Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Recommended Posts

felicitari...este cel mai frumos varadero de pe site...din pacate insa si cel mai scump(dar ma rog un pret normal pt 2009,miar si accesorizat)

daca te gandesti la un schimb cu diferenta din partea mea ma anunti,sau poate vand eu moto inaintea ta....moto mai ieftin ai sansa sa revinzi mai usor

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/72354-vand-kawasaki-z10002008-pret-de-750/

post-24331-029731200 1278842711_thumb.jp

post-24331-068996500 1278842734_thumb.jp

post-24331-064441800 1278842755_thumb.jp

post-24331-002588500 1278842775_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

:scooter:

felicitari...este cel mai frumos varadero de pe site...din pacate insa si cel mai scump(dar ma rog un pret normal pt 2009,miar si accesorizat)

daca te gandesti la un schimb cu diferenta din partea mea ma anunti,sau poate vand eu moto inaintea ta....moto mai ieftin ai sansa sa revinzi mai usor

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/72354-vand-kawasaki-z10002008-pret-de-750/

Link la postare

piatza este la pamant, din cauza crizei. nici cele ieftine nu se vand. nu e deci vina ta, oricine stie ca reducerea ce o oferi este consistenta, dar... n-are lumea bani. bafta la vanzare!

Link la postare

piatza este la pamant, din cauza crizei. nici cele ieftine nu se vand. nu e deci vina ta, oricine stie ca reducerea ce o oferi este consistenta, dar... n-are lumea bani. bafta la vanzare!

Nu toata lumea e amarata. Sunt o gramada care au banii astia ptr o astfel de mobra, dar probabil ca fiind aproape sfarsit de sezon, se mai consulta , se mai gandesc, sau pot sa se abtina pana la primavara cu speranta ca o sa cumpere o asfel de motocicleta cu 5 lei.

Asta e!

Link la postare

up

Daca te hotarai cand ne-am intalnit, aveai 5000E si o mobra impecabila. Asta e, dar e chiar ciudat ca nu reusesti sa o vinzi, e super misto. Bafta la vanzare

Link la postare

up

Daca te hotarai cand ne-am intalnit, aveai 5000E si o mobra impecabila. Asta e, dar e chiar ciudat ca nu reusesti sa o vinzi, e super misto. Bafta la vanzare

Merci frumos!

Singura mea problema vis-a-vis de motocicleta ta era faptul ca nu mi se potrivea.

Motorul tau este super, si chiar am vazut niste filmulete cu yamaha XT care faceau inconjurul lumii.

La mine, confortul trebuie sa primeze si nu sunt genul care sa merg pe off road.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.