Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

onx87

vand Kawasaki Ninja Zx6Rr

Recommended Posts

Se vinde Kawasaki Ninja Zx6RR,anul 2005,6000km,cauciucuri Dunlop Qualifier RR,revizie filtre,ulei schimbat.Pret 4200e negociabil!URGENT! Telefon: 0765674494

Se vinde Kawasaki Ninja Zx6RR,anul 2005,6000km,cauciucuri Dunlop Qualifier RR,revizie filtre,ulei schimbat.Pret 4200e negociabil!URGENT! Telefon: 0765674494

UPPPPPPPPP!!!!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Ai montat guma fata corect pana acum? Moto a fost accidentata? A fost cumparata de noua sau importata din afara?

Sunt interesat. Multumesc.

Link la postare

Ai montat guma fata corect pana acum? Moto a fost accidentata? A fost cumparata de noua sau importata din afara?

Sunt interesat. Multumesc.

Salut,motorul nu este al meu,este al unui prieten,daca esti interesat da-i un telefon si vezi ce si cum!e cosmote numarul,chiar asa de scump sa dai un telefon?Bafta! :thumbup: UP!!!!

Link la postare

Nu e deloc scump pentru ca eu oricumvorbesc gratis in orice retea. :) Insa am vazut anuntul la ora 11 fara 10 seara si am ales sa pun o intrebare pe forum decat sa deranjez cu un telefon la ora aceea. Intre timp m-am lamurit si cu prietenul tau. Se pare ca nu avea chef sa raspunda la multe intrebari desi eram real interesat de motocicleta. Ii doresc bafta la vanzare.

Oricum, la ritmul in care mi-a spus ca ii suna telefonul pentru anuntul asta (20 de telefoane pe zi) cred ca trebuia sa o fi vandut pana acum.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.