Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Zimbran

vand Geaca De Vara Si Ghete Alpinestars Nou-Noute!

Recommended Posts

Vand manusi Alpinestars 3/4, marimea L. Le-am purtat o singura data... dar am realizat ca-mi sunt prea mici. Sunt excelente pt zilele calduroase! Am dat pe ele 70 dolari: http://stores.sportb...ail.bok?no=1738 Le vand cu 200 lei

salut.presupun ca nu te intereseaza schimb(vezi la anunturile mele- manusi vanucci)+diferenta?

trimiti cumva prin posta sau prin curier?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut.presupun ca nu te intereseaza schimb(vezi la anunturile mele- manusi vanucci)+diferenta?

trimiti cumva prin posta sau prin curier?

Multumesc de oferta, dar mi-am luat deja alta pereche XL. Le pot trimite si prin posta, bineinteles :)

UP!

Link la postare

da 150 lei oferisem dar acum mi-am comandat deja la kronau de altele,imi placeau astea ale tale dar acum e prea tarziu...fuck...de unde esti ??...vezi ca ai pm...poate facem intr-un fel...

Link la postare

UP!

salut.pretul a ramas 150 ron? cum e cu marimile la manusi la alpinestars fata de celelate marci? trebuie cumparate cu o marime mai mare decat porti de obicei? eu am o pereche vanucci xl,imi sunt bune,simt ca ar fi trebuit sa fie un pic mai stramte(L posibil ).

Link la postare

Nu prea stiu cum e cu marimile la celelalte tipuri de manusi... Mie mi-au fost putin mici L asa ca mi-am luat XL. Cel mai bine ar fi sa incerci cumva o pereche de manusi Alpinestars marimea L ca sa vezi daca iti sunt bune si apoi poate le vrei pe ale mele :) Nu m-as supara!...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.