Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

alexone_pif

arhivat Yamaha R1 2008

Recommended Posts

se vinde yamaha r1 santander 2008 , 6000km , stare poerfecta optic cat si teshnik

inmatriculata, itp si acte pana in 2012...dc apucam:)))

mai multe detalii la 0726207877

pret 9500 eurici

up!!!!!!!

upp!!!!!

post-28797-087057500 1280104367_thumb.jp

post-28797-003911100 1280104390_thumb.jp

post-28797-087057500 1280104367_thumb.jp

post-28797-003911100 1280104390_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

se vinde yamaha r1 santander 2008 , 6000km , stare poerfecta optic cat si teshnik

inmatriculata, itp si acte pana in 2012...dc apucam:)))

mai multe detalii la 0726207877

pret 9500 eurici

up!!!!!!!

upp!!!!!

Link la postare

Eu nu cumpar o astfel de motoreta. cert este ca actualul proprietar intreba pe SBZ ce are modelul asta in plus fata de R1 simplu: http://www.sbz.ro/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=20889

Dupa cum vedeti, habar n-are nici de unele nici de altele :D

Link la postare

Intre timp vad ca i-au disparut semnalizarile fata, oglinzile si abtipildul cu nr 73 de pe bot! Poate s-au furat de catre "cunoscatorii" santander :laugh:

Arata bine in poze, insa pretul mi se pare mare... Mare pentru vremurile care sunt la noi in tara, poate in alta parte merita banii astia!

Link la postare

Si ai grija sa o verifici la un service Yamaha, pentru ca motocicleta asta a mai fost pusa la vanzare in Iunie de catre alt utilizator al forumului... cu 9000 de euro

Proprietarul actual se pare ca a mers cu ea 2000 de Km, si-a dat seama ca nu-i place sau ca are vreun defect si a zis sa scoata si 500 de "eurici" dupa urma distractiei... :thumbdown:

Asta e anuntul din Iunie:

/index.php/topic/71281-vandut-vand-yamaha-yzf-r1-2008-editie-limitata/page__p__366740__hl__santander__fromsearch__1#entry366740">http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/71281-vandut-vand-yamaha-yzf-r1-2008-editie-limitata/page__p__366740__hl__santander__fromsearch__1#entry366740

Link la postare

Asteptam si noi explicatii de la proprietar... Si daca nu e originala , e o replica de invidiat!! Dar daca tot e la pretul asta si se spune ca e originala, ne intereseaza si pe noi de ce nu mai are oglinzi, semnalizari, nr 73 de pe bot asa cum era la fostul proprietar, si ar mai fi o diferenta fata de un alt santander care am evidentiat-o eu in fotografiile de mai jos.

post-24476-004389100 1282836396_thumb.jp

post-24476-042988200 1282836404_thumb.jp

post-24476-004389100 1282836396_thumb.jp

post-24476-042988200 1282836404_thumb.jp

Link la postare

Asteptam si noi explicatii de la proprietar... Si daca nu e originala , e o replica de invidiat!! Dar daca tot e la pretul asta si se spune ca e originala, ne intereseaza si pe noi de ce nu mai are oglinzi, semnalizari, nr 73 de pe bot asa cum era la fostul proprietar, si ar mai fi o diferenta fata de un alt santander care am evidentiat-o eu in fotografiile de mai jos.

Link la postare

ha ha ha:))) numa cunoscatori pe aci:)))))

1 este originala

2 se poate testa ori unde ori cum cu ori cine.. cine are nedumerii sa puna 9000 jos si demontam orice:)

3 dc nu poteti dormi noaptea de faptul ca eu merg fara oglinzi si fara semnale:) mergeti la medic si lasati comentariile:))

Si ai grija sa o verifici la un service Yamaha, pentru ca motocicleta asta a mai fost pusa la vanzare in Iunie de catre alt utilizator al forumului... cu 9000 de euro

Proprietarul actual se pare ca a mers cu ea 2000 de Km, si-a dat seama ca nu-i place sau ca are vreun defect si a zis sa scoata si 500 de "eurici" dupa urma distractiei... :thumbdown:

Asta e anuntul din Iunie:

/index.php/topic/71281-vandut-vand-yamaha-yzf-r1-2008-editie-limitata/page__p__366740__hl__santander__fromsearch__1#entry366740">http://www.pro-bike....__1#entry366740

Link la postare

:laugh: ce rau ai fost... Ai sa ramai surprins daca te dai pe circuit cum Santander-ul tau de 9500 de euro cu tot cu tine la ghidon, e mancat cu fulgi cu tot de un SRAD sau alt "cazan" . Santander e o editie de colectie, nu rezista mai mult, nu fuge mai tare ca un R1 normal. Deci nu il mai ridica in slavi de parca ar fi vreun Desmosedici. Ceea ce ai tu de vanzare, e pentru cineva cu multi bani, colectionar si pasionat de motociclete. Nu e pentru Romania, unde e doar o chestiune de timp pana ce va fi revopsita sau reparata.

Daca tu crezi ca nu mai putem noi de oftica ca ai tu R1 vopsit rosu cu alb, n-ai decat sa crezi asta in continuare, in timp ce nr de km creste la noi in bord ;)

Aici e un forum, se discuta despre motoarele puse la vanzare, asa discutam despre toate modelele de motociclete care "atrag atentia" si nu e nimic rau in asta!

Oricum, bafta la vanzare, ca de frumoasa e frumoasa mobra ta!

Link la postare

ha ha ha:)))  numa cunoscatori pe aci:)))))

1 este originala

2 se poate testa ori unde ori cum cu ori cine.. cine are nedumerii sa puna 9000 jos si demontam orice:)

3 dc nu poteti dormi noaptea de faptul ca eu merg fara oglinzi si fara semnale:)  mergeti la medic si lasati comentariile:))

si dc ar fi asa ce ar fi rau in asta?

cezarica se pare ca tu nu ai habar de capul tau si te-ai gandit sa semnalizezi:))

dc vrei sa stii  ce are in plus santanderu fatza de una stok trebuie mai intai sa iti permiti una:)

dc nu stai si asculta la discutiile celor ca tine ce dau  cu presupusul.

cat despre topikul sbz   curiozitatea mea sa vedem ce se stie despre santander in romania:)

deci...ciocu mik|:))

aveti treptate:)

vorbim de un santander original cu parbrizul schimbat:)))  pff  la dreq:))))

sa scad 4000 de euri pt asta:))

despre pretz:

s-au vandut  r1 2007 si pe 5000 euro... corect, sa cupmpere cine ce vrea si de unde vrea

eu stiu ce am la vanzare, si  astfel se justifica si pretul

pentru cei ce dau cu presupusul cum ca ar fi ca nu ar fi ,,,,,,  eu cred ca dc aveam o mobra vicioasa ii dadeam vant pe 6000 de euro si scapam, asta in cazul in care era vreo paguba dc ramaneam cu ea.

deci dc vrea cineva o mobra buna fara batai in motor km dati inapoi si alte kkturi ascunse,  

sa vina frumos cu bani in manutza , facem orice demonstratie ii cere inimioara si aia e..

cat despre voi restu ce nu aveti lovele sa treceti strada si va taraiti cu tot felul de srad-uri si alte cazane de dumnezeu stie cum mai stau pe asfalt, si va arde invidia ca nu ati avut nici macar okazia sa faceo o poza cu un santander:)))) abtinetiva de la comentarii:))

hai ca m-am luat cu lucrurile neinsemnate si era sa uit DC AM INTRAT:)

SE SCHIMBA SI CU AUTO !!!

POT OFIRI SI DIFERENTZA DC E NEVOIE!

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.