Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

geve

vand Vand/schimb 600Rr - 2004

Recommended Posts

Vand sau schimb 600RR an de fabricatie 2004, km efectuati : 19600, stare foarte buna, accept variante moto + diferenta (prefer naked sau enduro-supermoto), o sa pun cateva poze facute cu telefonul, curand o sa ii pun si poze in calitatea mult mai buna.

Pret: 3600 E

Telefon : 0721.606.289

Messenger : g3ve

Va rog nu insistati aiurea cu posturi de genul " ofer 2300 E ca atat am eu si daca vrei bine sau te miri ce alte prostii offtopic"

Cei care sunt intradevar interesati ii rog sa ma sune si sa stabilim o intalnire sa vada live motorul, nu vreau sa existe discrepante cum se intampla deseori intre poze si realitate.

PS: da stiu ca in primele poze apar semnalele mari iar ulterior cele mici, e aceasi motor, i-am schimbat semnalele

Multumesc.

post-27598-12772142286458_thumb.jpg

post-27598-12772142563111_thumb.jpg

post-27598-12772143002907_thumb.jpg

post-27598-1277214370461_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu e cumva 2003??schema de culori cu coditza rosie e fabricatie 2003...din cate stiu, in 2004 era cu coada neagra...din cate stiu eu...bafta..oricum e pret bun..daca e ok motoru....si arata si bine;)succes la vanzare

Link la postare

nu e cumva 2003??schema de culori cu coditza rosie e fabricatie 2003...din cate stiu, in 2004 era cu coada neagra...din cate stiu eu...bafta..oricum e pret bun..daca e ok motoru....si arata si bine;)succes la vanzare

Doar ce am zis mai sus, va rog fara comentarii de genul si deja s-a inceput, multumesc frumos pentru urari, e 2004 si merge foarte oke !

Multumesc frumos, o zi placuta

Link la postare

Vand sau schimb 600RR an de fabricatie 2004, km efectuati : 19600, stare foarte buna, accept variante moto + diferenta (prefer naked sau enduro-supermoto), o sa pun cateva poze facute cu telefonul, curand o sa ii pun si poze in calitatea mult mai buna.

Va rog nu insistati aiurea cu posturi de genul " ofer 2300 E ca atat am eu si daca vrei bine sau te miri ce alte prostii offtopic"

Cei care sunt intradevar interesati ii rog sa ma sune si sa stabilim o intalnire sa vada live motorul, nu vreau sa existe discrepante cum se intampla deseori intre poze si realitate.

PS: da stiu ca in primele poze apar semnalele mari iar ulterior cele mici, e aceasi motor, i-am schimbat semnalele

Multumesc.

Salut, te intereseaza un schimb cu o Honda CBR929 RR Fireblade in stare foarte buna?

post-9733-12773771082285_thumb.jpg

Link la postare

Multumesc.

schimb cu ktm?

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-ktm-525%20exc%20supermoto-din-2005-279557.html

Link la postare

Salut, te intereseaza un schimb cu o Honda CBR929 RR Fireblade in stare foarte buna?

salut man, nu mai vreau supersport...caut naked,enduro-supermoto.

thx frumos, frumoasa motoreta ia,bafta la vanzare

Link la postare

salut man, nu mai vreau supersport...caut naked,enduro-supermoto.

thx frumos, frumoasa motoreta ia,bafta la vanzare

multumesc, bafta la vanzare si tie.

UP!

Link la postare

Link la postare

salut man, sorry nu e chiar pe gustul meu, daca ar fi fost er6n ar fi fost super.

Bafta la vanzare, multumesc frumos.

Salut!

Esti interesat de un schimb cu Suzuki SV650S - 2003? Modelul pe injectie

Salutare, imi pare rau, nu imi place, am mai avut ceva oferte de la diversi prieteni cu sv insa nu prea ma incanta.

Multumesc foarte frumos.

Salut.

Schimb cu http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=71769 + diferenta te intereseaza?

Daca da, trimite-mi te rog prin PM la ce diferenta te gandesti.

Multumesc,

Alin

]

Imi pare rau este mult prea veche, multumesc frumos pentru oferta,bafta la vanzare.

sus cu ea !

Accept schimburi cu naked, enduro-supermotor + diferenta

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.