Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

nchivu

vand Casca

Recommended Posts

Vand casca probiker , a fost vopsita ca am vopsit si motorul, folosita 2luni de catre pasager deci practic nefolosita viziera se prezinta in conditii bune interiorul este detasabil, Casca este culoarea negru mat

Casca a fost 3 mil juma noua de la louis cumparata in august , In pret intra si saculet de protectie si o plasa elastica pentru montarea castii pe locul pasagerului(500 de mii a fost)

Un pret ar fii cam 2 mil negociabil in limta bunui simt negociabilpost-27861-12771276238753_thumb.jpgpost-27861-12771276397527_thumb.jpg

Nu vrea nimeni o casca?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand casca probiker , a fost vopsita ca am vopsit si motorul, folosita 2luni de catre pasager deci practic nefolosita viziera se prezinta in conditii bune interiorul este detasabil, Casca este culoarea negru mat

Casca a fost 3 mil juma noua de la louis cumparata in august , In pret intra si saculet de protectie si o plasa elastica pentru montarea castii pe locul pasagerului(500 de mii a fost)

Un pret ar fii cam 2 mil negociabil in limta bunui simt negociabilpost-27861-12771276238753_thumb.jpgpost-27861-12771276397527_thumb.jpg

Nu vrea nimeni o casca?

ce marime?daca ai putea zice si in cm ar fi perfect. sal!

Link la postare

Imi cer scuze ca am uitat sa specific este marimea S dar am carat si pasageri care purtau M si nu ii jena.

Inca sta dejaba casca ca m-am lasat de acest sport. Pretul este de criza avand in vedere caci casca este aproape nepurtata.

up!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.