Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

claudiu1987

vand Se Vinde Yamaha R1 2005 4000E

Recommended Posts

Se vinde o yamaha r1 din 2005(in acte)replica foarte reusita zic eu a motocicletei de pista Valentino Rossi, impecabila din toate punctele de vedere , carene racing , foarte intretinuta . Motor impecabil cu doar 7000 de km , amortizor ghidon , xenon , toba totala yoshimura , cauciucuri 70 % ,frane brambo cu 6 pistonase pe Disc/fata si 2 pe disc spate, acte in regula itp / rca . Motocicleta nu este folosita pt pista (nu ca n`as fii curios cum e sa te dai doar ca nu sunt suficient de experimentat sa o alerg pe pista + ca mie teama de viteze superioare cu care se merge pe un circuit) deci o folosesc mai mult doar pt plimbari , exozitii s.a.m.d , fiind o motocicleta spectaculoasa prin aspectul ei , oriunde mergeam cu ea ...era in centrul atentiei ! ..motivul vanzarii este unul mai mult decat banal si idiot ..dar grav pt mn , am ramas fara permis si nu se intrevede ca l`as mai putea obtine intr`un timp suficient pt a ma mai putea bucura de "serviciile" acestei motociclete . Pretul este unul destul de bun avand in vedere investitiile si munca , care a fost depusa la aducerea ei in acest stadiu ,dar mai multe detalii se pot vedea in poze . pt detalii suplimentare si orice fel de intrebare va rog sa apelati ID de mess : schilaci_claudiu / nr tel . 0761 417.771

post-26536-021417200 1281942285_thumb.jp

post-26536-092890300 1281942315_thumb.jp

post-26536-087281000 1281942333_thumb.jp

post-26536-028641600 1281942389_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa par rautacios. din punct de vedere al aspectului e ireprosabila. dar poate ne explici noua potentialilor clienti cum de este trecuta in acte 2005 cand cadrul si motorul ( defapt toata fara carene) este de modelul 2002-2003? bafta la vanzare! asfalt uscat!

Link la postare

Cel mai tare imi place cum se uita tataia acela din pozele 2 si 3. :laugh: Cred ca e fost motociclist ...

Motocicleta este asta nu?

Link la postare

Cel mai tare imi place cum se uita tataia acela din pozele 2 si 3. :laugh: Cred ca e fost motociclist ...

Motocicleta este asta nu?

:)))) si carucioru omului tot 2 roti avea ..deci ..era o oarecare asemanare :D :D :D

dap aia este ... din link`ul respectiv

Pt domnul de mai sus ..te las pe tine sa elucidezi acest mister ! motocicleta este 2005 in acte , casco i`am facut pe valoare de 2005 . Nu ma pricep atat de bn ca tn sa pot spune ca altceva in afara de bascula este de 2003 . Motorul esti sigur ca e 2003? vino si arunca o privire daca doresti cu adevarat sa cumperi un motor spectaculos

Link la postare

:)))) si carucioru omului tot 2 roti avea ..deci ..era o oarecare asemanare :D :D :D

Pt domnul de mai sus ..te las pe tine sa elucidezi acest mister ! motocicleta este 2005 in acte , casco i`am facut pe valoare de 2005 . Nu ma pricep atat de bn ca tn sa pot spune ca altceva in afara de bascula este de 2003 . Motorul esti sigur ca e 2003? vino si arunca o privire daca doresti cu adevarat sa cumperi un motor spectaculos

Vad k ma iei si la misto... Da. pe langa bascula difera furca fata + etriere (2003), cadrul de asemenea 2003, motorul logic...tot 2003. bafta la vanzare! pacat de ea k este facuta frumos dar e tare dubioasa. app uite R1 2005 ( exclude carenele si sa vezi k nu e nimik de 2005 pe a ta) ;)

post-3002-035064200 1282518849_thumb.jpg

Link la postare

nu prea intra motor 2005 in cadru 2003 cred ca is mai multe asemanari cu caruciorul:))))))

:D

Link la postare

nu prea intra motor 2005 in cadru 2003 cred ca is mai multe asemanari cu caruciorul:))))))

:D

macar pe sfertul caruciorului meu sa ai si tu una tinere si ai fi un domn :)

Vad k ma iei si la misto... Da. pe langa bascula difera furca fata + etriere (2003), cadrul de asemenea 2003, motorul logic...tot 2003. bafta la vanzare! pacat de ea k este facuta frumos dar e tare dubioasa. app uite R1 2005 ( exclude carenele si sa vezi k nu e nimik de 2005 pe a ta) ;)

nu e nmk dubios la ea ..accept orice test autorizat , orice verificare .. motocicleta esti pe numele meu , inscrisa pe DJ , ITP si RCA valabile , functioneaza si arata ireprosabil . Cine este interesat poate veni sa`si dea seama ca nu bat campii !

macar pe sfertul caruciorului meu sa ai si tu una tinere si ai fi un domn :)

nu e nmk dubios la ea ..accept orice test autorizat , orice verificare .. motocicleta esti pe numele meu , inscrisa pe DJ , ITP si RCA valabile , functioneaza si arata ireprosabil . Cine este interesat poate veni sa`si dea seama ca nu bat campii !

...valabil , pret usor negociabil .

Link la postare

Uite ca am elucidat eu misterul anului de fabricatie , vezi linkul de mai jos !

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/51020-r1-sabinrace/

Si singurul lucru "spectaculos" la motoreta ta este faptul ca un prost sta unde nu ar trebui sa stea ...

PS : Decat sa dai reply la postarea mea , mai bine ti-ai cumpara o casca mai de doamne'ajuta .

Si ar mai fi de luat in calcul si ca pe langa faptul ca esti un mic TEPAR mai esti si atat de pampalau incat nu esti capabil sa ocolesti o groapa ...

post-16907-070740600 1282914137_thumb.jp

Link la postare

Uite ca am elucidat eu misterul anului de fabricatie , vezi linkul de mai jos !

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/51020-r1-sabinrace/

Si singurul lucru "spectaculos" la motoreta ta este faptul ca un prost sta unde nu ar trebui sa stea ...

PS : Decat sa dai reply la postarea mea , mai bine ti-ai cumpara o casca mai de doamne'ajuta .

Si ar mai fi de luat in calcul si ca pe langa faptul ca esti un mic TEPAR mai esti si atat de pampalau incat nu esti capabil sa ocolesti o groapa ...

esti foarte idiot ma baiatule :) lasa-ma pe mine tepar asa cum pretinzi ca sunt si du`te`n lumea ta nu te mai baga in treburile mele , e democratie , eu vand ce vreau , cine plm esti tu sa`ti dau tie explicatii de ce vand ceva care`mi apartine ? ai elucidat pe draq , esti doar un frustrat care nu are altceva de facut decat sa frece menta toata ziua pe net contrazicandu`se cu altii ...pana superi pe vreunu de are posibilitatea sa te si prinda , si sparge p....`n tine si te linistesti un timp . Amaratu draq ... am ajuns sa nu pot vinde ceva de raul bagatorilor de seama :chair::chair::chair::chair::chair::chair:

Link la postare

oare ce satisfactii imense va aduc aceste porcaieli? Macar daca le faceti cu putina imaginatie .... :P

nu vezi ma nene ca nu ma lasa in pace sa`mi vand mobra ...fiecare e expert in felul lui , si isi exprima parerea de parca m`ar interesa pe mine ce delireaza ei . Cine isi permite si are bani in buzunar sa si cumpere primeste si mai multe detalii , si sansa de a o verifica oriunde doreste el . Motocicleta se prezinta impecabil merge extraordinar de bine!

Link la postare

Forumul este liber si comentariile sunt gratis. Atat timp cat nu se exagereaza totul este OK. Nu exista nici o regula ca re spune ca posteaza doar cine cumpara. Sau poate doriti in viitorul apropiat sa treceti pe la casieria PRO-Bike cand puneti un anunt de vanzare? :D

Link la postare

Forumul este liber si comentariile sunt gratis. Atat timp cat nu se exagereaza totul este OK. Nu exista nici o regula ca re spune ca posteaza doar cine cumpara. Sau poate doriti in viitorul apropiat sa treceti pe la casieria PRO-Bike cand puneti un anunt de vanzare? :D

n`ar fi deloc rea ideea ... un fel de autovit ar fi bine venit , cu plata prin sms , in cazul asta n`ar mai avea access la comentarii inutile toti ...neavizatii :P

Link la postare

esti foarte idiot ma baiatule :) lasa-ma pe mine tepar asa cum pretinzi ca sunt si du`te`n lumea ta nu te mai baga in treburile mele , e democratie , eu vand ce vreau , cine plm esti tu sa`ti dau tie explicatii de ce vand ceva care`mi apartine ? ai elucidat pe draq , esti doar un frustrat care nu are altceva de facut decat sa frece menta toata ziua pe net contrazicandu`se cu altii ...pana superi pe vreunu de are posibilitatea sa te si prinda , si sparge p....`n tine si te linistesti un timp . Amaratu draq ... am ajuns sa nu pot vinde ceva de raul bagatorilor de seama :chair::chair::chair::chair::chair::chair:

A inceput sa fermenteze mamaliga in tine mai oltenas mic ce esti !!!??? Vezi sa nu faci riduri !!!

Iar referitor la acea persoana care poate sa puna mana pe mine si sa-mi rupa pixda , eu te astept pe tine dar vezi sa-ti pui ciorapi curati ca va trebui sa te descalti la intrarea in bucuresti ca sa nu faci mizerie .

Si mai umbla la anul ala de fabricatie ca miroase a vrajeala

Link la postare

MOTOCICLETA ACEASTA ESTE 2003 NU 2005 sau 2010 sau cine stie ce aberatii ai pus acolo. Este intradevar o super motocicleta,frumoasa,pare si intretinuta,dar e 2003, nu mai mintii lumea aiurea ,si bafta la vanzare

Link la postare

MOTOCICLETA ACEASTA ESTE 2003 NU 2005 sau 2010 sau cine stie ce aberatii ai pus acolo. Este intradevar o super motocicleta,frumoasa,pare si intretinuta,dar e 2003, nu mai mintii lumea aiurea ,si bafta la vanzare

bai omu lu Dumnezeu daca in acte este 2005 , eu de ce draq sa scriu 2003? motocicleta este pe numele meu , rar facut , a avut certificat de autenticitate , este ok cu actele , de ce as pute 2003?

cat despre tine mai flacau de bucuresti care inca inveti cu ce se mananca smecheria ...nu ma cobor la nivelul tau , ar fi josnic pt mine . Mergi cu metrou ca deaia stai in capitala lasa motocicletele pt altii ca nus de tine

VALABIL IN CONTINUARE MOTOCICLETA SE AFLA IN STARE IMPECABILA !

Link la postare

hahahahaha raspuns gresit, o sa inceapa o mare polemica..... din cate am vazut pe forumuri ....... cox nu cedeaza asa usor :)))

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.