Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

pirs

vand Vand Ktm Exc 250 Cmc An Fab 2009

Recommended Posts

Aviz amatorilor de chilipiruri.....e din aia "de nu se poate inmatricula"

majoritatea exc-urilor nu sunt inmatriculate si nu se pot inmatricula deoarece primi properietari le-au scos semnalizarile .... etc. tot ce i-ar putea incomoda in padure . Daca motorul este in 4t va rog mul sa imi lasati un PM este exact ce caut eu daca este in 4t

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Si aia cand nu exista acte la un motor nou nout cum se numeste?

Nu stiu de ce tolereazamoderatorii asemenea anunturi.

Pentru ca moderatorii modereaza doar anunturile cu motoare de viteza. Daca apare vreun CBR fara acte este tragedie. Ba chiar si daca nu au mobrele slick-uri.

Aici insa e patria furaciunilor

Link la postare

eu nu inteleg ceva dak om vrea sa isi vanda motoru ce atatea comentari aiurea ca pana la urma nu conteaza dak e furaciune sau nu e treaba lui si cine il cumpara ,,daca as prinde as lua si eu unu k nu il iau sa ma car in oras si sa il inscriu deaaia sunt exc si crossuri pentru munti si locuri amenajate

Link la postare

eu nu inteleg ceva dak om vrea sa isi vanda motoru ce atatea comentari aiurea ca pana la urma nu conteaza dak e furaciune sau nu e treaba lui si cine il cumpara ,,daca as prinde as lua si eu unu k nu il iau sa ma car in oras si sa il inscriu deaaia sunt exc si crossuri pentru munti si locuri amenajate

Spuse pirs in nemarginita lui inteligenta.

Link la postare

..."... ca pana la urma nu conteaza dak e furaciune sau nu e treaba lui si cine il cumpara ..."... este sau nu un site al motociclistilor care se vor a fi "o mare familie" ?... hm, ar cam trebui sa conteze maxim daca e furaciune de vanzare( sau nu, caz in care imi cer scuze )pentru toti motoristii nu numai posibilului cumparator...dar la romanica noastra e valabila din ce in ce mai mult chestia cu:'' daca nu mi se intampla mie nu ma intereseaza !..breee, ce uameni!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.