Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Recommended Posts

Poza nu-i suficient de relevanta! Poza va alimenta zvonurile care circula pe net... ca ai "reisarit-o" in cadrul initiativei mentorului Cesar! Pana o vinzi, propun sa mai dam o tura cu mobrele la munte, ca cine stie cand iti iei tu alta si vara-i scurta!

Acum pentru ca suntem prieteni nu pot sa laud fieru', s-ar putea interpreta nefericit... Potențialii cumparatori pot vedea prin intermediul propriilor ochi despre ce e vorba!

Bafta la vânzare!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaa, nu prea misca! :P

Reclama e sufletul comertului. In cazul de fata se pare ca nu e una stralucita, scoate-o la vanzare si pe alte site-uri.

Sau ar trebui s-o dai gratis si sa te obligi in fata cumparatorului, ca intretinerea mobrei, in primul an, cade in sarcina ta. :rofl:

Asta pentru a garanta ca mobra o sa arate si o functioneze ca pana in prezent.

Sa inteleg ca nici scolile moto nu mai au atatia absolventi ca in anii trecuti...

Cunosc mobra, va recomand s-o vedeti si testati! Merita.

Bafta

Link la postare

Da, dar la un pret real, daca vrei sa faci o propunere realista o astept la telefon sau PM. am revenit din vacanta, se poate vedea mobra oricand.

sus

O oferta serioasa cineva ?

pret nou - - doispe sute :)

Inca te astept .. sa vezi ,poate ''ne prindem'' la vo treba!

Link la postare

motoreta este la un pas de a fi impecabila ( aci vorbesc de a mea) si totusi o dau intr-un pret realist. Eu nu ma grabesc sunt deschis la sugestii Realiste.

confirm. cunosc motoreta, merge super si arata impecabil, este bine intretinuta, ca dovada ca in preajma vanzarii omul ii face revizie de 100 de eur... recomand.

Link la postare

WOW

Ti-a sincronizat Padure polizoru'..., inseamna ca trebuie sa te tii bine de ea acum!

Ciudat, la cum arata si la cum functioneaza nu ai dat-o inca. Posibil sa fi cazut piata in halul asta?!

In uichend cu ce ai de gand sa mergi la plimbare? :scooter:

Cu banditu' sau mobra pe care ti-ai gasit-o?

Link la postare

Salutare,ai timp maine sa arunc un ochi la ea??Caut o mobra pt un prieten incepator si imi place mobra ta!!!0766568303 astept raspuns.O seara buna!!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.