Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Spliff

vand Se Poate Inchide!

Recommended Posts

Up!

Ma tem ca nu stii prea bine cum sta piata motocicletelor sport in romania. Mai direct spus, ma refer la pret :D

Corect! ;)

Up!

Up!

Up!

Up!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, nu vreau sa te jignesc dar nu crezi ca e putin cam piperat pretul??? Eu am ceva la schimb, doar daca te mai gandesti putin la pret...Maxime!!!

Link la postare

Salut! Daca ti se pare mare pretul de ce nu te combini la altele care sunt mai ieftine (ca sunt destule dupa cum spui tu)! Oricum ma adresez celor care le place mai "picant" asa! Respect!

Link la postare

buna, iti ofer la schimb pe moto daca te intereseaza o rulota de 4 persoane!

Multumesc de oferta, dar n-am ce sa fac cu ea! Bafta la vanzare si numai bine!

Link la postare

EU AM DAT ANUL ASTA UN K2 DE 6OO CU 3100 EURO.NU TE GRABI.DACA MOTO ESTE BUN VEI GASI CUMPARATOR.BAFTA LA VANZARE.

Da, bro' stiu! Eu l-am cumparat p-asta acum 2 luni cu 3000! Motoreta merge struna, n-am ce sa-i reprosez...Oricum, merci de incurajari! Bafta si tie si numai bine!

Up!

Link la postare

Salut. Suzuki dr 650 1997, 39 000 km, cauciucuri enduro fata spate, pirelli mt21 si mitas 07 spate, ulei motul nou, baterie noua, stare f f buna, te tenteaza?nu o am la vanzare motoreta, da-mi un id eventual si iti dau poze.

Link la postare

Nu mai stiu cat cereai initial pe motor, parca imi amintesc ca era putin cam mare pretul, dar acum ai tot respectul meu pentru cei 1800 de euro. Intr-adevar, si motocicleta are defecte optice, dar daca dpdv mecanic este impecabila asa cum spui, parerea mea e ca la banii astia e oferta pt un 750. Am vazut 600 intr-o stare optica putin mai buna, la pret de peste 2500 de euro.

Bafta la vanzare!

Link la postare

Nu mai stiu cat cereai initial pe motor, parca imi amintesc ca era putin cam mare pretul, dar acum ai tot respectul meu pentru cei 1800 de euro. Intr-adevar, si motocicleta are defecte optice, dar daca dpdv mecanic este impecabila asa cum spui, parerea mea e ca la banii astia e oferta pt un 750. Am vazut 600 intr-o stare optica putin mai buna, la pret de peste 2500 de euro.

Bafta la vanzare!

Daca nu aveam nevoie de bani, nu vindeam motoreta...mecanic e de nota 10. Dupa cum am spus accept orice test, oricand! Stiu ca piata moto e moarta acum, tocmai d-aia am umblat la pret...! Am incercat si ceva combinatii cu un cross...ceva mic si...tot nimic! Asta e! Asteptam primavara!

Multumesc! Numai bine!

Link la postare

Daca nu aveam nevoie de bani, nu vindeam motoreta...mecanic e de nota 10. Dupa cum am spus accept orice test, oricand! Stiu ca piata moto e moarta acum, tocmai d-aia am umblat la pret...! Am incercat si ceva combinatii cu un cross...ceva mic si...tot nimic! Asta e! Asteptam primavara!

Multumesc! Numai bine!

salut,ai PM

astept un raspuns

UP

Link la postare

600...600, ofera cineva 600 RON bineinteles! :pokey:

O mare rugaminte am: Va rog abtineti-va de la posturi inutile!

Numai bine!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.