Mergi la conţinut

Seawolves Fililala Tulcea


Recommended Posts

Am auzit ca Seawolves si-a facut o filiala si la Tulcea...este adevarat?

Sint citiva baieti din Tulcea care vor sa adere...la aceasta filiala...inclusiv eu!clapping.gif

Salut! Nu e filiala, e punct de lucru. Si daca vrei sa faci parte din asta, zii cum poti fi contactat. Este mare nevoie de oameni adevarati intr-o asa organizatie. Multumim ca ne-ai remarcat si poate vom avea ocazia sa vb si direct. Numai bine.

RESPECT!

...Astia.......mah ...nu se poateeeee....incrediiibillll .....

Ce e asa de incredibil parcalabule?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Nu e filiala, e punct de lucru. Si daca vrei sa faci parte din asta, zii cum poti fi contactat. Este mare nevoie de oameni adevarati intr-o asa organizatie. Multumim ca ne-ai remarcat si poate vom avea ocazia sa vb si direct. Numai bine.

RESPECT!

Ce e asa de incredibil parcalabule?

Ptr lucruri directe,stii unde ma gasesti....si ca fapt divers...cu ce se ocupa acest punct de lucru...ar fi bine sa stim,nu cred ca va ascundeti ideiile...

Este rindul tau...sah!

Dupa cum scrii,te dai mare membru in punctul de lucru...firma mama ti-a dat voie?

Sint bine venite asfel de raspunsuri...din partea membrilor,ele explica potenta lor,a membrilor...

Astept sa vad cum vei fi luat la intrebari de firma mama (seawolves)...ca ea nu permite sa-i folosesti numele si sa vb in numele ei!scout_en.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca vreti sa mutati circul aici ,problema este ca nu prea aveti audienta in zona asta .

Iancule as putea sa-ti raspund punctual si argumentat la toate minciunile tale infantile ,asa cum am mai facut-o si pe alte forumuri ,dar deja ma plictisesti ,asa ca propun sa ne intalnim undeva intr-un loc public si sa discutam ca niste oameni civilizati despre asa zisele tale acuze .Mentionez ca eu am sa vin cu Felix in calitate de fost membru fondator al clubului despre care vorbesti ,la fel poti veni si tu cu cine poftesti ,astept sa-mi confirmi data si ora .

PS - pentru cine este interesat despre filiala Seawolves Tulcea ,si eventual despre procedurile de aderare ,invitam acele persoane la intalnirile noastre saptamanale din fiecare vineri de la Moara cu noroc ,ora 20 ; din tastatura nu se face treaba .

Salutare ,daca mai aveti chef de joaca pe aici ,nu va mai deranjez .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca vreti sa mutati circul aici ,problema este ca nu prea aveti audienta in zona asta .

Iancule as putea sa-ti raspund punctual si argumentat la toate minciunile tale infantile ,asa cum am mai facut-o si pe alte forumuri ,dar deja ma plictisesti ,asa ca propun sa ne intalnim undeva intr-un loc public si sa discutam ca niste oameni civilizati despre asa zisele tale acuze .Mentionez ca eu am sa vin cu Felix in calitate de fost membru fondator al clubului despre care vorbesti ,la fel poti veni si tu cu cine poftesti ,astept sa-mi confirmi data si ora .

PS - pentru cine este interesat despre filiala Seawolves Tulcea ,si eventual despre procedurile de aderare ,invitam acele persoane la intalnirile noastre saptamanale din fiecare vineri de la Moara cu noroc ,ora 20 ; din tastatura nu se face treaba .

Salutare ,daca mai aveti chef de joaca pe aici ,nu va mai deranjez .

Uau... uau...ce atitudine de lup...(IUDA) ,vb lui carabulea... http://forum.seawolves.ro/viewtopic.php?p=8535#8535 (veverita)....deci sa fie vineri....02-iulie-2010...vineri...o sa venim citiva...ca vinerea trecuta tocmai plecati!

Sa ne scrii cu ce acte trebuie sa venim...

Sa vb cu victor ....sa va serveasca cum trebuiegiljotiini.gif ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

opa.... au aparut transformerii .....si au glume in program....

Din pacate dati un nume rau intalnirilor moto...in orasul asta

...va recomand intalniri MISA cu voi in centrul spiralei!!!

Cat despre Seawolfes ...ii felicit pt ca l au tinut pe Cuba 2 ani la intalniri ...iar pe voi v au acceptat in 6 luni .Nasol cand scazi standardul,poate nu ar fi treuit sa se grabeasca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

opa.... au aparut transformerii .....si au glume in program....

Din pacate dati un nume rau intalnirilor moto...in orasul asta

...va recomand intalniri MISA cu voi in centrul spiralei!!!

Cat despre Seawolfes ...ii felicit pt ca l au tinut pe Cuba 2 ani la intalniri ...iar pe voi v au acceptat in 6 luni .Nasol cand scazi standardul,poate nu ar fi treuit sa se grabeasca.

Bai Racheta Alba din '82... aici ai fost chiar simpatic...auzi...standarde scazute...tocmai tu vorbesti (scrii) despre standarde? rofl.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Racheta Alba din '82... aici ai fost chiar simpatic...auzi...standarde scazute...tocmai tu vorbesti (scrii) despre standarde? rofl.gif

:) ---sa inteleg ca esti un pic daltonist cu capu' ma cosmaru vanatorului...

BAI ..saI ii "ZICI LU TACTU; LU MATA" --SI TE ROG ..NU TE SUPARA ...CA AM SCRIS ASA --DAR INCERC SA MA COBOR LA STANDARDELE TALE ....

POATE E MAI EVIDENTA DIFERENTA DE STANDARD SI VEI INTELEGE SI TU CA " BAI" ...SI TOALETE SUNT PLINE CU RAHATI PLUTITORI .. .(sa mai zic continuarea?)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa!!! La Racheta s-a aprins fitilul...ai grija sa nu decolezi si sa faci "poc" intr-o multime de stelute(de ce culoare vrei tu).

In alta ordine de idei, "domnule" Racheta, imi cer scuze ca v-am inoportunat cu apelativul "bai". Nu a fost cu rea vointa, era doar o forma de apelare mai familiara. Am gresit si recunosc. Imi cer scuze din nou si promit sa am de acum incolo mare grija la modul cum ma adresez dvs. Va multumesc pentru intelegere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Im place ca macar incepi sa mirosi locul unde trebuie sa pupi .... !!! DESI NU VA PERMIT DOMNULE FREDDY DE PE ELM STREET !!!

tv_horror.gif

IN ALTA ORDINE DE IDEI ..CUNOSC PERSONAL UN TARAN CARE VORBESTE ASA

Si altceva ca va mai place domnule Racheta(in afara de pupat)? Sau sunteti incepator si va limitati la atat deocamdata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc ca poate n ai auzit de intrebari fara raspuns ......

Apropo de astfel de intrebari ..sunt convins ca identitatea ta este ....o enigma !

spre deosebire de rock _ 46 sau _et1982 ,

ideea e ca n ai coaie si te ascunzi dupa ..moara cu noroc la categoria pulifrici pupincuristi ..daca aveai coaie ...jucai la o alta categorie.

Iti urez joc de mana des si sarbatori fericite ...

PS : Daca tot doresti sa inveti sa te exprimi corect , ai fi putut ( daca aveai minimul de educatie ) scrie Ce intreb eu si ce raspundeti DVS ...! pastrand si forma buzelor pregatita pentu asazisul ochi ...maro!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc ca poate n ai auzit de intrebari fara raspuns ......

Apropo de astfel de intrebari ..sunt convins ca identitatea ta este ....o enigma !

spre deosebire de rock _ 46 sau _et1982 ,

ideea e ca n ai coaie si te ascunzi dupa ..moara cu noroc la categoria pulifrici pupincuristi ..daca aveai coaie ...jucai la o alta categorie.

Iti urez joc de mana des si sarbatori fericite ...

PS : Daca tot doresti sa inveti sa te exprimi corect , ai fi putut ( daca aveai minimul de educatie ) scrie Ce intreb eu si ce raspundeti DVS ...! pastrand si forma buzelor pregatita pentu asazisul ochi ...maro!

Identitatea mea nu e importanta, pentru simplul fapt ca si daca va spun ca ma cheama Popescu oricum nu are nici o relevanta. Va cunosc oricum si pe voi, si pe ei. Asa cum vorbiti cu mine puteti considera ca vorbiti cu orice motociclist, din Tulcea sau de aiurea, membru sau nemembru al "celebrei" fratii. Am sperat ca daca sunt neutru ca si apartenenta, din discutiile cu voi, pot trage o concluzie care sa ma lamureasca cu privire la un conflict care nu ar trebui sa existe intr-un oras ca Tulcea. Eventual gasirea unei solutii. Din pacate observ ca cu voi nu se poate discuta civilizat si la obiect.

Asa cum ma asteptam (desi speram sa ma insel) in momentul in care s-au consumat argumentele si replicile, recurgeti la ce stiti voi mai bine...injurii, cuvinte malitioase, "muschi" din tastatura. Nu am sa raspund provocarilor voastre, pentru ca ele provin din frustrarile unor oameni mici, cu un orizont limitat. Trist.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Identitatea mea nu e importanta, pentru simplul fapt ca si daca va spun ca ma cheama Popescu oricum nu are nici o relevanta. Va cunosc oricum si pe voi, si pe ei. Asa cum vorbiti cu mine puteti considera ca vorbiti cu orice motociclist, din Tulcea sau de aiurea, membru sau nemembru al "celebrei" fratii. Am sperat ca daca sunt neutru ca si apartenenta, din discutiile cu voi, pot trage o concluzie care sa ma lamureasca cu privire la un conflict care nu ar trebui sa existe intr-un oras ca Tulcea. Eventual gasirea unei solutii. Din pacate observ ca cu voi nu se poate discuta civilizat si la obiect.

Asa cum ma asteptam (desi speram sa ma insel) in momentul in care s-au consumat argumentele si replicile, recurgeti la ce stiti voi mai bine...injurii, cuvinte malitioase, "muschi" din tastatura. Nu am sa raspund provocarilor voastre, pentru ca ele provin din frustrarile unor oameni mici, cu un orizont limitat. Trist.

bunule coleg...tu intelegi ce scrii...sau mai bine spus,intelegi limba romana?

trist este faptul ca folosesti cuvintele "orizont limitat"...

ce om mare te crezi de nu ai limita la orizontul tau...sau te contarzici...esti fara margini...cu adevarat trist!

te asteptai la tot ce s-a intimplat...

daca tot zici tu ca ne stii....cum naiba de s-a ajuns aici...poate ne ajuti tu sa intelegem si noi situatia...pe bune!

incearca sa te mai faci de ris o data...ce mai conteaza...si asa esti un nimeni,cine te stie....succesuri!gathering.gif

nu te mai chinui cu replici...uite aici... http://www.pro-bike....ndpost&p=370051

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bunule coleg...tu intelegi ce scrii...sau mai bine spus,intelegi limba romana?

trist este faptul folosesti cuvintele "orizont limitat"...

ce om mare te crezi de nu ai limita la orizontul tau...sau te contarzici...esti fara margini...cu adevarat trist!

te asteptai la tot ce s-a intimplat...

daca tot zici tu ca ne stii....cum naiba de s-a ajuns aici...poate ne ajuti tu sa intelegem si noi situatia...pe bune!

incearca sa te mai faci de ris o data...ce mai conteaza...si asa esti un nimeni,cine te stie....succesuri!gathering.gif

nici macar nu are rost sa ma obosesc sa-ti explic ce inseamna sintagma "orizont limitat" . Dar o definitie grosiera, neacademica poti obtine analizandu-te pe tine...

...asta e...am mai scris odata...m-am mai facut de ras odata...imi asum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici macar nu are rost sa ma obosesc sa-ti explic ce inseamna sintagma "orizont limitat" . Dar o definitie grosiera, neacademica poti obtine analizandu-te pe tine...

...asta e...am mai scris odata...m-am mai facut de ras odata...imi asum.

ok...te-am inteles...asfalt uscat si respect!mult!thumbdown.gif

daca tot imi scrii mie,mai bine incearca pe mess....sa nu mai vada lumea ce prostii scrii...nu crezi?!

mars ma!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok...te-am inteles...asfalt uscat si respect!mult!thumbdown.gif

daca tot imi scrii mie,mai bine incearca pe mess....sa nu mai vada lumea ce prostii scrii...nu crezi?!

mars ma!

Lasa sa vada lumea, ca mie nu imi e rusine cu ce scriu, si nici nu ma feresc de ochii altora. Daca sunt sau nu prostii, lasa lumea care citeste sa hotarasca. Ca tu nu ai cum...ca esti prea mic. Si am scris numai ca raspuns la posturile tale. Cand vei inceta sa mai scrii, atunci nici eu nu ma voi mai face de ras. Pana atunci ...imi asum rusinea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa sa vada lumea, ca mie nu imi e rusine cu ce scriu, si nici nu ma feresc de ochii altora. Daca sunt sau nu prostii, lasa lumea care citeste sa hotarasca. Ca tu nu ai cum...ca esti prea mic. Si am scris numai ca raspuns la posturile tale. Cand vei inceta sa mai scrii, atunci nici eu nu ma voi mai face de ras. Pana atunci ...imi asum rusinea...

normal....ptr ca esti un nimeni...clapping.gif ...mars ma!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coios pulifricul care se ascunde in cosmarul nick-ului tau ...

:) ...in rest no comment deja e ... prea frustrat ...n are argumente ..plange ca e mic si se plafoneaza repede ...

Eu recomand in acest caz accesorii moto de mii de euro si sezonul urmator sa iti vinzi trotineta pentru ca descoperi ca ciuparul nu e de tine si sa te reprofilezi pe coclauri ca asa ai vazut tu ca e frumos!!!!...auileu vorbeam de fostul rebel naparlit ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coios pulifricul care se ascunde in cosmarul nick-ului tau ...

:) ...in rest no comment deja e ... prea frustrat ...n are argumente ..plange ca e mic si se plafoneaza repede ...

Eu recomand in acest caz accesorii moto de mii de euro si sezonul urmator sa iti vinzi trotineta pentru ca descoperi ca ciuparul nu e de tine si sa te reprofilezi pe coclauri ca asa ai vazut tu ca e frumos!!!!...auileu vorbeam de fostul rebel naparlit ...

Stai ma ...sa-i creasca dintii...sa-i dea starnescu una-n ei! kewlpics.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ma ...sa-i creasca dintii...sa-i dea starnescu una-n ei! kewlpics.gif

Bai ce mi-ati zis-o de data asta...nu mai am cuvinte...auzi tu...pulifrici...l-ai mai folosit odata termenul asta...cred ca iti place...si alalalt...cata sclipire...ce replici pline de substrat...ce intelesuri ascunse...ce retorica...am zis eu...monument nu alta...

Cu asta inchei pe seara asta. Pe maine. Spor la scris! O noapte frumoasa!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...