Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

coxanelu

vand Kawa Zx10 2008

Recommended Posts

akrapo full, aprox 10 mii km....mobra super mega impecabila, radiata de la leasing ,cumparatorul va fi primul proprietar

0729 580 080 , pret final 5800 EUR!!!!

post-31-12773823780474_thumb.jpg

post-31-12773823851811_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

5800??? :russian_roulette: Noua nouta costa 14.019 euro cu tva. Si asta e acelasi model, in aceeasi stare ca si una noua, doar ca e diferenta de 1-2 ani intre ele. Si mai e o diferenta... asta are full akra :thumbup1:

Link la postare

5800??? :russian_roulette: Noua nouta costa 14.019 euro cu tva. Si asta e acelasi model, in aceeasi stare ca si una noua, doar ca e diferenta de 1-2 ani intre ele. Si mai e o diferenta... asta are full akra :thumbup1:

baiatul a luat un 1000rr nou si asta sta degeaba, nu este a mea...fac si eu o spaga :D

Link la postare

akrapo full, aprox 10 mii km....mobra super mega impecabila, radiata de la leasing ,cumparatorul va fi primul proprietar

0729 580 080 , pret final 5800 EUR!!!!

Schimb cu ce am eu la vanzare merge?, asa poate sa aibe din categorii diferite si pentru situatii diferite!! :drunk:

Link la postare

Schimb cu ce am eu la vanzare merge?, asa poate sa aibe din categorii diferite si pentru situatii diferite!! :drunk:

nicht...schimba doar cu enduro + diferenta de bani...enduro din gama exc/wr 200/250/400 cmc

Link la postare

nicht...schimba doar cu enduro + diferenta de bani...enduro din gama exc/wr 200/250/400 cmc

Vineri,23 iulie ajung in tara.Iti ofer 6000 de euro daca motorul e ok..dar probabil se vinde pana atunci.Bafta

Link la postare

e vorba de mobra care sta in fata la p19 in regie?

pot oferi un bmw K1200LT cu abs. Daca este interesat proprietarul, ma poti cauta!.

Link la postare

e vorba de mobra care sta in fata la p19 in regie?

pot oferi un bmw K1200LT cu abs. Daca este interesat proprietarul, ma poti cauta!.

cred ca acolo o tine...este interesat doar de bani sau schimb cu enduro ( dupa 2005) + diferenta :)

Link la postare

Astia au baut bere pana n-au mai avut bani si dupa aia a zis unu ca vinde motoreta ca sa fie de bautura si-n uichend :biggrin:

Atentie mare vin caldurile , creste pretul berii :))))

Link la postare

La ce viteza au luat preturile cred ca pana in iarna o sa fie mai scumpa o bicicleta decat un ZX10R .

Daca si motoreta asta sta mai mult de 3-4 zile la vanzare ... este mai mult decat evident ca trebuie sa emigram toti ...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.