Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Prof

pana in 125cc Gilera Runner 200 Vxr

Recommended Posts

uite banele am spalat cheia pt tine ;)

se murdareste cand folosesti maunusi...

si o am si pe cealalta

scuterul a mers doar in bucuresti, ii place printre masini

nu stie 'p-o roata' si alte stunturi, pt asta exista motoreta

@divizia

eu asa l-am luat "full malossi" adica toti dracii, tu stii mai bine ca ai mai avut

sincer nu am facut decat sa-i schimb toba la scuter-centre, si reviziile

in rest fuge 140-150 si nu prea simte a doua persoana

post-2338-12767752533538_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am 8000 km cu el ... si a vazut cam orice .. praf la greu .. trante .. stunt .. etc .. si nu arata cheia ca a ta .. care tu ai 1400 km .. sau cat ai

de cate ori intru pe siteu asta tre sa vad cate un idiot ca tine care ii place sa comenteze mai dute ma ce plm are cheia ca e jegoasa !!! baaaa duceti=va la garla .... spor la vanzare nice maxiu suteriu respect

am 8000 km cu el ... si a vazut cam orice .. praf la greu .. trante .. stunt .. etc .. si nu arata cheia ca a ta .. care tu ai 1400 km .. sau cat ai

de cate ori intru pe siteu asta tre sa vad cate un idiot ca tine care ii place sa comenteze mai dute ma ce plm are cheia ca e jegoasa !!! baaaa duceti=va la garla .... spor la vanzare nice maxiu suteriu respect

Link la postare

Copile vezi ca asta nu e forumul 4tuning sau mai stiu eu ce! In primul rand invata sa scrii apoi incearca sa nu te mai bagi aiurea. Mopedistule :fuck:

ON Topic: Tot pretul de mai sus il vrei pe scuter? Si daca imi poti zice daca a fost cazut rau.. merci :beer:

Link la postare

Salutare.

Spune-mi te rog cand au fost schimbate ultima oara bucsile de la bascula spate si care este starea lor actuala.

De asemenea, care e starea consumabilelor (ulei, filtre, role, placute frana etc).

Merci

Link la postare

este in stare perfecta

anul trecut i-am schimbat rulmenti, placute fata spate, ulei filtre

la role nu am umblat de 2 ani de cand il am

daca va intereseaza veniti sa-l vedeti!

0723694174

Link la postare

Salutare.

Spune-mi te rog cand au fost schimbate ultima oara bucsile de la bascula spate si care este starea lor actuala.

De asemenea, care e starea consumabilelor (ulei, filtre, role, placute frana etc).

Merci

Scuteristule :biggrin:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.