Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

lau_bv_23

vand Vand Yamaha R1 An Fabricatie 2005

Recommended Posts

frumos tare....ar trebui sa se uite ciufutii aia care sunt pe forum...vreo 2...care cer pe 600rr 2005 5300-5600-5800..sa vada la ce pret e r1 2005...care e mult peste ale lor...bafta la vanzare

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot zici ca accepti orice test uite ca il fac eu :biggrin:

In anii cand am mers cel mai putin tot n-am reusit sa nu dau gata 3000 pe an. In 5 ani se fac 15000. Motoreta asta cum a reusit doar jumatate?

Link la postare

Daca tot zici ca accepti orice test uite ca il fac eu :biggrin:

In anii cand am mers cel mai putin tot n-am reusit sa nu dau gata 3000 pe an. In 5 ani se fac 15000. Motoreta asta cum a reusit doar jumatate?

Hm eu am mers doar 1000 intr-un an :scooter: . I-o fi mers cu spatele...oricum moto e frumoasa, spor la vanzare !

Link la postare

bai fratilor....fiecare face cati km poate....dar daca vreti sa cumparati un motor...faceti un tester,,,costa in jur de 25-30 euro...si va convingeti daca km sunt reali sau nu...bafta si asfalt uscat!!!

Link la postare

bai fratilor....fiecare face cati km poate....dar daca vreti sa cumparati un motor...faceti un tester,,,costa in jur de 25-30 euro...si va convingeti daca km sunt reali sau nu...bafta si asfalt uscat!!!

E distanta mare pana la Braila, hm...firele de internet lungi...trei luni pan vezi postul, alte trei pana primim raspunsul la Capitala, mda, ai dreptate 6 luni. Si da, e o idee buna. Vom face un test. Ne auzim la vara :D

Scuze, am sarit un an !!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.