Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cos75mari

vand Motociclete La Comanda Fara Avans

Recommended Posts

salut

moto zic ca o mai negociem la pret

dar daca nu lasa nimic,,la ea,,,ajunge la 2 mii acasa

dar sper ca o scoatem mai jos de atat

daca vrei detalii

intra pe id cos75mari

sunt on line cam toata ziua

respect

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Un mare UUPPP ! pentru Cosmin si pentru cei care il sprijina (salut Mari!). Multumesc pentru amabilitate si rabdare si pentru intreg efortul de a-mi aduce motocicleta pe care o doream, chiar la usa.

Acum, pentru cei care cauta o motocicleta, fie ca sunt incepatori, fie ca vor sa incerce ceva nou, probabil o piata dintr-o tara cu traditie in de-ale doua roti ar fi o solutie potrivita. Eu unul ma cam saturasem de toate ""ocaziile de aici, care fusesera ""ocazii la randul lor si cand au intrat in tara, care nu au facut decat 15.000 km si aia in garaj, sau chiar dk erau la jumatate din pretul pietei, tot nu le lua nimeni din motive aparent necunoscute. E foarte greu sa convingi romanul ca unii mai vor sa si aleaga, nu sa o ia pe cea mai ieftina sau pe cea mai accesorizata..ci pe aia care si-o doresc,chiar dk e mai ieftina, mai scumpa, mai veche sau mai noua .

Eu nu promovez piata straina, insa in semn de apreciere, le transmit celor care din varii motive nu sunt hotarati sa cumpere o motocicleta din afara sau care cauta un sprijin in domeniu, ca autorul postului poate sa va ajute sa gasiti exact moto pe care o doriti si sa ajunga la voi in cele mai bune conditii si in mod surpinzator la pretul ocaziilor din Romania sau chiar mai mic.

Inca odata, mersi Cosmin, mersi Mari ! Marius.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.