Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

taurinio

vand Honda Cbr 929 Rr

Recommended Posts

Vand supermoto Honda CBR 929 RR, 152 CP, 57.000 km reali, revizie completa facuta recent la ELF Motors (schimbat ulei, filtru ulei, curatat filtru aer K&N, schimbat lichid frana fata, spate, intins lant DID, etc.). Bestia merge super bine, trage de jos super puternic, a fost pusa pe dino si a iesit super bine. Cunoscatorii stiu ce poate motorul asta. Eu am dus-o la 280 km/h fara probleme. Fabrica are 295. Consumul este de 6%, nu am scos mai jos de atat. In oras urca la 8%.

Imbunatatiri: parbriz racing negru, furtune frana racing, semnalizari fata schimbate (mai mici), mansoane Rizoma, toba taiata, EXUP eliminat, pinionul schimbat pentru cuplu mare

Defecte: Poza atasata este de anul trecut, cand am cumparat-o. De atunci, defecte optice gramada, cazuta pe ambele parti (incidente minore de incepator, cazuta pe loc, etc.), carene reparate si revopsite, singura parte neatinsa este carena fata cu far, oglinda dreapta zgariata putin, toba zgariata putin. Carenele sunt cele originale, inchizatoarea cu cheie a coditei lipseste din motive ce nu tin de mine dar portbagajul este functional (se inchide deschide fara probleme).

Cu inca 100 euro carenele pot fi reparate integral si revopsite ca sa arate impecabil. Nu am timp sa ma mai ocup de acest lucru si las noul proprietar sa o faca cum doreste (oricum neagra arata cel mai bine :)).

Astept oferte, pretul este de 1.700 Euro, nediscutabil. Consider ca e u pret corect, avand in vedere ca am fost sincer in anunt cu privire la starea ei.

Am uitat sa mentionez, cauciucurile sunt aproape noi iar ITP valabil pana in septembrie 2011.

Urgent !!!

post-26977-056948200 1283147946_thumb.jp

post-26977-081604300 1283148053_thumb.jp

post-26977-099645700 1283148092_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

UP !

te intereseaza? plus diferenta din partea mea

Merci de oferta dar vreau cash sa pun deoparte pentru primavara. Bafta la vanzare.

In weekend bag poze cu starea ei ca poate asa se incumeta careva. Si va dati cu parerea dupa...

S-a vandut. Se poate sterge.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.