Mergi la conţinut
Autentifica-te  
rock46hunt

Seawolves Fililala Tulcea

Recommended Posts

BAsinel , pupatul in cur meseria ta de aur . Constanta iti va face statuie tie dar din kakat...

Hogea nu mai are loc in parcuri pt tine ....

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

BAsinel , pupatul in cur meseria ta de aur . Constanta iti va face statuie tie dar din kakat...

Hogea nu mai are loc in parcuri pt tine ....

Si ce ma, te oftici ca tu nu o sa ai nici macar asta? Macar mie imi va face, spre deosebire de tine care nu ai nici o sansa sa fii luat vreodata in seama.Mai stii altceva in afara de cur, kakat si altele asemenea? Te simti viteaz in gasca voastra de nulitati? Poate iti face "fenomenu'" si tie o statueta macar, sa o tii pe noptiera si sa te zgaiesti la ea in noptile in care nu poti sa dormi de grija altora.

Link la postare

Oooooo, lume noua! Ce faci, tinere, nu ti-a priit "luna" de miere si cauti descarcare? Te mananca vad...nu te-ai potolit de luat bobarnace, vrei runda a 2-a...succes! Apropos, super ochelarii aia pe chelie la starea civila...si camasa de firma...si cravata...mai ales cravata...ai fost cool, ce hotarat ai spus "Da"...bravo!!

Lasand la o parte "caterinca" iti urez sa fie intr-un ceas bun si "casa de piatra".

P.S. De ce nu pui la semnatura tot art. 30 din constitutie? Sau macar aliniatul (6)?

P.S. 2. Tinere, daca ai ceva sa imi comunici, scrie aici, ca nu ma feresc de nimeni. Faptul ca nu mai ai cuvinte aici si ai inceput sa ma injuri postand la profil nu te face sa fii nici mai "smecher" nici mai destept, nici mai om, si nici nu ma ating, pentru ca ceea ce scrii nu izvoraste din inteligenta. Doar ca periodic trebuie sa intru sa vad ce mai e pe acolo, si dau de tampeniile tale, si pierd timp citind aberatiile tale, cand as putea face ceva mult mai contructiv. Repet, orice ai de zis, (daca mai poti zice ceva inteligent si coerent) zi aici, ca nu e secret. Daca nu, taci si vezi-ti de noua ta viata de cap de familie...alegerea iti apartine. Numai bine!

Link la postare

Interesant topic.vad ca baietii din tulcea n-au loc unul de altul.de ce va certati,eu nu inteleg.trebuie sa fii intr-un club daca ai motor?nu cred.este o pasiune comuna si atata.daca ne si f.tem in gura unii pa altii,ne mai plangem ca ne f.t altii in gura cand ne vad pe strazi.ma rog,daca asa ganditi,e problema voastra.sau poate sunt asa multi motociclisti in tl si nu se stie.bafta.

Link la postare

am citit topicul si am intzeles asa: niste tipi din tulcea isi dau la gioale. ce funny! :thumbdown:

Vezi ca nu a fost greu...esti capabil...:yahoo:

Oooooo, lume noua! Ce faci, tinere, nu ti-a priit "luna" de miere si cauti descarcare? Te mananca vad...nu te-ai potolit de luat bobarnace, vrei runda a 2-a...succes! Apropos, super ochelarii aia pe chelie la starea civila...si camasa de firma...si cravata...mai ales cravata...ai fost cool, ce hotarat ai spus "Da"...bravo!!

Lasand la o parte "caterinca" iti urez sa fie intr-un ceas bun si "casa de piatra".

P.S. De ce nu pui la semnatura tot art. 30 din constitutie? Sau macar aliniatul (6)?

P.S. 2. Tinere, daca ai ceva sa imi comunici, scrie aici, ca nu ma feresc de nimeni. Faptul ca nu mai ai cuvinte aici si ai inceput sa ma injuri postand la profil nu te face sa fii nici mai "smecher" nici mai destept, nici mai om, si nici nu ma ating, pentru ca ceea ce scrii nu izvoraste din inteligenta. Doar ca periodic trebuie sa intru sa vad ce mai e pe acolo, si dau de tampeniile tale, si pierd timp citind aberatiile tale, cand as putea face ceva mult mai contructiv. Repet, orice ai de zis, (daca mai poti zice ceva inteligent si coerent) zi aici, ca nu e secret. Daca nu, taci si vezi-ti de noua ta viata de cap de familie...alegerea iti apartine. Numai bine!

batrine...care este problema ta?daca nu ai loc de mine,vino si dama la o parte daca tot le stii tu pe toate...dar stii bine ca nu o faci decit aici,ascuns...

bobirnace....:blahblah1: tu nu esti in stare de asa ceva:tongue:

referitor la chelia mea...cu prima ocazie cind o sa ai curajul sa ma intilnesti am sa ti-o arat si pe cealalta...fara ochelari...lasind caterinca cum spui tu,iti multumesc ptr urari si iti doresc sa vii sa bem o cafea si sa nu te mai dai asa rotund ca nu-ti sta bine...asta daca vei avea curaj....si nu vei mai fi un necunoscut....ce zici?

referitor la luna mea de miere...nu am facuto....au fost doar 2 saptamini...de care tu nu vei avea parte niciodata...ptr ca nu poti! vezi aici...

http://www.danube-rebels.ro/viewtopic.php?f=2&t=341

si nu in ultimul rind,i-am descoperit si pe seewolves tulcea,care va invita la o petrecere... http://motociclism.ingalati.net/viewtopic.php?f=2&t=1789 :scooter:

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.