ce sa zici. Motoru e 5200 plus cat am mai dat si pe toba, dar daca ar fi dupa voi saracilor nu ati da nici 1500 de euro pe ele. Eu crezi ca am negociat ceva cand am luat'o din reprezentanta ? Le'am spus alora: "Hai ma nene, las'o la 2.500 ca n'am bani. Da' o vreau!" Nu mi'am permis asta. Asa ca nu te mai baga in seama aiurea cretinule. Comentezi aici total aiurea si imi strici mie anuntul pt ca nu ai alta ocupatie decat sa te bagi in seama. Daca esti un sarac treaba ta, du'te si ia'ti un R1 la 800euro si sa imi spui si mie cat te'ai plimbat cu el. Hai pa ;)

Cine mai are ceva de zis despre pret il rog sa se abtina si sa navigheze pe alt anunt. Nu am nevoie de pareri si propuneri despre cum sa imi vand motocicleta. Astept doar intrebari legate despre motocicleta si nu despre alte subiecte cum ar fi: pretul sau atentionari la limbaj, ca stiu cum si cu cine sa vorbesc si singur.

mare tupeu ai sa vorbesti asa cu oricine... ti-a dat mami si tati banii de rs din 2009 si vii si faci figurile astea pe un forum??? cati ani ai totusi? ai ajuns la pubertate?

Link la postare

Am si iesit. Tu vad ca inca esti acolo si esti mandru. Eu vreau doar sa imi vand motoru si voi veniti cu suferinte pe topicu meu. Nu inteleg cine v'a bagat in seama si de ce v'o cautati asa aiurea. Pur si simplu lasa'ti'ma in pace si nu va mai bagati in seama asa aiurea sa stricati anunturi...

Link la postare

Sunt primul proprietar, motocicleta are carte de service, garantie si toate actele le are in regula. Vorbim tot ce vrei, dar nu iti duc eu motoru' pana acasa. Vii si il iei, treaba ta...

Link la postare

prietene..de fapt nu "prietene" k nu as putea sa am niciodata tangente cu unu' ca tine..TU nu ai inteles un lucru..motociclismul inseamna o comunitate, nu doar faptul k ai o bazaietoare k a ta..iar in comunitatea asta noi NE RESPECTAM. faptul k unu are mai multi sau mai putin bani e irelevant insa nu esti tu in masura BOGATULE sa ai un limbaj precum "cretinule" & "saracule" la adresa nimanui.

si acum sa nu te superi sa plangi la tati k vrei 1000e sa pui un dulap de'al tau de la periferie sa ne bata k o sa se rataceasca la semafoare.

scz admin de off-topic, pretul e in standare.

Link la postare

prietene..de fapt nu "prietene" k nu as putea sa am niciodata tangente cu unu' ca tine..TU nu ai inteles un lucru..motociclismul inseamna o comunitate, nu doar faptul k ai o bazaietoare k a ta..iar in comunitatea asta noi NE RESPECTAM. faptul k unu are mai multi sau mai putin bani e irelevant insa nu esti tu in masura BOGATULE sa ai un limbaj precum "cretinule" & "saracule" la adresa nimanui.

si acum sa nu te superi sa plangi la tati k vrei 1000e sa pui un dulap de'al tau de la periferie sa ne bata k o sa se rataceasca la semafoare.

scz admin de off-topic, pretul e in standare.

Ma... tin sa iti spun ca nu ma intereseaza nici o comunitate a motociclismului, poti sa te respecti cu cine vrei tu, eu vreau doar sa vand motocicleta si din moment ce oamenii se baga in seama aiurea si strica anuntul normal ca ma enervez si vorbesc cum vreau. Nu imi amintesc sa fi cerut vreo parere, si stai linistit ca daca am vreo problema mi'o rezolv singur. Spre deosebire de voi, am si viata, nu stau toata ziua pe forum si imi dau cu parerea aiurea peste toate topicurile.

Link la postare

Ma... tin sa iti spun ca nu ma intereseaza nici o comunitate a motociclismului, poti sa te respecti cu cine vrei tu, eu vreau doar sa vand motocicleta si din moment ce oamenii se baga in seama aiurea si strica anuntul normal ca ma enervez si vorbesc cum vreau. Nu imi amintesc sa fi cerut vreo parere, si stai linistit ca daca am vreo problema mi'o rezolv singur. Spre deosebire de voi, am si viata, nu stau toata ziua pe forum si imi dau cu parerea aiurea peste toate topicurile.

:thumbdown: cocalar

nu mai sta pe forumul asta..mai bn vinde-ti brisca in targ, sa fii printre ai tai " mancati'as " :fuck::focus:

Link la postare

:thumbdown: cocalar

nu mai sta pe forumul asta..mai bn vinde-ti brisca in targ, sa fii printre ai tai " mancati'as " :fuck::focus:

In targ sa va duceti voi ma sa va cumparati 600 si 1000 cu 2000euro ca tot ziceati. Ai visa si tu macar la o "brisca" d'asta, :fuck: dar n'ai ce sa faci din moment ce motocicletele nu sunt pentru prosti... Alte pareri pe langa subiect mai sunt? Dupa ce ca suferiti atata de forum si de pareri, nici nu stiti sa respectati regulile unui forum in primul rand... dar in fine, trecem cu vederea ca doar voi sunteti motociclisti adevarati si faceti totul pt comunitatea voastra...

Link la postare

Rog un moderator sa ii dea BAN utilizatorului MNT pentru cuvintele nepotriv alese si ca un mare cocalar

Link la postare

Rog un moderator sa ii dea BAN utilizatorului MNT pentru cuvintele nepotriv alese si ca un mare cocalar

D-zel cred ca esti printre Top10 analfabeti de pe forum, ai uitat ca propozitiile mai trebuie si terminate? M-am convins ma si de forumul asta si nu mai am nevoie de nimic de aici , daca mai vede cineva anuntul si e interesat de ceva sa ma caute, nu mai intru pe forum. Unii dintre voi sunteti niste saraci lipiti care nu ati avut niciodata un lucru nou, si ca urmare stati si va dati cu parerea cum ca preturile sunt prea mari si ca nu merita si etc. etc... Singurii terminati care v-ati gasit sa imi stricati mie anuntul sunteti 2-3 care abia stiti sa scrieti si dintre care unu nici motor nu are inca dar face parte din comunitate =))=)). Pur si simplu nu ma mai obosesc sa stau si sa ma cert zi de zi cu niste terminati ca voi, pt ca m-am convins ca sunteti atat de prosti incat pur si simplu nu merita sa imi pierd timpul pt a discuta cu unii ca voi, asta daca se putea numi discutie :fuck:. Ati auzit si voi de cuvantul "cocalar" si inca 2-3 cuvinte :blahblah1:, si doar pe alea stiti sa le pronuntati. Va las saracilor sa continuati sa va ascundeti in spatele "crizei" si poate mai invatati si niste gramatica intre timp :down:. Demonstrati si singuri ca o motocicleta mai noua de 2007 va depaseste cu totul. Bafta la schimbat segmenti, la alezat chiuloase, etc. ! :fuck::down::punk:

Link la postare

Urat,urat rau de tot,nu este deloc frumos cum va purtati cu baiatul.De ce nu il lasa-ti sa isi vanda produsul la ce pret doreste si cum doreste?

Inca odata,nu cred ca este frumos din partea voastra!!!

SCZ.

Link la postare

Din cauza unora ca tine imbracati in d&g si ck pe motor si bineinteles cu lantu' pe afara am ajuns unde suntem,daca ai avea putin respect de sine te abtineai de la comentarii aiurea si de la jigniri,puteau sa-ti dea sa suga tovarasii de mai sus iar tu le vorbesti de saracie,ai un loc asigurat in Vitan vis a vis de ghereta cu acte,sti tu mai bine.Bafta la vanzare si putin respect pe acest forum nu ar strica,

Link la postare

Pret nou: 2450euro

MNT scoateti figurile astea din cap...iar dupa ce o sa iti revii cu totul la normal treci pe la incepatori sa te prezinti (chiar nu ne lipseste cu absolut nimic unul ca tine pe forumul asta) si nu in ultimul rand discuta sau citeste regulile forumului... nu mai fi asa de incins ca o bujie ca nu ne impresionezi cu nimic pe nici unul

Numai bine si bafta la vanzare sa ai...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.