Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

razvan_denis

cumpăr Cumpar Casca Enduro Cu Viziera

Recommended Posts

la comanda(cu avans inainte)oricare din cele 3 modele de casca,in max 10 zile.optional,cu viziera fumurie...pret 120eu-175eu.

post-7430-056475200 1279552739_thumb.jpg

post-7430-012621200 1279552748_thumb.jpg

post-7430-031188000 1279552756_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

la comanda(cu avans inainte)oricare din cele 3 modele de casca,in max 10 zile.optional,cu viziera fumurie...pret 120eu-175eu.

Nu-mi dau seama de cine sunt facute. Cu toate astea pot comenta preturile...destul de mari in conditiile in care pot sa-mi comand oricand de pe ebay sau de pe fcmoto. Uvex Enduro negru este 169 EUR + transport, ia-l ca referinta. Uvex Enduro colorate costa 650 ron in magazinele din romanica noastra prapadita. In oricare dintre variante sunt dispus sa platesc, evident, sub pretul de magazin. Repet, am acces la toate sursele dar pe moment nu am suficienti bani pentru ce vreau eu, insa nu pot sa fac nici compromisul de a-mi lua din magazin o plasticaraie ieftina.

Link la postare

nu sant plasticarii,te asigur.sant luate de la doua reprezentante de renume din madrid.. :happy: si fiecare casca ajunge la tine cu cd de prezentare(lucru pe care trebuie sa-l recunosti si tu ca e ceva destul de rar...).astea sant preturile aici.daca altii le considera mari,mie personal mi se par corecte tinand cont de calitate -pret...succes la cautare in continuare..

Link la postare

Multumesc, dar chiar nu ma intereseaza. Intr-una din poze se distinge Uvex, dar dupa cum ti-am spus nu o sa platesc pret de magazin. Si in niciun caz nu o sa dau banii fara sa vad ce cumpar si fara sa probez.

Si pentru ca am uitat sa specific, imi trebuie masura XL.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.