Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

rr1

vand Kawasaki 636-2005

Recommended Posts

636 CM3,AN 2005,28000KM,130CP-,,FILTRU KN,SUPORT NR RIZOMA,BUJII IRIDIUM,CAUCICURI RULATE PUTIN,FILTRU SI ULEI SCHIMBAT,RAR 2012 STARE TEHNICA SI ESTETICA IREPROSABILA,accept unele schimburi si baniTEL 0746325747 ALBA IULIA

post-9341-12768713250533_thumb.jpg

post-9341-12768713718889_thumb.jpg

post-9341-12768781820367_thumb.jpg

post-9341-1277014619812_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

636 CM3,AN 2005,28000KM,130CP-POWER COMANDER,TOBA GPR,FILTRU KN,MANETE,COMENZI ,BIDONAS FRANA ,SUPORT NR TOATE RIZOMA,BUJII IRIDIUM,CAUCICURI RULATE PUTIN,FILTRU SI ULEI SCHIMBAT,RAR 2012 STARE TEHNICA SI ESTETICA IREPROSABILA,SAU SCHIMB CU KTM PESTE 300 CM3 DUPA 2001,TEL 0746325747 ALBA IULIA

Intradevar asa trbuie sa arate un motor. BAFTA

Link la postare

Intradevar asa trbuie sa arate un motor. BAFTA

Venind de la o persoana ce avea pe gsxr stiker cu rcv observatia e buna, dar in realitate:

Intr-adevar, nu asa ar trebui sa arate un motor aparent original, pentru ca:

lipseste stikerul de pe coada zx-6r, si cel de deasupra semnalizarii fata cu 636.

stikerul kawasaki de pe rezervor stanga este fara punctul pe i in coada, pe dreapta nu se vede.

Nuanta rosie e cam departe de "pearl magma red" kawasaki.

Daca vanzatorul vrea sa refaca stikerele o sa-i fie de folos designerului poza de mai jos.

In rest arata curat, ingrijit si pregatit pentru o sedinta foto.

post-6212-12769755235574_thumb.jpg

Link la postare

Venind de la o persoana ce avea pe gsxr stiker cu rcv observatia e buna, dar in realitate:

lipseste stikerul de pe coada zx-6r, si cel de deasupra semnalizarii fata cu 636.

stikerul kawasaki de pe rezervor stanga este fara punctul pe i in coada, pe dreapta nu se vede.

Daca vanzatorul vrea sa refaca stikerele o sa-i fie de folos designerului poza de mai jos.

N-am pretins niciodata ca sunt un expert in abtzibild-uri sau stikere, a-sta nu ma-npiedica sa spun cind imi place un motor [nu toti sunt "doctori" in stikere]

Link la postare

observatii bune insa,nu am pretins si nici nu am scris ca este colorit original ,nu era greu sa mai pun si restul de stikere si crede-ma ca stiam de ele, insa eu l-am facut sa-mi placa mie,nu sa creada lumea ca e original,probabil punctul de la i s-a speriat si a sarit de pe motor in mers ca nu l-am mai gasit

Link la postare

636 CM3,AN 2005,28000KM,130CP-,,FILTRU KN,MANETE,SUPORT NR RIZOMA,BUJII IRIDIUM,CAUCICURI RULATE PUTIN,FILTRU SI ULEI SCHIMBAT,RAR 2012 STARE TEHNICA SI ESTETICA IREPROSABILA,SAU SCHIMB CU KTM PESTE 300 CM3 DUPA 2001,TEL 0746325747 ALBA IULIA

daca iti place spunemi ce diferenta ai mai vreahttp://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzari-motociclete-second-hand--ktm-525%20exc%20supermoto-din-2005-310674.html

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.